Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość majka7777777
knypaska : mi po 1 opakowaniu (a mam 2) tez wydawalo sie, ze okres sie ze mnie leje, tyle ze jednego dnia chlupal, drugiego nic a nastepnego znowu, aale przezylam ;) ja jeszcze przed '1 razem' i wgl wyciaganie gumki czy cos tez wydaje mi sie malo romantyczne, aale jestem strachliwa pod tym wzgledem i wiem, ze bede schizowac ;p w weekend chlopak ma dom wolny, wiec kto wie kto wie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejda665
Hej dziewczyny ! Biorę Sylvie20 juz pol roku i sa to moje pierwsze tabletki. Pierwsze 3 miesiace bylam troche placzliwa i zmeczona ale mysle,ze to spokojnie do przejscia ;) Nie przytylam ani nie mialam wypryskow na twarzy. Po 3 miesiacach zmeczenie i placzliwosc calkowicie minely. Teraz w ogole nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych i jestem bardzo zadowolona ! Wiec z czystym sumieniem moge je polecic. Dodam jeszcze,ze ochrona jest 100% bo od samego poczatku Sylvie bylo moim jedynym zabezpieczeniem. Tez na poczatku balam sie,ze to nie mozliwe, przestudiowalam dokladnie ulotke i myslalm,ze jestem w ciazy bo np. w danym miesiacu kochalam sie po wypiciu alkoholu albo wzielam jakis lek - nie ma sie czego bac ! Te tabletki na prawde dzialaja ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
dziewczyny ! byliśmy z chłopakiem baaardzooo blisko ;) już już miało być mimo wszystko gumki były xd kocham go strasznie aale cos mnie zblokowało :/ wgl nie moglam sie nakrecic, czułam dziwny scisk w pochwie i myslalam o konsekwencjach :/ nie wiem dlaczego tak zareagowalam, przeciez jestem w trakcie 2 opakowania i wgl... a ja dziwnie tak :/ w sumie, to i chlopak sie nakrecil, az tu nagle klapa, oklapl i nakrecic sie nie mogl :/ czy to przez ta moja blokade moze? probowalam mu pomoc, aale nam nie wyszlo, zrezygnowalismy, przeszlam sie nago po pokoju i znow sie nakrecil na maxa, ale juz nie probowalismy. za to bardzo szczerze pogadalismy. kurcze, mialyscie moze podobna sytuacje w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to jest normalnie, nic na sile. Nadejdzie taki dzien ze samo z siebie wyjdzie ze obydwoje bedziecie gotowi na sex Podejrzewam ze emocjonalnie jestes gotowa na zblizenie, ale psychicznie....napewno nie. Gdybys byla to nie wkrecalabys sobie ciazy itp. Ale z jednej strony to napewno dobrze, bo liczysz sie z konsekwencjami. Jesli mam doradzic to dajcie sobie czas, napewno wkrotce nadejdzie taki dzien ze obydwoje bedziecie chciec tego samego. Jesli bedzie taka syt, to nie mysl o ciazy, bo zeby zajsc w ciaze to naprawde jest wielka sztuka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka odstaw te tabletki, bo tylko niepotrzebnie się trujesz i poczekaj rok, czy dwa- aż będziesz gotowa. Bo na pewno teraz nie jesteś. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam, że studniówkę miałaś. Więc pewnie 18-19. Spokojnie na wszystko przyjdzie czas, nic na siłę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
no jak taka blokada to może faktycznie daj sobie spokój z tymi tabletkami :) szkoda kasy i zdrowia :p a jak mówisz że miałas ścisk to może masz dużą blone dziewicza i ciężko się przebić.. No niewiem.. A facetowi też się nie dziw że oklapl:) widzi swoją dziewczynę, nago, jednoznaczna sytuacja i nagle lipa.. Dobrze że pogadaliście potem bo takie niedomowione sytuację napewno negatywnie by się na nim odbiły.. A może pogadaj z kimś bliskim na ten temat? Może z mama? Z własnego i nie tylko własnego doswiadczenia wiem że to naprawdę pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
nie nie nie, źle mnie zrozumiałyście ;) ;) no więc moze jeszcze raz, pokolei : - rocznikowo mam 19 lat - z chlopakiem jestesmy razem 1,5 roku - z tym ściskiem, to on byl z nerwów taki, w dodatku ta suchość :/ a z pewnością nie przez błonę, poniewaz aniołkiem nie jestem i juz dawno jest przerwana przez pieszczoty ;) nawet ginekolog (może nie wprost) ale to stwierdzil ;) - wszystko to było pewnie spowodowane zbyt swzybkim tempem, szybkie rozbieranie i wgl, zamiast sie najpierw pomalutku nakrecic - chlopak sie podjaral przed i po, ale w trakcie nie poszlo ;/ sam nie wie, czym to ylo spowodowane. gdzy juz sie jakby 'przelamalam' probowalam jakos go nakrecic, ale chyba stres zżarł nas oboje - moj 1 seks, a jego z 'dziewica' moze bal sie, ze mnie bedzie bolec czy cos, albo, ze 'nie wejdzie' a to wcale nie prawda by byla ;p - co do mojego psychicznego przygotowania, to to tez nie jest tak... jestem osoba, ktora zawze sie czegos stresowala i myslala, co bedzie dalej. moj chlopak powiedzial "cale zycie sie nie mozna bac" i ma racje. bo logiczne, ze i gumka i anty sa po to, aby zabezpieczyc. zabardzo panikuje i tyle... mam sie za osobe pechowa, albo cos - niedlugo skoncze 2 opakowanie i nie, nie zrezygnuje, bo przeciez "ale zycie sie nie mozna bac" ;) skoczylam na bungee, to i na sex sie odwaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ------> Twoj ostatni tekst to mnie rozmieszyl hehe. Dobrze i sensownie napisalas -----> Ja na Twoim miejscu nie przerywalabym stosowania anty, ale tez nie zmuszala sie do 1 razu....bo np. chlopak chce ----> nie powie tego wprost ale jednak my baby inaczej wszystko rozumiemy ( wiem po sobie jak sie kloce z mezme hehe ). 