Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Knypaska
To znowu ja... Właśnie, kiedyś nie było u mnie problemów z "nawilżeniem" Suchość też podobno jest powodowana przez antykoncepcję. Przez cały czas stosowania zabezpieczenia mam używać żelu? Czy ta suchość z czasem minie? Jest mokro tylko przy pierwszych pieszczotach, po dłuższej przerwie. Przy każdych kolejnych dniach po prostu jestem absolutnie podniecona, a sucha i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knypaska To prawda, ze tabl. anty. powoduja suchosc pochwy, dlatego poleca sie rozne kremy czy zele nawilzajace. Ja szczerze mowiac preferuje ostra gre wstepna, wtedy nawilzenie murowane. Co do boli piersi to ja meczylam sie 3 opakowania - tak na pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo dawno się nie odzywałam,ale to z braku czasu ;p. znalazłam aptekę w której sylvie20 kosztują 20 zł także przy wizycie u gina przepisze mi dużą ilość tabletek i się zaopatrzę na zaś;) Knypaska przy 1 opakowaniu piesi mnie bolały. a teraz jestem na 7 dniowej przerwie i też mnie pobolewają,ale nie aż tak bardzo;) a plamienia miałam tylko w pierwszym opakowaniu, później wszystko minęło. majka7777777 dokładnie tak jak tutaj koleżanki mówią, też bym się nie powstrzymywała, jeżeli was tak kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo a no powróciłam;) jestem teraz na przerwie;) czuję się w miarę, ale nie wiem czemu od czasu do czasu bolą mnie jajniki;/ i czuję się jakaś ospała, zmęczona i w ogóle nie do życia;/ miałam tak wcześniej ale jakoś nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia jeżeli nic ci się nie dzieje,a ciesz się, bo pewnie czytałaś wypowiedzi innych dziewczyn(o plamieniach itp.), to nie powinno Ci sie nic pojawic;) widocznie dobrze one na Ciebie wpływają;) a napewno nic nie zauważyłaś? bo mi na poczatku mówili że brzydka mam cerę ale po paru opakowaniach sie wszystko poprawilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Gdzie byłaś gdy Cie nie bylo?? hehehe Ja jestem juz przy 10 tabletce 5 lub 6 opakowania hehe straciłam juz rachubę :) Szczerze mowiac, mnie od czasu do czasu tez pobolewaly jajniki, ale bardziej przed okresem :) Klaudia Ciesz sie bo widze ze Twoj organizm bardzo dobrze stolerowal anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu temat kwitnie, że aż dopiszę się ponownie :D A ja jestem przy 10 tabletce pierwszego opakowania i powiem tak, po 8 tabletce okres mi się skończył :D Nic szczególnego się nie dzieje aż się niepokoje ciszą taką totalną mojego organizm oby to nie przed burzą :D No i liczę,że moje piersi urosną chociaż żeby było je widać :D Pozdrawiam dziewczyny wszystkie ;) A z ciekawości co jaki czas się robi przerwę w stosowaniu antykoncepcji ? I czy bierzecie osłonową tą reklamowaną asekurelle czy jak to się zwie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
wiem że przerwa konieczna jak próby wątrobowe (bilirubina?:)) wychodzą złe.. A co do osłony to pytałam mojego gina czy to w ogóle ma sens noi on twierdzi że ma ale mi się ani nie przytylo ani nie mam takich zdrowotnych dolegliwości także narazie nic dodatkowo nie biorę. Piersi się cieszyłam że urosły ale mogło to być w sumie zatrzymanie wody bo teraz, w pierwszy dzień okresu z odstawienia jakoś tak oklaply :p zobaczymy co będzie dalej, jak narazie jestem zachwycona bo w ogóle nie boli mnie brzuch!:) miła odmiana po tylu latach zdychania co miesiąc :) pozdrawiam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo Ja przerwy robie co dwa lata tak na 3 miesiace. Wtedy robie badania. Odkad biore hormony to nic nie bralam oslonowego. Juz nie wspomne tej asecurreli :) Madziulka Ja tez sie ciesze bo nie boli mnie brzuch, ale przy novynette nie bolal mnie juz przy pierwszym okresie. A tu przez 3 miesiace zdazylo mi sie zazyc ketonal. Ale teraz juz jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w czasie okresu i strasznie mnie piersi swędzą, uciążliwe to jest, bo pójdę gdzieś to nieraz nie mogę się powstrzymac i się drapię;/ bezchmurneniebo parę dni byłam w górach i dlatego się nie odzywałam hehe ;) ja będę zaczynać 7 opakowanie ;) ale jajniki naprawdę mnie pobolewają i tak mam przeciętnie co 2 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knypaska
