Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffffffff

Wszyscy faceci są tacy sami

Polecane posty

Gość damian pedau
r***** drzewo jak w wenezueli dzikie bażanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego tylko o jednym
Czy jest godzien pogardy człowiek głodny, bo ciągle myśli tylko o jednym, o chlebie? To w waszych "rękach" jest nasycić faceta głodnego seksu i nie będzie myślał tylko o jednym. Normalni faceci, nie kolekcjonujący kolejnych "zdobytych" dziewczyn, gdy nawiązują znajomość, to nic dziwnego że są po okresie "postu". Nie muszą być tym zdominowani, ale że myślą o TYM, to ani dziwne, ani naganne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię się podobać mężczyznom. A i schlebia mi jeśli mnie adoruja bo bardzo lubię seks....a seks jest nieodzownym elementem egzystencji. Dziękuję panowie ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan2
no wadzisz bo inaczej to paluszek w cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwielbiam sex jak mnie w ciągu dnia ktoś choć raz nieprzeleci chodze jak nacpany to już nalog cale szczęście ze mieszkam w tej miejscowości i niema z tym problemów co dzień w parku zdrojowym jestem i zawsze trafia się chętni na moje wdzięki tak gejowska dziewczynka jestem zapraszam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci to są kurde dominatorzy , najpierw chca babke uwieźć a pozniej jak ja juz maja to traca zainteresowanie, nie ma co sie im podawac na zlotej tacce niech zabiegają i gonią króliczka. Samce jedne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, nie no, co Ty? Mam zrezygnowac z mojej wykwitnej urody i wysokiej inteligencji na rzecz stwierdzenia, ze jestem identyczny jak wszyscy? Pozdrawiam Ladny Prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Sumeragi
Wszyscy faceci są tacy sami -K***SY- a kobitki przez wielkie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy faceci są tacy sami mają kvtasa między udami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEPRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnik koronera
Kazda kobieta znajduje takiego faceta jaki do niej pasuje, wulgarnego, pustego, bez szacunku... lub kulturalnego miłego i otwartego. Wszyscy jesteśmy inni - kazda sekcja to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tak to ujac ale kobiety jakie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie kobiety tez lubie sex ale jak dwie strony tego pragna to wtedy sex przemienia sie wnamitnosic ktorej nie zapomisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie kobiety tez lubie sex ale jak dwie strony tego pragna to wtedy sex przemienia sie wnamitnosic ktorej nie zapomisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocnik koronera 2017.06.29 Kazda kobieta znajduje takiego faceta jaki do niej pasuje x Brawo dla Pana Polać mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś napisał że facet myśli tylko o jednym ( czyli o seksie) . Fakt jest taki że to prawda , lecz my mężczyźni tak jesteśmy stworzeni takie mamy geny . Gdyby facet myślał kategorią kobiet , to przyznajcie same nas było by na świecie o wiele za mało a do aktu poczęcia lub seksu dla przyjemności mieli byśmy jak kot napłakał . Ile z was kobiet lub dziewczyn zainicjuje by doszło do zbliżenia i seksu , 1 na 5, 10 pań odważy się powiedzieć wprost , choć chcę się kochać . Wy liczycie na faceta że to zrobi i nieraz dostanie w mordę bo wy macie inny pogląd na danie facetowi muszelki . Facet rzadko odmówi kobiecie seksu choć to się zdarza lecz można na palcach policzyć taki fakt . Wy mówicie że wam nie wypada mówić o sprawach seksualnych , więc są faceci którzy też nie będą dążyć do tego , nazwiecie go dupkiem lub jeszcze gorzej . Niestety mamy gorzej od was gdyż my musimy zgadywać co wy chcecie , co myślicie , kiedy byście były gotowe na sex , nie powiecie tego , tylko my musimy pisząc wulgarnie zabierać się za was co w wielu przypadkach kończy się jak napisałem dostaniem w twarz bo źle was rozszyfrowaliśmy . Macie tą przewagę jeszcze że możecie uprawiać sex w każdym momencie , my niestety nie , wy musicie nam dac bodziec do tego , urodą , rozmową, figurą , poruszaniem się , lub nawet wziąć sprawy w swoje ręce dla mądrej kobiety to normalne .Pomyślcie nad tym co napisałem , być może zgodzicie się z niektórymi faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
