Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffffffff

Wszyscy faceci są tacy sami

Polecane posty

Gość an lowdon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy są tacy sami a te tylko czekają na tego jednego,jedynego,wyjątkowego... paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedne kobiety lecą na du/pków a potem wmawiają innym, że wszyscy inni są tacy sami jak ci na jakich poleciały. Kto normalny stawia np. znak równości między ru/cha/czem i prawiczkiem itp. ? Wiele kobiet ma fajnych mężczyzn u boku a inne ciągle wybierają jakiś skończonych kretynów, jedne są szanowane w związku i objęte troską przez partnera a inne są bite i poniżane. Wszystko zależy jakiego NAPRAWDĘ wybierzecie mężczyznę. Na pewno wiele z Was kobiet ma jakiegoś kolegę lub zna jakiegoś fajnego chłopaka lub mężczyznę, który jest sam i w zasadzie nie wiadomo z jakiego powodu nie ma dziewczyny bo nie jest tym podobno wstrętnym polakiem czyli NIE JEST łysawy, z zakolami, brzuchaty, z nałogami, agresywny, wulgarny itd. Dlaczego tyle się słyszy od kobiet o złych facetach w związku a tylu dobrych mężczyzn jest wolnych? Wszystko wina mężczyzn? Czy aby na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Rozwala mnie takie debilne pisanie "wszyscy sa tacy sami" to dlaczego wszyscy nie jesteśmy Zośkami albo Edmundami? Autorka trafiła na jakiegoś padalca i tyle ja tez kiedyś przez to przechodziłam a teraz mam z******tego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest inny. Łączy ich to,że jeśli kobieta ich kręci ZAWSZE chcą seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie baby są takie same. Najważniejszy jest wypchany portfel. Szmacenie się mają we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie wtedy sa namietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjacek
Wy drogie panie zarzucacie nam że myślimy tylko o jednym w kontaktach z wami, tak to prawda , lecz napiszcie uczciwie jeżeli spotkasz się z facetem kilka razy i on nie będzie się interesował czy dążył do tego by posiąść to cudo między nogami , to jestem pewien że uznasz to za nie normalne.Przyjmijmy taką sytuację spotykamy się kobieta i facet niech będzie że znamy się prawie rok i nasze spotkania są tylko rozmową plany jakieś na przyszłość , rozmowa o pracy rodzinie i facet ani myśli zabrać się za sex , czy wy to zrobicie za niego? Zaczniecie inicjować by w końcu postawić mu na baczność jego żądło , czy będziecie nadal udawać że wam na seksie nie zależy.Kiedy i jak mamy wyczuć iż macie na to samo ochotę co my faceci , mamy czytać w waszych myślach ? To nie możliwe , a obrażacie się kiedy chcemy was posiąść . Zróbcie to za nas a będziemy szczęśliwi . Nie mam na myśli chamskich i ordynarnych zachowań , to odpada .Wy drogie panie z zasady złościcie się lub obrażacie jak facet zaczyna grę w dotykanie i dążenie do seksu. Powtarzam róbcie to za nas a będziemy w niebie oboje. Lecz to wam w głowie się nie mieści by kobieta chciała seksu , lecz jeśli facet po jakimś czasie nie będzie inicjował tego , to koleżanka dowie się że ten facet to jakiś nie pewien , lub w myślach będziesz zastanawiać się czy nie jest odmieńcem. Wiem mamy być wyczuleni i ciągle zdobywać wasze zaufanie i być o krok do przodu co myślicie i realizować wasze myśli broń panie dotykać tam gdzie nie chcemy bo to nas obraża i nasza godność cierpi .Powtarzam róbcie to za nas , i będziecie też dostawały klapsa w policzek za nietakt wobec nas , śmieszne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdoświadczona
Jacku Wiesz, myślę że jest to podyktowane faktem, iż dla nas jest ważna świadomość, że facet pragnie mnie całej a nie tylko mojego ciała. Dla kobiet ważniejsza jest strona emocjonalna z całą jej otoczką. To wcale nieoznacza, że nie lubimy czuć pożądania ale musi być ono poprzedzone pewnością, że nie chodzi tylko o seks. Z czasem kobiety dojrzewają do czerpania przyjemności czysto fizycznej. Choć dla wielu z nich w dalszym ciągu jest to podparte uczuciem. Wiesz ;) przychodzi taki moment kiedy wiele robimy dla siebie nie czekając na inicjatywę partnera. Jacku każdy etap w życiu człowieka ma swoje dobre jak i mniej dobre strony. Ucz się czytać kobiet i dobrze inwestuj a przyjdzie czas, kiedy odbierzesz wszystko z nawiązką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem taki sam jak inni, czuje się zniesławiony i upokorzony 😴 jade na milicje i zgłaszam sprawe do Prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie mieszam się w żadne związki, po co mam być uwiązana do jednej osoby? Wole eksperymentować w życiu, jest przynajmniej ciekawiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naju zaloguj się,poznaję twój styl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisująca się doświadczona . Droga pani nie zrozumieliśmy się jeżeli ja czy dajmy na to facet zapoznaje kobietę i zaczynają poznawać się to ja rozumiem i to że chcę tą kobietę gdyż jest dla mnie pociągająca fizycznie lecz też intelektualnie , czyli doskonale rozumiemy się w swoim towarzystwie. Więc po upływie jakiegoś czasu ja nie zacznę inicjować że nie tylko umysł masz lecz i seksowne ciało , co na moje przypuśćmy niesforne ręce