Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

U mnie z dietą dzis nie najgorzej w sumie z cwiczeniami tez moze byc;p Lady_eN czemu nie chcesz wspominac jak tam u ciebie??? Tez bedziemy sie cieszyc jak i tobie dobrze idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątroba nawaliła dla mnie;( tak boli, ehh , popijam miętę .. ajć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu wątroba to chyba niedobrze . ale tak z dnia na dzien sie \'popsuła\' ?? lady co sie stalo?? dlaczego nie chcesz powiedziec?? no przeciez my cie nie nabijemy jak sie przyznasz ze zjadlas 2 czekolady :) fajnie ze dajecie sobie rade , ja dzis przesadzilam , czuje ze jak nie biore tabletek to nie mam juz takiej kontroli , zaczne je wpier.dalać chyba znowy 😠 a na wadze zas 94 , szlak mnie trafia od rana jak tylko na nią weszłam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIetetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych prosuktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie do Kubusia?? ;) ja nie :P hihi sama sobie wystarczająco pomogłam i juz nie jestem osoba otyła :D tylko z nadwagą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj dziewczyny:< wiecie co? mam biegunkę, chyba zjadłam coś złego , ehh:< pije teraz colę i jem flipsy, a bez bicia przyznam sie ze zjadłam tez snikersa .. ale zbytnio wyrzutów nie mam bo teraz wątroba moja najważniejsza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie napisze do pana dietetyka... co z tego ze ulozy mi diete jak czy tak czy tak to odemnie wszystko zalezy;p Wiec sama moge dac rade:D o jejusku...daj sobie spokoj z tym swinstwem, dasz rade bez tego;) nodule zdrowiej;) Moze tak jak mowisz poprostu cos zjadlas;/A jutro juz bedziesz czula sie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule są i dobre strony biegunki przeciez ;) oczyscisz sie przynajmniej:D no ale flifsy i cola to chyba niebardzo w polączeniu :p juz cola i snikers brzmi lepiej :D:D:d karolap obawiam się ze nie dam rady bez :( wiesz ile mam na wadze teraz??? wczoraj 93,3 dzis 94 a wieczorem 97!!! wiem , wiem nie powinno sie wazyc wieczorem bo wtedy sie jest pelną zarcia z calego dnia no ale zeby az 3 kg?!!??!!? ja nie wie czy moja waga sie popsula, czy moze makijaz tyle wazyl czy co ....bo nie wyobrazam sobie zebym zjadla w ciagu dnia 3 kg zarcia :O :O :O :O a moze ja mam jakies schizy :O wam tez sie tak zdarza ??? ale przeciez dzis mialam tyle ruchu jak nigdy chyba , caly dzien po za domem , caly dzien spocona , i nic?? i przytylam ?? 😭 sory ze narzekam zamiast was spierac ale ja sie chyba wypalam , wypala sie chyba we mnie ta dobra energia , i czuje ze sama jestem zbyt slaba zeby dac rade, jutro biore tabletke, wezme ja chocbym miala znowu dostac palpitacji :( :( bo kurcze nie poto sie męczyłam zeby teraz w 1 dzien przytyc 3 kg :( :O :( :O zróbcie coś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie;) ja tez tak mam ze czasem kg wiecej .. a poza tym wiesz jaka moja sytuacja z wagą jest .. a co do flipsów i coli, to dzis chyba tez bede na tym bo brzuszek dalej mnie boli , mimo to ze brałam krople, i nospe.. ehh:< przeżyję .. wiecie co? pomyslałam sobie , że będę zadowolona jaak do połowy sierpnia schudnę do 50kg, a potem powoli zacznę wychodzic i te dwa kilo jeszcze ubędzie;) oo jejusku, nie łam się, i nie bierz tego świństwa, przestań, pomysl jak po tym sie wtedy czułas;(.. jestesmy z Tobą i podziwiamy Ciebie, i wierzymy ze dasz sobie radę :).. u mnie w środe ważenie, jak znów nic nie ubyło to sie załamę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcecie wiedziec co u mnie, spójrzcie na stopke.... eh i lepiej nic nie mówcie. dzisiaj zaczelam tą diete amerykanska... chce wytrwać chociaż 5 dni a potem do 700kalorii... o jejuśku - przykre to jest ale to dzieki tym tabletkom tak szybko chudłas... musisz je odłozyc i bardzo, ale to bardzo sie starac... przeciez nie mozesz ich brac caly czas! juz Ci i tak narobily duzo szkod w organizmie... odchudzaj sie z nami bez zadnych wspomagaczy, troche teraz przytyjesz, ale pozniej znowu poleci w dół nodule - przykro mi z powodu tej wątroby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady nie rezygnuj tylko walcz, no i co z tego ze masz 7 na poczatku ? wiesz co mi