Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lentilek

Kobietki, blagam doradzcie...

Polecane posty

Gość postwoman
przestaw swoja psychike o 360stopni ale uwazaj,zeby ci sie tryby nie rozluznily jak bedziesz nazbyt czesto przestawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvsfsdh
Stanowczo i zdecydowanie polecam Ci książkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". NIE DZWOŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Oczywiscie niech nie dzwoni. Tylko ciekawe jesli on tez postatnowi nie dzwonic hehehe ja tez sie nie lubie narzucac dziewczynom wiec jesli widze ze ona mnie olewa to tez sie juz nie odzywam. Ale jasne sluchaj tych genialbnych rad esmeraudy9 i spolki 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Dzieki za meska rade;). Wlasnie tak sie zastanawialam, ze moze jesli nie zrobie jekiegos zdecydowanego kroku moze On sobie pomysli, ze go olewam. Od 2 dni sama tez sie nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allalalalalalaalala
a na ktorej plazy? moze to ten sam co mnie zwodzil? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Dzieki Maria;) Postanowilam, ze zadzwonie dopiero jutro, zeby nie bylo, ze jestem jakas nachalna;) Wydaje mi sie, ze to moze byc dobry pomysl, W sumie nic nie trace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Najlepszy jest zloty srodek, tak zeby nie narzucac sie, ale nie dac do zrozumienia ze nie interesuje Cie wcale, bo wtedy on tez da sobie siana. Musisz znalezc zloty srodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci radzę...
Lentilek, jak masz ochotę to dzwoń. Narzucanie się byłoby wtedy, gdybyś go codziennie atakowała. A skoro 2 dni milczałaś, to spokojnie możesz się teraz odezwać. To, co tu tutaj ludzie wypisują, to są jakieś bzdury. Spędziliście razem miło czas, on dał Ci wyraźnie do zrozumienia, że chciałby to powtórzyć, to niby dlaczego teraz miałby pomyśleć, że jesteś desperatką? Skoro jest teraz zajęty pracą, to nie musicie się spotykać, ale na pewno będzie mu miło, jak zadzwonisz i po prostu pogadacie. Jak sama napisałaś jesteście dosrośli, a takie gierki typu "kto kogo dłużej przetrzyma" są dobre dla gimnazjalistów. Ja bym na Twoim miejscu się nad tym dłużej nie zastanawiała, tylko zadzwoniła. Niekoniecznie z jakąś konkretną propozycją spotkania, ale tak po prostu, żeby pogadać. On na pewno tego źle nie odbierze. Gwarantuje Ci to. Po co snuć domysły i zastanawiać się "co by było gdyby" skoro można po prostu zadzwonić. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Yig-->wlasnie dlatego 2 dni tez sie nie odzywalam, zeby nie bylo. Zadzwonie jutro (3 dnia), zeby dac mu do zrozumienia, ze mysle o nim;) A Ty jako facet jak oceniasz ta sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale glupoty piszecie. yig ...przeciez ona napisała mu już 2 esmsy, czy ty w ogóle zrozumiałeś o co chodzi? Napisała uż, więc ten facet wie, ze ona go nie olewa. Ale to ON SIĘ NIE ODZYWA. Dla mnie to z jego strony jest olewka. Ale jasne radźcie jej, zwłaszcza Maria, bardzo dobra rada - chciałabys sie pobawić czyimś kosztem, to radzisz bzdury dziewczynie. Lentilek...owszem tracisz. Ale nigdy się tego nie dowiesz, bo Ci sie będzie wydawało, ze on od początku nie byl zainteresowany. Myslę, ze jak jutro zadzwonisz, przejdzie mu ta odrbina zintersowania, którą być moze ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Zadzwonie jutro, zgodnie z planem;) Dam Wam znac jutro co i jak:) Trzymajcie tylko kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kto powiedział, że kobieta nie może zrobić pierwsza kroku? W końcu mamy równouprawnienie tak? Może on też siedzi przed telefonem i czeka na twój ruch? A jak nie, to przynajmniej nie bedziesz miała już złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA JUŻ ZRBIŁA PIERWSZY RUCH!!!!! JUŻ NAPIAŁA ESA Z PROPOZYCJĄ, ON NIE ODPSUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Chce zadzwonic, ale nie bede wychodzila z zadna propozycja. Zadzwonie tak na plotki i zobaczymy. Przynajmniej wtedy przestane sie katowac ciaglym zerkaniem na telefon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Zadzwon co ci szkodzi. Najwyzej nie bedziesz caly czas myslec o tym. Jesli teraz tez zacznie mowic tylko ogolnikami to juz sie nie odzywaj. Poczekaj az on tym razem wykona kolejny ruch, bo wtedy rzeczywiscie wyjdziesz na desperadke. Ale takie rady w stylu miej go w dupie, niech on sie caly czas stara czyli metoda kija i marchewki tez moze sie skonczyc tak, ze ta druga osoba sie zniecheci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Chcialam sie upewnic, czy dzwoniac nie zrobie z siebie jakies idiotki. Jak sie okaze, ze nic z tego...no coz...trudno sie mowi. Nie ten bedzie inny. Przynajmniej pozbede sie wtedy zludzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, i myślisz że on jest taki durny, ze nie wie, dlaczego do niego zadzwonisz...napewno pomysli, ze to tylko plteczki, nic więcej. jeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj koralowa ale głupoty pierniczysz. Może Ty lubisz takie gierki ale wierz mi nie każdego faceta to kręci, zresztą tak jak juz ktos wczesniej napisał nie musi go od razu molestować na randkę ale najzwyczajniej w swiecie porozmawiać. Od razu będzie wiedziała czy jest zainteresowany. W końcu to nie gówniarze ale dorośli ludzie to po co się bawić w takie podchody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria...napisała esa, potem drugiego z propozycją, a facet na to NIC. Teraz bedzie dzwonić....rzeczywiście facet NIE POMYŚLI, ze za nim lata i sie narzuca. Dobra. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...KAŻDEGO faceta odstarsza narzucająca się panienka. Nawet jak o niej ciepło pomysli na poczatku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
Straszne. Niech nie dzwoni, bo jeszcze pomysli ze jej zalezy na nim. Lepiej stosowac jakies watpliwe gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
To zlaezy jak kto traktuje smsy. Ja np. w ogole nie uznaje takiej formy komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jescze jedno: jak ona musi dzownić do niego, zeby sie upewnić, czy jest zainteresowany - to mów co chesz, ale ja wiem, ze to znaczy, ze nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allalalalalalaalala
a gdzie sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Jutro zobaczymy.. Szkoda tylko że doświadczenie jest na zywym człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×