Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

witajcie:D o jejuśku - jeden dzień grzechu to niby nic wielkiego... no ale wiesz jak to jest, zobaczyłam na wadze te 68,5 i mi odbiło:P żeby tylko się nie wróciło... ale nie załamuję się i jadę dalej :) ułożę sobie dzisiaj dietę na jutro, może pomożecie?:D bo widzę że jak mówię sobie że \"będę się ograniczać\" to nic to nie daje :/ muszę jeść wg kartki... a wieczorem bede dumna z siebie, ze tak faktycznie jadłam :) w ogóle dziewczynki zapisujecie wszystko co jecie w danym dniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku, dzięki przyda mi się to;) więc zaraz idę na rowerze, chciałabym razem ok.3 godzin na dzień jeżdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady ja zapisuje zawsze co zjadłam :) a co do jutrzejszego jadłospisu to hmm...nie wiem co do tej pory jadłaś , zjedz sobie np sałatkę :p nodule 3 godziny na raz to nie dasz rady chyba :P jeżdzij po kilka serii , ale każda seria nie mniaj niż 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam radę;)teraz mam wakacje więc spokojnie :P tylko zeby te miesnie mi sie nie robiły :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos cicho tu ostatnio:) ja jutro robie sobie rosołek ;) kupiłam kostki rosołowe i tam pisze ze w 100ml 5 kcal:O wiec robie sobie 500ml + troche makaronu dla smaku i marchewke;) pychaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, nie ma już z kim pisać, tylko my zoslałyśmy :( a mi się tak chce czipsów ze szok, już wczoraj mi się chciało ale sie powstrzymałam , dziś mi się chce jeszcze bardziej , nie wiem czy wytrzymam :( zaraz pójdę do sklepu chyba i sobie kupie duże leys :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszłam :O i wpoerdalam dużą paczkę :O kurcze tyle miesiecy ich nie jadłam . mają 500kcal :O :O:O i dupa , zjem całe 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis zjadłam , ale to nic;) to nie zmienia mojej diety:) o jejusku my zostałysmy i utrzymamy ten topik:) schudniemy do naszych celów, zobaczysz;) i nie przejmuj sie tymi czipsami i tak pokłon ze nie jadlas ich tyle czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mogłam na sniadanie chociaz a nie tak na noc :O ale wszystkiego nie zjadłam , oddałam połowe siostrze i podzieliłam się z psem . czuje się taka zapchana :O jade na rolki , to może niebede miala moralniaka a najgorzej bedzie jutro , czeka mnie kolejny sprawdzian :O mój tato wrucił z delegacji z niemeic przedchwilą i przywiuzł batoniki i czekolady :O :O:O eh chyba ten cały weeken dam sobie spokuj z dietemi :O ale mam to w nosie , od poniedzialku zaczynam dalej dietowac, musze wazyc 80 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jej, nidługo nikogo tu nie bedzie.. gdzie jest karolap,kioya, kalinowa panna itd, ? ah, dziewczyny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny, ratujcie... w życiu osobistym mi się pieprzy... nic tylko usiąść i wpieprzyć czekolade zajadając wszystkie smutki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... miałyście tez tak kiedys - ze jak ktoś chciał byc z wami, to wy nie chciałyscie z róznych powodów... a potem jak wy chciałyście, to on już nie? i uczucie czegoś takiego bardzo pięknego straconego, choć tego nie było.. ech zawiłe to bardzo, mam dzisiaj zły dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz miałam tak ze ten ktos chciał być, a ja nie, a potem bylo odwrotnie ja chciałam a on nie .. ale dawna historia i nie będę jej rozpamiętywać, nie ma co, ludzie mają gorsze problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mają mają rozczulam sie nad soba niepotrebnie... ale chujowo tak samej :/ wy macie chlopakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałyśmy tak , bynajmniej ja , ale to nie powód żeby sie poddać , na chłopaka zawsze będzie czas , a odchudzanie pwinno być teraz ważniejsze , wiem że to głupio brzmi bo młode jesteśmy i każda by chciała mieć super chłopaka i chwalić się koleżanką , wiem, wiem , ale zastanów się , schudniesz sobie , wyładniejesz tym samym i będziesz miała wtedy większy wybór chłopaków. mi się tak przynajmniej wydaje, bo szczeże ci powiem ze ja jak teraz się odchudzam to praktycznie nie spotykam sie z koleżankami i nie jeżdze na imprezy - dlaczego? bo zburzę swoją charmonię. tak , właśnie tak, bo teraz mam poukładane wszystko , kiedy jem , kiedy ćwiczę i wogule a jak zaczne chodzic do kolezanek to wszystko sie rozburzy , bo przeciez nie zawsze bede chodzila z wodą pod pachą , czy miską sałatki, koleżanki już się do tego przyzwyczaiły ale na początku było to dla nich dziwne, no więc dlatego ja uważam ze powinnaś z chłopakiem teraz poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chłopa żuciłam w marcu i w dupie go mam :P wole się odchudzać i patrzyć na gnoja niech żałuje co stracił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam chłopaka 4 lata.... i teraz dziwnie mi tak samej jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) byłam w podrózy cały dzien i wróciłam dosłownie chwilę temu-wzięłam prysznic i piszę ... -o jejusku no i co ze zjadłaś chipsy,będzisz miała teraz spokój przez jakis czas ( nie będzie \"smaka\" na nie;) co do czekolad-rano możesz sobie zjeść -zresztą czekolady są na serducho dobre (ale te ciemne) -Lady eN wiem o czym piszesz-masz o uczucie ze coś stracilaś ze coś jest nie tak jak mogłoby być z twojej \"winy\" ale... gdybać kazy gdyba a z tego gdybania to nie ma za wiele pożytku-pomyśl co moze być (np. seksowny brunet w warzywniaku :P hihi) zresztą moze te 4 lata byłaś z nim bo tak się przyzwyczaiłaś bo tak jakoś glupio być samej itp a tak na prawdę chcesz sobie odpocząć od związków :) nodule ma racje -znajdziesz nowego uszy do góry słonko i pamiętaj tego kwiatu jest poł światu🌼 -nodule jestem jestem spoookojnie,tak latwo mnie się nie pozbędziecie;) masz piękną stoopkę :P i tak trzymać tak tak tak!!! a że się grzeszki zdażają-a komu nie? ważne by sie nie poddawać tylko iśc dalej ku wyznaczonym celom -Kiyoa-a Ty? czemu jesteś nieobecna proszę to usprawiedliwić :P hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szarlotkę -ale moja ciocia to ma taki przepis ze ciasto i pyszotna masa (same jabłka z cynamonem się dusi na patelni i dodaje ubite 1 białko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×