Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach ten BIK

KREDTY bez historii w BIK - RATUNKU!

Polecane posty

Gość ach ten BIK

Mam kłopot. Czekam na dezyzje kredytową. Pracuję 5 lat na czas nieokreslony, mam stałe dochody 3000 brutto. JEstem kawalerem, przy rodzinie, bez samochodu. Chce wziac kredytgotówkowy na 25000 na jakies 5 lat, stac mnie na to spokojnie. No i dupa, niby zdolnosc jest, a tu wyczytałem, że skoro nie mam żadnej historii w BIK (nie brałem nigdy kredytów, nic na raty - nei było potrzeby) to moze dostac odmowe. JAK TO JEST W PRAKTYCE? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooo
tak zgadza się nie masz historii kredytowej i nie przejdziesz przez sccoring( najprawdopobobniej), zostaw jakiś kontakt coś doradzę i napisz skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten BIK
Kurczę to jest bez sensu totalnie. Zawsze mi sie wydawało, że brak kredytów dobrze o mnie świadczy. DLACZEGO TAK JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten BIK
a jak to jest przy kredytach hipotecznych przy 80% wkładzie własnym? też jest kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninajka
Kurcze jestem w podobnej sytuacji. TO jest mało logiczne! w koncu jak ktos niec nie brał na kredyt, znaczy ze go na wszystko stac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.ogarnijcie temat
Jeśli nie brał to bank nie widzi czy byłby rzetelnym kredytobiorcą. ja też długo nie mogłam dostać myślałam że to z powodu wieku (21l.) ale wzięłam laptopa na raty dostałam karte kredytową na 4000złotych i teraz problemu z pożyczką nie ma (wzięłam dla rodziców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten BIK
to ładne klocki. Wziąłbym też laptopa albo coś na raty, ale potrzebuje szybko gotówki. A istnieje jakas szansa w ogole ze przy takich warunkach jakie mam dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.ogarnijcie temat
jaki bank i ile kazali czekać na decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten BIK
Polbank. @ lub 3 dni. Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten BIK
2*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.ogarnijcie temat
Myślę, że możesz dostać. Im dłużej każą czekać tym dokładniej cię sprawdzą i upewnią się, że dasz radę spłacać. Sprawdzą dane u pracodawcy, pewnie też w banku gdzie masz konto, jeśli masz tel na abonament to też mogą sprawdzić. Chociaż z drugiej strony 25000 to spora suma... Ale jeśli umowę masz na czas nieokreślony powinno być ok. Ideałem byłaby praca w państwowej firmie. Ale jasne, że nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten BIK
wlałeś mi nadzieję w serducho. Pracuję w dużej międzynarodowej bardzo znanej firmie. Rachunki za tel i internet spłacam regularnie. a one pojawiają się w BIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.ogarnijcie temat
"wlałaś" kolego :) Nie pojawiaja się ale bank może zadzwonić do twojego operatora tel. Myślę że raczej czysto pro forma ale mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten BIK
przepraszam najmocniej!:) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.ogarnijcie temat
spoko :) to mój konik. daj znać jaka była decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez historii
doradzę gdzie dostaniecie, proszę o pozostawienie emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×