Dziewczyny, jestem przy 16 tabletce 1 opakowania i jest u mnie mokro. Jak podczas owulacji (jak miałam dni płodne to się ze mnie "lało" i wkładki były mega potrzebne). To znaczy, że tabletki nie działają? Bo przecież nie ma dni płodnych stosując antykoncepcję hormonalną. jestem przerażona, bo moje max. spóźnienie tabletki wynosiło 3 godz. (pora brania waha się zazwyczaj do dwóch godzin), a na ulotce jest napisane, że dopiero po 12 godzinach spóźnienia efekt antykoncepcyjny może być osłabiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knypaska Nie masz owulacji i jestes zabezpieczona, tym bardziej ze bierzech regularnie :) Monika Ja mam tak praktycznie co miesiac, ale nie az tak bym sie przy ludziach trapała. A moje sutki przy okresie sa sterczace i bolace, ale to kwestia przyzwyczajenia :) Dwa dni w miesiacu wytrzymuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ojej, też się zaniedbałam z pisaniem tu ;p Knypaska : a bo ja jeszcze się nie kochałam, a mój facet a i owszem ;/ i dlatego się boję. już przy głupich pieszczotach się dołuję, że nic nie umiem i wgl ;/ to jest strasznie uciążliwe, taka podświadomosc, ze on pewnie mnie klamie, ze mu dobrze, by mi przykrosci nie sprawic jestem w 6 dniu przerwy od tabletek, czyli ze jeszcze jutro przerwa, a od niedzieli kolejne opakowanie. mam nadzieje, ze bedzie w miejscowych aptekach, bo jeszcze nie zakupilam ;p a czy gin sie bd dziwic, gdy zjawie sie u niego w lutym, po przepisanie kolejnychi szczai, ze dalej seksu nie uprawialam ;p no kurde sorry, ale cale 1 opakowanie krwawilam. a teraz mam taki okres, ze o masakro :/. poza tym ta suchosc pochwy i zmniejszone libido mnie dopadlo :/ i i pytanie, czy skoro kazal mi sie zjawic, to tylko po kolejne tabletki, czy znow bd mnie badac? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knypaska
Nie, pewnie nie będzie Cię już badał, chyba, że go zaniepokoją skutki uboczne, które u Ciebie występują. Moim zdaniem - nie powinien. Ja się zgłaszam po receptę do lekarki-recepcjonistki. Bo w przychodni pracują dwie ginekolożki. jedna sprawdza wyniki badań, bawi się w papierkach i wypisuje recepty, a druga przyjmuje w gabinecie. Tyle, że ja swoją receptę dostałam w październiku po okresie, więc musiałam czekać do listopada z wzięciem tabletek. W listopadzie nie miałam pieniędzy, by wykupić receptę i koniec końców zrealizowałam ją w grudniu ;P a teraz idę po kolejną. Myślicie, że będę jej się musiała tłumaczyć, skąd taka przerwa? I czy przepisze mi normalnie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmirneniebo a daj spokój, dzisiaj byłam u teściowej, była jej siostra, siedziałam i się drapałam się na mnie dziwnie patrzyli jak bym niewiadomo co robiła;/ ;p sutki mnie nie bolą całe szczęście;) a ja mam tak od poniedziałku ;/ majka a czym ginekolog ma się dziwic? że przyszłas po kolejne recepty? lekarz ginekolog nie dał Ci karteczki, która możesz dac lekarzowi rodzinnemu i on ci recepty będzie wypisywał? ja dostałam przy drugiej wizycie u gina tą karteczke, i od lipca chodze tylko po recepte do lekarza rodzinnego. zapytaj się ginekologa o takie coś;) to nie będziesz musiała się przejmowac że cos sobie będzie o tobie myslał. ;) a kazał Ci się zjawic napewno z takiego powodu żeby sprawdzic czy te tabletki tobie służą. wypyta Ciebie o wszystko. knypaska ja chodzę do przychodni ginekologicznej. i jednego razu miałam umówione usg i myslałam że będzie mi je robił mój lekarz gin, a tu jakaś babka przyszla, i pytam sie jej czy mogłaby mi wypisac recepty na tabletki anty bo myslałam że będzie mój lekarz gin. a ona do mnie z tekstem że mnie nie zna, że tylko mnie bada, prosze iśc do recepcjonistki to może pani wypisze. no i poszłam. i w recepcji usłyszałam to samo, i że tylko lekarz może mi je wypisac, i musiałam do rodzinnego zaginac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
a to ja z lekarzami mam jeszcze inaczej bo mogę się internetowo umawiac do zwyklego jak i gina a jak w ogóle nie chce iść to pisze tylko prośbę o receptę, tzn o kontynuację noi mi wypisuje :) odbieram w recepcji :) majka, to że doswiadczony to i lepiej, nie zrobi Ci krzywdy swoim nieobeznaniem:) i myślę że jakbyś coś robiła źle albo byłoby mu niedobrze to albo by Ci powiedział albo już z Tobą nie był :p sory że tak bezpośrednio ale miałam taka sama sytuację i zdecydowałam się na szczera rozmowę noi mi wszystko wytłumaczył :D także nie masz się co obawiać :) powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki Ja niestety musze chodzić do gina po receptę. Ale za to wypisuje mi 3 opakowania, a w aptece z 3 robi mi sie jakims cudem 6 opakowan hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka no to widać masz fajnie, też bym tak wolała, żeby internetowo załatwiać receptę a później tylko odebrać,ale niestety moja przychodnia nie ma jeszcze czegoś takiego;/ bezchmurneniebo z 3 robi Ci się 6? dziwne, albo masz jakieś wtyki u aptekarek ;) hehe ;)też bym tak chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko Czy ja wiem czy mam wtyki?? Ja jej mówilam ze powinno mi zostac jedno opakowanie, a ona mi mowi ze mam 3. Ja sie zdziwiłam i jej mowie jak jest. A ona twierdzi ze pewnie nie zostala recepta przedrukowana i mam 3 opakowania hehe. jedno wybiorę w lutym, i jedno wezmie sobie szwagierka, bo jedno juz ona sobie wybrała. Niestety w marcu bedee musiała isc do gina na cytologię. Jak ja nie lubie być badana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo no ja na cytologie będę szła koło czerwca, lipca chyba jak mi coś nie wypadnie;p;p a na cytologie jak idziesz to robisz sobie przerwę w braniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
monika : z tego co pamiętam, to dał mi jakieś papiery, bym zaniosła do okienka do lekarza rodzinnego, ale szczerze mówiąc to pojęcia nie mam, co to było ;p zestresowana byłam, a w dodatku babka w okienku wstrętna jakaś jest madziuuulka : niby tak, ale czasem się złoszczę na niego, że pewnie sobie zaliczał pierwszą lepszą (bo stałych związków miał tylko kilka) ale z drugiej strony co się dziwić 24 latkowi ;) jesteśmy ze sobą od 1,5 roku ;p kurczę a jak wyglądała wtedy wasza rozmowa? hm? i jak Ci pozniej z nim było podczas seksu? mi lekarz powiedział, że mam przyjść pod koniec stycznia ( zapisał mi 3 opakowania, a dziś biorę 2 tabletkę z 2 opakowania ) nie chciałabym być badana, bo tak jakos ;p krepuje sie cos ^^ choc było tylko 'ręcznie' bo powiedzial, ze z uwagi ze wspolzylam nie moze uzyc tego takiego wiecie - przyzadziku, i chcial wyslac mnie na usg, aale po zbadaniu stwierdzil, ze jednak nie bedzie konieczne ;p mialam strasznie objawy przy 1 opakowaniu, teraz dziwny byl okres (zazwyczaj 6-9 dni) no i mialam problemy, ze bywal co 2 miesiac. do tego w czasie pieszczot dziwne krwawienia wystepowaly. a teraz w piatek mialam taki straszny, ze szok - przez polowe soboty nie mialam nic, druga polowe troche, i w niedziele tez nic, jak i dzisiaj ;) wiec jestem na dobrej drodze ;p. doskwiera mi jednak bardziej suchosc pochwy :/ jakie sa dobre lubrykanty i czy nie szkodza w dzialaniu z gumką? tak wiem, chce sie przesadnie zabezpieczyc ;p taki juz moj los ^^ aale nie chce tez sie poobcierac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka i Octavia ja z moim facetem ostatnio używaliśmy durexa niebieskiego ale niestety żelik poszedł w odstawkę, mój facet dostał po nim uczulenia;/ także lipka;/ ale bez tego dajemy radę ;);D Majka to ja będziesz u lekarza to się zapytaj czy dawał Ci taką kartkę,a jak nie to poproś o nią i napewno Ci wypisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka zastanawiam sie ktora osoba z kolei mowi Ci ze gumka jest zbedna. Uwierz wkoncu hormonom i czerp przyjemnosc z seksu. Co do nawilzania to wystarczy gra wstepna i mega podniecenie - tak jest w moim przypadku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ja wiem wiem, ale i sam partner chce używać gumki i tyle ;) nawet minimalne podniecenie sprawiało, że było tam 'mokro' a teraz lipka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ----> nie obraz się ale jak chlop chce gumki to po co Ty sie trujesz hormonami???? A co do naturalnego nawilzania, to nabierzecie wprawy. U mnie bylo podobnie ----> dacie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
majka - jakoś tak sama rozmowa wyszła, niepamiętam z czego :) ale jak się dowiedziałam że doswiadczony to z jednej strony przykro mi się zrobiło a z drugiej się cieszyłam że nie będzie dzidzi przy pierwszym razie bo wie co robić :) noi było cudownie :) nawet doszłam za pierwszym razem :p a wiadomo że po pewnym czasie dochodzi się do swoich ulubionych pozycji i sposobów.. Na to nie ma reguły. To trzeba samemu wypracować praktyka:) i naprawdę się nie masz czego obawiać - po to zaczęłas brać tabletki żeby nie musieć się spinac pekajaca guma czy jakoś tak :) a takie zabezpieczanie na miliard sposobów też czasem dzieci robi :D po kastracji męskiej nawet są przypadki dzidzi :) a jak ktoś się tak bardzo panicznie boi tej wpadki to moim zdaniem nie dorósł do seksu, o! :) powodzenia! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×