Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...beznadzieja...

CZY JESTEM NORMALNY ????!!!????

Polecane posty

Gość ...beznadzieja...

pisze bo mam problem...mam 25 lat, i nigdy sie nie calowalem...tak, no wiecie...najgorsze to, ze ja nie wiem co mam zrobic, jak juz dochodzi, niby chce, ale zaraz mnie zatyka, brak powietrza i uciekam...to nie jest raczej normalne...moze jakies rady ?? Prosze, o powazne odpowiedzi,niestety to nie jest prowokacja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...beznadzieja...
ehhh,widze,ze nic nie wskuram...najlepsze jest to,ze mam dziewczyne! z jedna bylem 2 lata,teraz z ta jestem 9miesiecy. Moja eks rzucila mnie z tego powodu...w lozku bylo fajnie ale bez calowania..ktos tak mial?? jak mozna sie z kims kochac,bez calowania!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasd
i ona wytrzymuje tyle?? stary nie masz czego bac powaznie...ja nei sprobujesz to bedizesz sobei w brode plul potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelejoweigjozehe
peszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...beznadzieja...
wydaje mi sie ze im dluzej zwlekam tym gorzej:( moglem to odbebnic jakies 10lat temu,okazje byly,ale mnie jakos to nie interesowalo. Najlepsze to,ze nie jestem brzydalem czy glupkiem,po prostu boje sie tego i koniec!! czuje dusznosci,nie wiem jak co mam robic:( przeciez to smieszne.Czasem,w lozku,czuje taka potrzebe,zblize sie,jak przyjdzie co do czego...kurde,nie moge tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuparomana
proponuje pocwiczyc,na lechtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17letniaSamotka
1 pocalunek 2 sex stary jak ty to zrobiles? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17letniaSamotka
co Ty na to że nawet 13 latkowie sie teraz caluja? proponuje isc do klubu, potanczyc z jakas panna, pocałowac ja w trakcie tanca (po alkoholu na to pojda...:/ ) ogolnie pocwiczyc na nieznajomej. choc to moze glupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×