Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_k26

nadzerka

Polecane posty

hej dziewczyny, mam pytanie odnosnie nadzerki. Kilka m-cy temu dowiedzialam sie ze mam mala nadzerke pani ginekolog przepisala mi rozne lekarstwa i po jakims czasie byl spokoj. Teraz ostanio robilam sobie cytologie i w dniu w ktorym mialam ja robic zaczela ta nadzerka krwawic pani doktor mi ja pobrala ale podejzewala ze moze wynik nie wyjsc. przepisala mi globulki i mialam czekac na wynik. Odebralam wczoraj wyniki niby wynik I mimo ze pisalo ze rozmaz niezbyt czytelny z powodu licnych erytrocytow, nie stwierdzono zmian srodnablonkowych i procesu złośliwego. I tak sie zastanawiam jak wy zyjecie z ta nadzerka. Wiem ze dopoki nie urodze dziecka nic z tym nie trzeba robic chyba ze w cytologi by wyslo cos niepokojacego, no ale zanim je urodze to zejdzie napewno ponad rok i jak tu sie kochac jak po stosunku krwawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgkg
Wiesz co ja mam malutką nadżerkę od 10 lat. Nic się z nią nie dzieje. Cytologię mam dobrą. Zwlekałam z jej zamrożeniem i ostatnio gin stwierdził, ze zmieniły sie metody leczenia i nadżerki się juz nie rusza, taka uroda. Ale zaznaczam jestem pod kontrola lekarza, żadnych krwawień, upławów i wyniki dobre. Urodziłam 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja mam od czasu do czasu krwawienia, szczegolnie po stosunku nie sa to duze takie plamienia ale sa, strasznie mnie to niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Czytaj ;CHOROBY KOBIECE --porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×