zareagujesz odmownie lub dostanę w twarz bo nie masz ochoty na to. Są kobiety które by facet nie pomyślał że jest łatwa z zasady ostro reagują na takie zaloty. Co nie znaczy że nie chcą być w ten sposób adorowane , lecz muszą zaznaczyć że nie tak łatwo mnie zdobyć a w skrytości serca myśli nie przestawaj mnie pieścić podoba mi się to.Wiem i rozumiem iż dusza kobiety i rozum jest bardzo ważny nie podlega dyskusji , lecz ktoś musi zacząć inicjować ten sex , może by tak kobieta przyjęła na siebie ten tak miły obowiązek . Myślę że nie wchodzi wam do głowy taki pomysł prawda? gdyż co pomyśli o mnie , a facet musi brać na siebie nie raz odmowę i opinię wyrażoną niepochlebną na swój temat gdyż dobiera się do owocu zakazanego . Cały czas mam na myśli osoby inteligentne i wrażliwe na piękno .Miło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pokaże sie na Skypie jak sie masturbuje. Czy któraś z pan potowarzyszy mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiota :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia życiowego i obserwacji , a mam już swoje lata, priorytety mężczyzn; seks jedzenie( z upływem czasu żarcie moze byc na 1 miejscu 2 seks ) telewizja, laptop, komputer w tym ;jak film to o zabijaniu, mecze, dzienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie maja wyższych wartości zadnych,pusty seks,przeleciec jakie to nędzne a te łosie jeszcze się chwala tym,baby nie lepsze,na 50 facetow dwóch jest wartych oddania serca i ciala reszta to plazince nie warte spojrzenia ,zdechną nędznie tak jak zyją,a fiuty zjedza robalki :-) co mnie niezmiernie cieszy,juz niedługo fajfusy wasz pustostan umysłu zobaczycie w całej okazałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Nurtuje mnie pytanie.Skąd autor tematu posiada tak obszerną wiedzę o facetach.Tacy sami - jacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie śmieszą faceci , którzy narzekają, że baby głupie bo same lecą na dupków a potem mówią, że wszyscy są tacy sami :D WSZYSCY bez wyjątku, czy to głupi, czy to ładny, czy to smaiec alfa , czy popychadło każdy chce , że tak brzydko ujmę p*****ać :) Kobiety wybierają samca alfa bo ten oprócz tej jakże prymitywnej cechy każdego samca posiada masę innych pozytywnych cech ;) Samiec alfa ma to coś co przyciąga samice. Nawet przeciętniak może być tak postrzegany wystarczy, że podpatrzy wspomnianego samca alfa i średnio inteligentną samicę wyrwie... Powiem więcej ! Przeciętni, mniej atrakcyjni mężczyźni także zdradzają, także oglądają się za innymi kobietami, ich kompleksy i świadomość nieosiągalnego jest tak wielka iż jestem przekonana , że gdyby przeprowadzono eksperyment i sprawdzić ilu zajętych facetów zdecydowałoby się na skok w bok gdyby miało taką okazję to nie przystojni , pewni siebie mężczyźni, którzy zdecydowali się na związek mimo, że mogliby co tydzien być z inną kobietą by się na to zdecydowali tylko Ci cisi, skromni, kochający.. Pisanie o tym , że jest tylu wspaniałych, wolnych mężczyzn którzy tylko marzą o stałej partnerce, której mogliby byś wierni do końca życia jest przezabawne bo my kobietki wiemy wolimy szczerego drania niż nieudacznika, wolę być dziwką prawdziwie zakochaną niż kochaniem tylko dlatego , że nie ma okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za błędy ale gotuje się we mnie za każdym razem kiedy czytam te wywody samców beta zazdrosnych o co? o to , że to nie oni mogą sb ****** do woli nowe kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przyciskaj pokrywki tylko ją ściąg skarbie i zmniejsz ogień;) Samiec beta??? hmmm?? A co to za wytwór taki? Facet albo jest samcem alfa albo go nie ma wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina
Witam.Każdy z Was ma trochę racji i całkowicie różny bagaż doświadczeń, a to niestety może mieć wpływ na kolejne postępowania i podejscie do tego typy sytuacji.Przeżyłam to co przeżyłam, dałam radę,ale nie jestem taką jaką byłam.Życzę Wszystkim dystansu do siebie samego i zlotego środka.Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Oj nie, nie wszyscy są tacy sami. Mój poprzedni facet był skąpy. Jak on kupował codziennie, lub co drugi dzień papierosy, to było okej, a jak ja kupiłam sobie 2 gazety (po 2 zł. sztuka) na tydzień (papierosów nie palę), to miał problem ! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie pracował on sam, tylko ja też... A , że lubią seks... Tak ich natura stworzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech0
uważam że cipki są cudowne, pomijam temat higieny osobistej zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn \to chyba oczywiste\ ale z własnego doświadczenia wiem że bardzo warto to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek z  BiESZCZAD
Moim zdaniem facet musi sprawdzić i to najlepiej na 1 randce czy jest sens w ogóle to kontynuować jeśli się dopasujecie tj rozmiar pochwy i penisa, to na pewno zostaniecie razem na długie lata.... Jeśli są jakieś chętne z KRK, to zapraszam: niedoswiadczony24@gmail.com minimum 18 lat Ja tylko 2 partnerki z czego z jedną uprawiałem sex. Zdjecia na email. Aha. Mój wiek to za miesiąc 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×