powiedziala pielegniarka wtedy w szpitalu?? ze sa ludzie ktorzy maja naprawde wieksze zmartwienia i problemy jak za duzo kilogramow, ze powinnismy sie cieszyc ze mamy rece i nogi i mozemy pomalutku dązyc do celu....no bo co maja zrobic ludzie ktorzy nie maja nog? tak mi wlasnie powiedziala :) w sumie nie powinnam tego kreowac jak sama sie poddaje :( (ehh) ale bedzie dobrze , zobaczysz , wkrotce zapomnisz o 7 na poczatku :) (mam nadzieje ze ja o 9 :) ) a co do tabletek to juz podjelam decyzje, zjem jeszcze to co mam a puziniej bede myslec dalej ... musze ... inaczej sie nie da , nie umre :P dzis na sniadanie zjadlam satatke a na obiad 2 placki ziemniaczne :O puzniej zjem sobie jablko (mam takie wieeelkie czerwone twarde i kwaśne , pysznościowe :) :) juz sie nie moge doczekac pory podwieczorku hihi ) a na kolacje pewnie znowu salatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire007
Ja mam 176 wzrostu i 93 kg .Bardzo mi zalezy na tym zeby schudnąc z 20 kilo w miesiac. Jak myslicie Uda mi sie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire007
I jaką mam diete stosowac.? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) U mnie byloby ok gdybym nie zjadla wlasnie kawalka ciasta i to z kremem;/;/;/ No trudno ...siostry imieninki i nie moglam sie poprostu oprzec. o jejuśku...zrobisz oczywiscie co bedziesz uwazac. Ale ja tez uwazam ze decyzja brania tych tabletek nie jest najlepsza;/Przeciez wkoncu musisz przestac je brac...i co wtedy ??kilogramy powroca albo ciezej bedzie je zrzucac???Wlasnie moze tak byc.Jesli juz teraz przestalas je brac...to powinnas kontynuowac to co zaczelas tylko ze juz bez tabletek, zreszta mysle ze takie przerwanie i kontynuowanie ich brania tez nie wychodzi na dobre. Lady_eN...spojz ja tez mam podobna wage...niby schudlam ale to byl I tydzien...i wcale nie wiado jak wyglada to teraz;/ Dasz rade tzn. , damy rade;p:D Clarie007....Co do twoich pytan, to moim zdaniem ciezko zeby w tak krotkim czasie zrzucic az tyle kilogramow.Chyba wyznaczylas sobie zbyt duzy cel. moze lepiej podzielic sobie te kilogramy i wydluzyc czas w ktorym chcesz schudnac?? Moim zdaniem to lepsze rozwiazanie, w ktorym istnieje wieksza mozliwosc ze poZbedziesz sie efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire007
a jaką diete bys mi radziła.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claire no to jestesmy w podobnej sytuacji , mam cit wiecej kg ale i jestem ciut wyzsza wiec na jedno wychodzi , nie da sie schudnac 20 kg w miesiac, nie wiez jezeli przeczytalas to gdzies tu na forum bo to nie prawda jest , poprostu sie nie da tyle w tak krotkim czasie , musisz poswiecic na to kilka miesiecy u wtedy sie uda :D wiecie co , ja chyba czuje glod...ale nie taki glod do jedzenia tylko chyba wlasnie glod do tabletek :O wczoraj bylam u chlopaka i je znalazlam (pisalam wczesniej ze mi je a bral ) i chyba dzis je wezme od niego , on nie wie ze je znalazlam , kurde czuje sie tak jakbym chciala papierosa a nie mam :O tak mie ciagnie do tego zeby sobie jedna wziąsc już teraz :O to chyba nie uzaleznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejusku, masz sie pilnować ;> zeby nic Ci nie dolegało ..:> bo wtedy dostaniesz w dupskoo.. ja dzis se popuściłam, przyznaje bez bicia, ale mysle ze zjadłam ok.1600 kalorii, nie więcej .. , trudno jutro znów zaczynam i chce przejsc na diete jogurtową co o niej sądzicie? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4150096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i umnie kiepsko-waga w gorę:(,kłótnia z rodzicami i eeech napiszę więcej jutro bo dzis juz nie mam siły na nic 🌼 :* :* 3majcie się wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest prawdopodobieństwo ze mam wyrostek .. moze mnie tu pare dni nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire007
A brałas wczesniej leki.? Ja dzisiaj zjadłam około 300 kcal .Tylko ze wieczorem o 21 jadłam ;/ a niepowinam prawda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewcxzyny a co tu tak pusto?? co jest z wami ? nodule zyjesz jeszcze ? :P wyrostek to chyba cos powawaznego :O bo ale w szpitalu to cie zaglodza to przynajmniej waga ruszy, musisz szukac tez dobre strony hihih , no ale mimo wszystko wspolczuje kalinowa o co poszlo z rodzicami ? zagladne do was wiecxzorkiem , teraz jade do chlopaka :D wzielam dzis pierwsza tabletke :D moze nie umre jeszcze dzis , a waga moja to 96 :( :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieeettaaa
