Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie.........

Pytanie DO MAM które urodziły swoje dzieci w wieku do 22lat..

Polecane posty

Gość gość
Ja urodziłam w wieku 22 lat. Mój mąż miał wtedy 28 lat, stałą pracę i poukładane w głowie. Ja jeszcze nie - rozgrzebane studia, wielkie aspiracje i ciekawość świata. Nie żałuję urodzenia synka, bo bardzo go kocham, ale widzę, że zabrakło mi tych 4-5 lat na spokojne dokończenie nauki, podróże i w ogóle dojrzenie do poświęcenia się drugiemu człowiekowi. Mąż od początku był lepszym ojcem niż ja matką. Tak naprawdę załapałam o co chodzi w tym całym macierzyństwie, jak miałam ok. 25 lat, a dziecko już było w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając dwadzieścia lat + nie jest dramatem mieć dziecko bo zależy jakie są warunki i relacje obojga naszych rodziców. Najgorsze jest gdy teściowa jest nie normalna i neguje wszystko! Znam w rodzinie sytuacje gdzie miała dwadziscia lat i matka chłopaka goniła go że ma pilnować i dbać o mnie po porodzie o nas. Również chodził z nią i był przy wszystkich badaniach i chodzi do dziś również oboje zdecydowali po szkole rodzenia że rodzą razem. Dużo pomaga teściowa z teściem i co ważne gdy miał chłopak potem maż jakieś obiekcje to był goniony przez mamę " masz rodzinę to onią się dba niem kolegów piwka itp.. " Obecnie mają cudowny związek trójkę dzieci. Jej mąż dobrze zarabia. A co ważne że oboje byli bez poprzednich byłych ona cnotka on prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam dzieci, ale myślę że najlepiej jednak w młodym wieku założyć rodzinę. Ja zawsze bardzo młodo chciałam wyjść za mąż, ale niestety mi nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam dwójkę dzieci na pierwszym roku licencjatu. Musiałam się ostro wziąć w garść, ale dzięki temu jestem teraz silniejsza i szczęśliwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam dwójkę dzieci na pierwszym roku licencjatu. Musiałam się ostro wziąć w garść, ale dzięki temu jestem teraz silniejsza i szczęśliwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w wieku 23 lat. Oczywiście nie mogę powiedzieć że żałuję bo syna kocham nad życie Ale jak ktoś mnie zapyta o szczerą opinię to nie mogę zaprzeczyć że do zdecydowanie za wcześniej. 23 letnia dziewczyna powinna jeszcze się uczyć, mieć czas na jakieś szaleństwa , zabawę itp. Teraz mam 32 lata mój syn 9. Nie miałabym nic przeciwko jakby się dopiero urodził a ja te wszystkie lata mogła spokojnie korzystać z młodości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam w wieku 21 lat , zdecydowanie za wczesnie , moj chlopak , ktory zostal zmuszony do bycia moim mezem po pol roku uciekl , zostalam sama z corka i po czasie tez mnie to przeroslo , zostawilam ja rodzicom , wyjechalam za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam 18 lat i 9 miesięcznego synka, teraz z partnerem oczekujemy drugiego dziecka, niczego nie żałuję i przyznaje że pierwsze było wpadka.ale w 100% wolę zajmować się rodzina niż kręcić tyłkiem na imprezach jak większość dziewczyn w moim wieku. Jest ciężko ale zawsze da się znaleźć rozsądne rozwiązanie z ciężkiej sytuacji:) pozdrawiam młode mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Hej!

Myślę, że odpowiedni moment na dziecko zależy od indywidualnej sytuacji rodziny. Ja miałam pierwsze dziecko w wieku 22 lat teraz drugie w wieku 24 lat i myślę że był to odpowiedni moment. Mój mąż jest starszy ode mnie o 5 lat więc pracował już i chciał założyć rodzinę. Oczywiście na początku było ciężko zmienić życie o 180 stopni, ale tak naprawdę to jak bym miała pierwsze dziecko w wieku 30stu lat to też byłoby ciężko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja babcia wyszła za mąż w wieku 19 lat za 10 lat starszego faceta, potem urodziła troje dzieci, wszystkie mają się świetnie, ona sama ma obecnie 85 lat i na pewno nie żałuje, że to było w tak młodym wieku, zresztą w tamtych czasach to norma.

Jeśli chodzi o moje rówieśniczki, to nie znam żadnej, która planowałaby ciążę w tak młodym wieku, ale w najbliższym otoczeniu mam dwie, które rodziły w wieku 19 lat, bo wpadły. Jedna to moja przyjaciółka, wpadła na pierwszym roku. Wzięła ślub, studia zaoczne kontynuowała. Niestety na piątym roku był już rozwód, ale miał powody (nierób i narkoman). Potem długo była sama, obecnie dziecko ma 9 lat, a ona spotyka się z kimś na poważnie, ma świetna pracę, auto. Bardzo pomagali jej rodzice, nie da się ukryć, jakoś musiała się przecież uczyć i jeździć na zjazdy. Tego, że urodziła na pewno nie żałuje, dziecko to skarb. Żałuje że z takim facetem.

Druga to żona mojego kuzyna. Ukończyła szkołę średnią. Obecnie chłopak ma 7 lat, a drugie dziecko 3. Dzieci chodzą do szkoły i przedszkola, ona pracuje na kasie, mąż na produkcji. Nie jest to może szczyt marzeń, ale tworzą zgraną rodzinę i mają się dobrze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×