Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

hej dziewczyny...czytam wasze opinie...i widze ze wiekszosc z was nie miala zadnych skutkow ubocznych...ja biore od ponad tygodnia sylvie20 i powiem wam ze po okolo 4-5godzinach od połknięcia tabletki zaczyna mi byc niedobrze,kreci mi sie w glowie i mam wrazenie jakby jakos dziwnie przyspieszalo mi serce ...:( nie wiem a podobno to jedne z lepszych tabl anty...::(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...czytam wasze opinie...i widze ze wiekszosc z was nie miala zadnych skutkow ubocznych...ja biore od ponad tygodnia sylvie20 i powiem wam ze po okolo 4-5godzinach od połknięcia tabletki zaczyna mi byc niedobrze,kreci mi sie w glowie i mam wrazenie jakby jakos dziwnie przyspieszalo mi serce ... nie wiem a podobno to jedne z lepszych tabl anty...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka:)
Hej:) dzewczyny zaczynam brać te tabletki... powiedzcie czy są jakieś negatywy tych tabletek? Bo póki co znalazłam same pozytywy :D ja wcześniej brałam YAZ ale nie czułam się po nich dobrze:( czekam na odpowiedzi pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ja za momencik biorę 9 tabletkę przez pierwsze 5 dni strasznie bolała mnie głowa później jak ręką odjął ale miałam dzień, w którym odbijało mi się strasznie i było mi niedobrze zauważyłam tez spadek chęci na igraszki i wgl byłam przybita i smutna strasznie chce mi się wciaz jesc zauwazylam, ze wszystko to dzieje i zmienia sie niewiarygodnie z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka jak możesz powiedzieć, że znalazłaś same pozytywy, jak jeszcze nie zaczęłaś brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawiammm
hej dziewczyny, gdyby któraś była w potrzebie to mam do odsprzedania tabl. yaz . Bo róznie to bywa w okresie swiatecznym .... prosze pisac na :bershkaaa88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka:)
Octavia same pozytywy znalazlam w sensie na forum... ja osobiście jeszcze nie moge sie wypowiedziec na temat tabletek Sylvie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
każdy reaguje inaczej na chwilę obecną mam juz 10 dzien okres :/ gdzie przy dobrych wiatrach w 7-8 powinien sie konczyc, a tu jest w trybie zaawansowanym :/ nic chyba tez nie bedzie z mojego "powiekszenia" piersi i schudniecia, a wrecz przeciwnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straszę, po prostu nie zawsze jest cudownie i kolorowo. Ale o tym nikt przed przepisaniem tabletek nie raczy powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia od sylvie :)
Biorę te tabletki już ponad rok czasu i od samego początku czulam się i czuje bardzo dobrze. Skutków ubocznych nie miałam - zresztą one mnie omijały nawet przy poprzednich tabletkach antykoncepcyjnych :) Zamierzam brać je jeszcze przez cały 2011 rok, bo od 2012 zaczniemy starać się o dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia od sylvie :)
Biorę te tabletki już ponad rok czasu i od samego początku czulam się i czuje bardzo dobrze. Skutków ubocznych nie miałam - zresztą one mnie omijały nawet przy poprzednich tabletkach antykoncepcyjnych :) Zamierzam brać je jeszcze przez cały 2011 rok, bo od 2012 zaczniemy starać się o dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia od Sylvie;) - tak jak już wcześniej pisałam to każdy organizm inaczej reaguje. Ja też mam zamiar za jakiś czas przestać brać Sylvie i też się będziemy starać o dziecko, ale to jeszcze z mniej więcej 2 lata a chciałabym wcześniej,ale najpierw trzeba skończyć studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
A powiedzcie mi po ilu miesiącach/latach jest konieczne zrobienie sobie przerwy od pigułek? Bo chyba nie można 10 lat cały czas ich brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mam pytanie :) brałam przez miesiąc tabletki Yaz, lecz ginekolog zmieniła mi je na Sylvie 30. Kazała mi je wziąć od razu po zakończeniu starego opakowania - czyli nie robiąc przerwy (w przypadku Yazu są to cztery tabletki tzw placebo). Cze to oznacza, że w ogóle nie dostanę w tym miesiącu okresu? Było by super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ja mam 13 dzień okres, więc i z pieszczot i tego mojego pierwszego seksu nici, póki co a powiedzcie mi, bo no ja 1 raz zamierzam współżyć i wolimy z gumką, więc po jakim czasie brania tabletek mogę spróbować? niby już mnie zabezpiecza, ale wiecie - jest ryzyko, a mam 18,5 lat i jakos nie spieszno nam do pieluch no i fizycznie (pod wzgledem pieszczot) podejrzewam, ze nie jestem juz dziewica, ale gdy zaczne krwawic w momencie stosunku to jak zareagowac? w ogole jak dlugo uprawiac 1 seks no i czy jesli zrobilibysmy to po kilku piwkach czy mocniejszych, to zabezpiecza mnie to wtedy mniej? no i czy jakies żele (jakie?) raczej powinnam miec wtedy przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka7777777 nie zadawaj tylu pytań i nie stresuj się tak :) to wszystko wyjdzie naturalnie, samo z siebie... Tego nie da się zaplanować. Alkohol nie ma wpływu na działanie tabletek, pod warunkiem, że nie wywoła wymiotów. Zabezpieczona jesteś już od pierwszej tabletki, jeśli wzięłaś pierwszą 1 dnia okresu. Gumka jest tu zbędna, ale jeśli masz być spokojniejsza zróbcie to z gumką. Przede wszystkim wyluzuj się i nie spinaj :) Plamienia powinny minąć po 1 opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Faktycznie wszystko wyjdzie po kolei, ile uprawiac seks?? to zalezy od faceta ile da rady... Co do alkoholu i dzialanie anty to mozesz spokojnie pic, byle nie doszlo do wymiotow i biegunki. Zabezpieczona jestes juz od 1 tabletki, wiec nie martw sie ze zajdziesz w ciaze. Uwazam ze gumka jest zbedna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaindianka
przyjmuje sylvie20 od lipca tego roku i jestem bardzo zawiedziona!! Moje libido jest mniejsze niż 0, na pośladkach, brzuchu i udach pojawił się koszmarny cellulit a waga wzrosła o 6 kg (choc mój tryb życia się nie zmienił). Przeszłam na dietę, zapisałam się na siłownię-waga ani drgnęła. Do tego wrażenie wciąż wzdętego brzucha!! jedynym + jest poprawa cery Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i juz po świętach udaję się do innego lekarza, by je zmienic. Nie rozumiem wypowiedzi mojej ginekolożki, powiedziała że mi ich zmienic na słabsze nie może bo takich nie ma! I przepisala mi plastry. Nie chce ich uzywac. Co sądzicie o opinii pani doktor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knypaska
Twoja ginekolog miała rację. Sylvie 20 to jedne z najłagodniejszych leków, zawierających najmniejszą dawkę hormonów. Ja miałam dobre wyniki trzech badań, ale ponieważ to moje pierwsze tabletki, przepisano mi te. Po drugiej tabletce okres mi się skończył, ale piersi wciąż pobolewają. Na razie jest ok. Będę na bieżąco zdawać relacje. Trochę mi czasem ciężko przełknąć tabletkę, bo mam nerwicę przełyku - czyli zaburzony odruch przełykania rzeczy niezmielonych na papkę. Plastry okazały się nie na moją kieszeń, ale za tabletki też dużo płacę. W Łodzi kosztują prawie 24 zł. czy wiecie w jakich aptekach są tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaindianka
U mnie można było je dostać w wakacje nawet za 15 zł (w promocji). Troszkę mnie zmartwiłaś swoim postem. Liczyłam na to,że znajdą się jeszcze jakieś tabsy dla mnie.Wywalanie 60 zł na plastry,przy czym nie ufam im do końca, nie jest dla mnie. Ale toż to jest niemożliwe! Tyle firm i rodzajów tabletek na rynku i wszystkie mają być nieodpowiednie dla mnie? Nie sądzę bym była aż taką indywidualistką! Przecież sęk nie tylko tkwi w tych pieprz.onych hormonach-estrogenach ale chyba też w jakiś substancjach pomocniczych. Bynajmniej mam taką nadzieję. Cóż,jutro się wszystko okaże. Panie doktorze-błagam ;D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isolda79
Ja biorę sylvie z powodzenim juz od roku i potwierdzam ich łagodnośc :-) nawet mój mąż sie śmieje że chyba ta łagodnośc spłyneła i na mój charakterek :-) fakt mniej sie stersuje w łózku, mam ochote na seksik to i humorek dopisuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ja dziś wezmę 16stą ;p najbardziej denerwują mnie te ciągłe plamienia :/ aale mam nadzieje, że w 2 opakowaniu przejdą ;) mam zapisane 3 opakowania, i jakoś pod koniec stycznia mam się zgłosić do gina... za 1 razem zbadał mnie palcem, bo powiedział, że inaczej nie może gdyż nie współżyłam, czy zdziwiłby się bardzo, gdybym nadal była w takim stanie? no bo m.in anty miały mi uregulowac okres. kilka lat temu na nogach zaczelo mi sie pojawiac duzo rozstepow , a teraz nawet mam wrazenie, ze troche zanikaja ;) szkoda tylko, ze anty w zaden sposob nie dzialaja na moje przetluszczajace wlosy, z ktorymi praktycznie juz nie daje rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupowałam kolejne opakowania Sylvie, za które zapłaciłam 23.50 zł, lekkie przegięcie, a jeszcze niedawno kosztowały 19 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w jednej aptece się dowiadywałam kosztowały 24,50 a w drugiej zapłaciłam za nie 18,69 więc warto dowiedzieć się po aptekach, biorę dziś 5 tabletkę i masakra brzuch mnie bardzo boli od pierwszej tabletki, zwariować idzie...nie wiem czy je odstawić czy czekać aż minie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena27
Biore te tabletki drugi tydzień i nie jestem co do nich przekonana. Miałam silne bóle podczas okresu i od początku ich brania bolą mnie piersi. Czy któraś z was ma podobne dolegliwości? I po jakim czasie one miną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo Ja prz pierwszym opakowaniu tak do 7 tabl, nie wiedzialam co sie ze mna dzieje, jajniki mnie bolaly, kulo mnie w podbrzuszu, mialam mdlosci i bol glowy, no i wrazenie ze zaraz zemdleje. Przy drugim bylo o wiele lepiej. Teraz biore 5 opakowanie i nie czuje by cos mi bylo, jedynie okres mam krotszy - z 3 dni na 2 dni :) Takze ja bym nie odstawiala, ja osobiscie dalam sobie czas do konca opakowania, i powiedzialam sobie ze jak przy drugim tak bedzie to wracam do moich novynette. Ale przy 2 bylo juz zdecydowanie dobrze - takze zostalam przy sylvie20 :) Elenia Mysle ze z czasem brania kolejnych opakowan bedzie coraz lepiej. Ja podczas okresow to mdlalam, slabilo mnie, i z reguly musiala karetka przyjezdzac. Odkad biore anty, nie czuje bym miala okres. Sylvie20 biore 5 miesiac, zdarza mi sie brac podczas okresu jedna tabl ketonalu, ale lekarka stwierdzila ze juz przy nastepnym nie beda mi potrzebne - takze zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×