"Tacy sami"- podobnie jak wszystkie kobiety?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym fizycznie różni się kobieta od mężczyzny ? te genitalia są tylko inaczej poustawiane tak aby wzajemnie do siebie pasowały. A w środku i na zewnątrz to to samo. Co innego mózgi kobiet i mężczyzn . To jest przepaść . Kobiety od nas różni przede wszystkim brak zdolności przewidywania co się stanie jak to czy coś innego zrobi. Dopiero jak to się stanie to jet łał i płacz pisk i zgrzytanie zębów. Takie są te kobitki,że wiele psują bo nie przewidują. Może to i lepiej ,że nie myślą bo inaczej by się nie zdecydowały rodzić dzieci. Gdzieś ta głupota ich musi procentować prawda Panowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki natury nie da sie oszukac...faceci ciagle mysla o tym i ciagle tego chcą to naturalne. Kobiety tez tego chcą tylko potrzebują czuć więcej zainteresowania i bezpieczenstwa a faceci często mają to w nosie...poza tym jak facet jest pepla i za dużo gada wśród kolegów (co jest nagminne) to się nie ma co dziwic, że tak łatwo nie dostanie tego czego chce. Panowie nauczcie się kontrolować i nie chwalic swoimi podbojami a uwierzcie mi, że będziecie przebierać w tym kwiecie :D Sprawdzone - znam z autopsji. Kumple sie przechwalali, kozaczyli i jeździli na ręcznym...a ja po cichu robiłem swoje i niemal wszystkie koleżanki z liceum miały ze mną do czynienia i to nie po razie....jedna dowiadywała się od drugiej...a jak mnie pytały o koleżanki to mówiłem „ o co Ty mnie wypytujesz!?! Weź! To są osobiste sprawy i nie powinno się o tym gadać z wszystkimi! Takie rzeczy zostają między dwoma osobami do grobowej deski. Nie chcialabys chyba, zeby Twoj chlopak gadal komus jaka jestes w łóżku itp.?” I był rumieniec a za czas jakis zapraszaly do domu pod jakims pretekstem...raz, drugi i heja.... tak trzeba dzialac - po cichu z ukrycia :D nie klepać tylko dzialać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cpacz
Jestem inny sex mnie nie kreci nie na widzę bo jest obrzydliwy baby rozkładają nogi a chłopy pchają te pały fu.Wole narkotyki dają mi dużo frajdy jak się nawalę to jest cudownie urodziłem się by ćpać żyje łatwo i przyjemnie bez brudnego śmierdzącego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę robić sobie dobrze ręką niż wkładać w jakąś pochwę bo ręka daje lepsze doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczą 2 stosunki dziennie i 1h dziennie poświęcona macaniu i świntuszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilką skończyłem i odprężyłem się , miałem przed sobą zdjęcie pięknej nagiej kobiety i teraz czuję się lepiej .Taka prawda , kobietom też to pomaga jeżeli niema się partnera.Prosiłem panią by pokazała jak się zadowala sama to pisze że tylko przed mężem , kobiety są samolubne , potrafią nas skrzywdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkaa jak zwykle leci na dupków a potem myli pojęci i każdemu to wmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy sami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chcę
Ja taki jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy tacy sami a każda szuka wyjątkowego księcia na białym koniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy są tacy sami tego nie jestem pewien , autorko tego pytania ? odpowiem tobie tak: Gdybyśmy my byli tacy jak wy to gwarantuję tobie iż ludzkość miała by problemy się rozmnażać , gdyż rozumiem że tobie chodzi iż facet myśli jak dziewczynę przelecieć .Może jest to podejście mało eleganckie lecz od was prawdopodobnie nie dostali byśmy tak szybko zgody na sex . Każdy facet był by szczęśliwy gdyby to wy namawiali nas na zbliżenie i przejęli inicjatywę , a przydało by się wam zobaczyć że nie mamy łatwo .Piszę o normalnych mężczyznach , zboczeni mnie nie interesują .Macie rację co do jednej rzeczy facet gdy dostanie od was sex chwali się w około i lubi obrażać wulgarnie jak łatwo mu poszło . Z tym się z wami zgadzam co do facetów. Dostanie i wyzywa ją wśród swoich od dzi....ki . Takiemu idiocie i ja jako facet dał bym chętnie w mordę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest inny , nie ma takiej możliwości żeby byli tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×