fajnie ze odpowiadasz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję, ale z powodu mojego żołądka to nie wiem ile jem i czy wyrabiam sie w 700 kalorii, ale jem same suche rzeczy, wiec ok;) z wyrostkiem ok, to byly tylko podejrzenia :) ja ten tydzień to sobie tak opusciłam, ze od jutra musze jakos sie zmotywować i znów zacząć .. ehhhhh, goście, jedzenie .. ale od jutra koniec, o jejusku, nie bierz tego świnstwa .., waga stoi tak jak u mnie wiec spoko;) razem sie wspieramy, u mnie napewno nic nie ruszy z wagą, bo ten tydzień to porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych prosuktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie w sumie nie za dobrze...dzisiaj znowu sobie naq zbyt wiele sobie pozwolilam, wiec nie ma co pisac bo nie ma sie czym szczycic ani chwalic jedynie to mozna troszke ponarzekac;/Alke to tez nic nie da;/ A wogole to czemu to taka ciszA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknąłem znowu do Was i przyszło mi do głowy, że jesteście uzależnione - jakbym siebie słuchał przez kilka lat rzucania papierosów. Wychodzi na to, że jesteście uzaleznione od jedzenia - próbujecie się oszukiwać tym odchudzaniem, ale podświadomie nie chcecie porzucić obżarstwa. Nikogo na siłę się nie zmusi, ale jeżeli któraś z Was ma ochotę przestać się oszukiwać, to niech usiądzie i się chwilę zastanowi. 1. Co chcę osiągnąć? Można mieć wagę 60kg i wyglądać jak modelka, a można też przy tej wadze wyglądać jak baleron. A zatem mądra dieta i ćwiczenia to jest to. 2. Na jak długo? Najlepiej żeby do końca życia nie trzeba było już więcej się katować dietą i ciężkimi ćwiczeniami. 3. Czy zależy mi na własnym zdrowiu? To chyba oczywiste. ----------------------------- Łatwiej pisać, a trudniej rzucić nałóg (czyt. nawyki żywieniowe i ruchowe). Ja np. znowu palę :-( Zgodzicie się ze mną, że to Wasza Wola jest słaba, otyła i niewysportowana? Jedno odstępstwo od zasad i znowu wrócicie do stanu sprzed odchudzania. I tak będzie do końca życia - tak to jest z nałogami :-( P.S. Zastanawiam się po co to piszę - przecież same to dobrze wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nasze odchudzanie to hmm \"walka\" z samą sobą,nie chodzi nawet o to czy zje się to jedno ciastko ale o to czy ogólnie zmienimy nasze nawyki żywieniowe.Ale powiem wam ze to prawda-często łapię się na myślach typu-gdybym miało 50kg to bylabym ładniejsza,szczęśliwsza itp ale to nie prawda:P musimy nie tylko schudnąć ale i zmienić własne podejscie do siebie:) np. o jejuśku -zaczyna się dobrze czuć sama w swoim ciele;) a to chyab właśnie o akceptacje siebie chodzi a ja hmm- ogólnie jest dobrze ale wiecie -lepsze wrogiem dobrego:D ____________________________________________________ Do pana Jakuba dietetyka-dziękujemy za informacje ale nie skorzystamy więc adieu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wkurzaja mnie takie osoby ...próbują się mądrzyć ....ale tak pisać to ja też umiem no i co z tego 😠 dla mnie wazne jest to jak wygladam teraz i jak teraz sie czuje a nie jakies wywody o zdrowym zywieniu , my doskonale wiemy co wolno , czego nie wolno , a czego nie mozemy sie oprzec no i winimy nasza slaba wole , no tak juz jest -trudno , tak jak i ty palisz tak i my nie mozemy od czasu do czasu powiedziec \'nie\' gdy daja nam cukierki :D kalinowa , niedziela chyba nie nalezy do najprzyjemniejszych dni jezeli chodzi o odchudzanie :O ja tez sie niestety niczym nie pochwale 😠 chociaz....zaraz , zaraz , chyba sie jednak czymś pochwale :) jeszcze do soboty zapinalam pasek na pierwsza dziurkę a wczraj ku mojemu zdziwieniu zapielam na trzecią, nie wiem jak to mozliwe no bo przeciez nie chudlam w jedna noc tyle w pasie , no ale naprawde pierwsza dziurka jest duzo za duza, no ale waga jednak pokazyje co innego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jakoś oststnio brak mi czasu na wejscie:( a nawet nie mam sie czym pochwalić bo waga w góre:(:(:(:( znowu startuje z wagi 65 kg beznadzieja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×