19 lat wydaje mi sie kobieto ze jestes dojrzal i psychicznie i emocjonalnie, ale pamietaj oragnizm lubi robic psikusy hehe, wiec tak moze nam sie wydawac :) A poltora roku zwiazku tez juz troche czasu, tak wiec glowa do gory i nic na sile. A tak poza Majka, kurcze pierwszy raz "po okresie" przez caly dzien mialam brazowa wydzieline, masakra. Majtki mam tak splamione ze wyprac nie moge. No i musze uzywac wkladek ktorych nie znosze... Mąż twierdzi ze nie raz tak mialam, owszem ale nie tak dlugo. Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
haha, noo więc właśnie ;) on nie jest taki, że by nalegał ;) ee a ta 2 odpowiedz, to to ja napisałam? :P bynajmniej przez 1 opakowanie wszystko mi sie ryło xd teraz to mam problem z libido i suchością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirania18
a ja biore te tabl i wszytsko zle mam biegunke boli mnie brzuch czesto glowa i mam bardzo strasznie nieregularne okresy a wczesniej bylo wszytsko ok jutro ide do lekarza musze cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejda665
Pirania, zrob sobie badania hormonalne, wtedy lekarz najlepiej dostosuje rodzaj tabletek do Twojego organizmu jezeli masz takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
hej dziewczyny. Ja właśnie dziś dostałam Silvie20 i po przeczytaniu większości opini już nic nie wiem. wcześniej brałam cilest ale zauważyłam wzrost wagi i zobaczę co będzie po tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
słuchajcie, czy jesli w sobote o 17 biore ostatnia tabletke z opakowania, i wieczorem doszloby do zblizenia, a w niedziele juz mam dniowa przerwe, to czy pigulka jakos mniej mnie zabezpiecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka30
Beti21 ja biorę sylvie juz ponad dwa lata i jestem naprawdę zadowolona. Na seksik mam ochotę, nie przytyłam, nie mam wahań nastrojów, dziwnych krwawień. dzieci też brak więc skuteczność potwierdzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejda665
Majka, jeżeli zamierzasz brać kolejne opakowanie to w ciągu 7-dniowej przerwy jestes w pełni zabezpieczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
Witam ponownie do Garnierka30. u mnie jest ta różnica ze już dzieci mam. I JUŻ dziękuję za więcej po cileście LIBIDO U MNIE było równe zeru.... Mój facet już narzekał że jak dalej tak będzie to zapomni jak sex wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie Planuje zmiane sylvie20 na novynette ----> szalu z nimy dostane. W tym cyklu to jakas masakra byla Trz okresu, ale te trzy dni spominam jak jakos torture. Lalo sie ze mnie jak nigdy. W ciagu nocy, gdzie mam jedn podpaske na noc - to tak w nocy zmienialam ja 3 razy, na dodatek 2 razy musialam zmienic majtki. Takze w marcu napewno zglosze to mojej lekarce...bo przy novynette nie mialam tak :( wrecz tesknie za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci, że nigdy tak nie masz... ja mam to zawsze przez 2 dni :/ mam na noc tampon, podpaskę a budzę się w nocy cała "zalana". Odkąd biorę tabletki to i tak jest lepiej, przed tabsami to była już w ogóle masakra... Pamiętam, że w szkole na 45 minutowej lekcji nie mogłam wysiedzieć tak się ze mnie lało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yessa To faktycznie masz przewalone. Ja mam takie okresy ze podpaskie zmieniam raz na 4 godziny jak nie dluzej. A wieczorem jak zaloze swieza to tak mam ja do rana. Ale teraz to masakra.Nawet strasznie drazliwa bylam, maz juz tylko prosil bym skonczyla okres. Masakra - na szczescie to byl tylko jeden cykl - moze dlatego sie dzialo bo zazylam nospe a nigdy jej nie zazywalam tylko ketonal. Tym sobie tlumacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ejda i bezchmurne niebo dziekuje p;) tak, zamierzam okupic sie w 3 opakowanie, a pozniej myk do ginekologa po recepte. czy wypisze mi ja na dluzej, niz 3 pudelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejda665
Myśle,że na pół roku spokojnie dostaniesz, nie musisz sie przeciez badac co 3 miesiace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
Hejka. Myślę że bez problemu dostaniesz ja dostałam od swojego gin. na cztery miesiące więc myślę ze powinnaś też dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheo
dziewczęta powiedzcie mi... czy jesli ginekolog wystawi mi recepte na harmonet to w aptece moge poprosic o zamiennik sylvie20 czy moze mi sprzedac tylko to co jest na recepcie? dobrze wspominam harmonet ale cena robi swoje, a zamierzam wrocic do tabletek dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
no bo kurcze jak mam chodzic co jakis czas do niego w piatek rano :/ i czekac na przyjecie w mega kolejce :/ zreszta nie odczuwam potrzeby tego, by mnie badal barek33 : kazda wypowiada sie tutaj inaczej, bo kazda inaczej go na sobie przetestowala, a profesjonalizm jest w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×