Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Madziuuulka
majka - jakoś tak sama rozmowa wyszła, niepamiętam z czego :) ale jak się dowiedziałam że doswiadczony to z jednej strony przykro mi się zrobiło a z drugiej się cieszyłam że nie będzie dzidzi przy pierwszym razie bo wie co robić :) noi było cudownie :) nawet doszłam za pierwszym razem :p a wiadomo że po pewnym czasie dochodzi się do swoich ulubionych pozycji i sposobów.. Na to nie ma reguły. To trzeba samemu wypracować praktyka:) i naprawdę się nie masz czego obawiać - po to zaczęłas brać tabletki żeby nie musieć się spinac pekajaca guma czy jakoś tak :) a takie zabezpieczanie na miliard sposobów też czasem dzieci robi :D po kastracji męskiej nawet są przypadki dzidzi :) a jak ktoś się tak bardzo panicznie boi tej wpadki to moim zdaniem nie dorósł do seksu, o! :) powodzenia! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
majka - i jeszcze tak mi się rzuciło.. Nie chce siać niepewności ale skoro facet sam chce gumę a wcześniej nie miał jednej partnerki to może warto zasugerować jakieś badania?.. Bo tabletki to przecież nie ochrona mechaniczna. A jak kochasz się pierwszy raz to ryzyko zakażenia większe.. No ale to tak mimochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet na początku też cay czas z prezerwatywa chciał, to mu dałam ultimatum albo biore tabletki i sie kochamy bez albo przestaje brac tabletki bo nie będę na darmo się faszerowac tabletkami i zadziałalo;) u mnie z nawilżeniem jest ok ;D nie potrzebne nam żadne żele, chociaż byly podejścia z tego co pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
bezchmurneNiebo -> ponieważ nie wierze w całkowite zabezpieczenie gumką :P Madziuuulka -> mnie też się przykro zrobiło, gdy się o tym dowiedziałam i pomyślałam podobnie jak Ty. Hm... po prostu był młody i głupi - sam mi się raz żalił, że żałuje trochę tego, jak się zachowywał.Nie były to też przypadkowe partnerki no i nie bylo ich z 10 ;). A gumki po to, bo my nie jesteśmy stworzeni do dzieci ;) ja mam 18 lat i jeszcze przez dlugi dlugi czas ich nie planuje ;) po prostu. Moze teraz ktos napisze, ze jak moge nie chciec dziecka, a za kilka lat jak go nie bede mogla miec czy cos, to bede zalowac slow. ale wole nie byc glupia nastolatka, ktora zniszczy zycie sobie, facetowi i swojemu dziecku. wiec wole sie zabezpieczyc najbardziej jak sie da i liczyc na to, ze nie bede jednym na 1000 przypadkow ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko ---> bardzo dobrze napisałaś, ze nie chcesz byc głupią nastolatka, ktora zniszczy sobie i dziecku zycie - racja, ale uwierz mi ze jesli nie popelnisz bledu w braniu tabletek to nie zajdziesz w ciaze. Wiem co mowie, sama biore 5 lat i nie zaszlam w ciaze. Wiesz anty to hormony, ktore nie bierzesz ich jak cukierki, ktore nie zaszkodza organizmowi. Ja tak od siebie zastanow sie czy warto niszczyc sobie zdrowie hormonami, nie majac przyjemnosci z seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
Bezchmurneniebo -> dziekuje za zrozumienie :). Przyjemnosc bedzie na pewno, tylko musze w koncu uwierzyc w moje sylvie 20 i w to, ze nie nadaremnie lykne dzis w sumie to 25 pigulke :). Dobrze, ze jest takie forum jak to i, ze wy jestescie-dziekuje :). W piatek 1oo dniowka, wiec kto wie co sie wydarzy :). A pigulki staram sie przyjmowac o 17:00 granica jest 15 min przed/po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
czy osoby stosujace antykoncepcje hormonalna moga oddac krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Ja wierzę że nadejdzie taki dzien ze przyznasz mnie i nnym dziwczynom racje ze gumka jest zbędna przy hormonach. Wtedy naprawde bedizesz wiedziala co oznacza prawdziwy seks. Mam nadzieję ze bedziesz sie dobrze bawila na 100wce (kiedy to moja byla - powrocilabym do tych dni :), i pamietaj nie pij duzo by nie zwrocic tabl. Tego niestety musisz sobie pilnowac :) Co do oddania krwi to nie wiem, sama sie wybieram do krwiodastwa by oddac krew, ale mysle ze nie powinno im to przeszkadzac. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
majka - mam tyle co Ty, spoko :D też nie chce marnować życia dzieckiem (chociaż w perspektywie czasu pewnie nie okazałoby się to zmarnowaniem:) ) myślę jednak że jeżeli przydarzyłaby Ci się wpadka a chciałabys usuwać czy coś takiego to nie warto ryzykować.. Uprawiając seks musisz się liczyć z tym że jak coś będzie nie tak to nie jesteś już odpowiedzialna tylko za siebie ale też za zupełnie bezbronna istotę która się w Tobie stwarza z niczego praktycznie :) I też się bardzo cieszę że trafilam na to forum bo zawsze brakowało mi kogoś normalnego do wymienienia opinii i poradzenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
Bezchmurneniebo : jeszcze przyjdzie czas na 'prawdziwy seks' :p. I dziekuje, ale przecie to zawsze impr 'bezalkoholowa' hihi :p Madziulka : no tak, niby masz racje, ale jak sie nigdy nie sprobuje seksu to sie wiedziec nie bedzie. A wiecie, co mnie denerwuje? Gdy dziewczyny, ktore za przeproszeniem daja d*** co drugiemu i w ogole sie nie martwia, a ja pewnie po seksie bede wciaz myslec 'a moze rusz wpadlismy?' :/ i wcale nie chodzi o to, ze nie jestem dojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
Klaudia - PRZESADZASZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
klaudia, sadze, ze tak samo bede zatruwac sie myslami takimi ;p a ktore to juz twoje opakowanie? daj znac pozniej, co i jak ;) dziewczyny, jutro mam stodniowke: na ktora noge podwiazke? ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
więc jeśli w granicy godz 20-02 lub pozniej bym zwymiotowala, to jak postapic w przypadku pigilki, ktora zazywam o 17? dziewczyny jakos dziwnie sie czuje, bo przy 1 opakowaniu czulam sie zle, miewalam czeste i nagle zmiany humoru, silne ole glowy i plamienia, a teraz nic z tych rzeczy, tylko suchosc pochwy i niskie libido pozostalo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka z tego co pamiętam to ja miałam napewno podwiązke na prawej nodze ;). dawno to było ;) hehe co do suchości to ja nigdy nie miałam jakiś takich objawów przy tabletkach i nie wiem co to znaczy a nie potrafię Ci tym bardziej na to odpowiedziec, może inne diewczyny się wypowiedzą. bóle głowy miewałam ale takie bardziej migrenowe które trwały nawet 7 dni :( to wyobraź sobie co wtedy musiał mój facet przechodzic;p no widzisz plamienia, humor, i zle smopoczucie ci minelo ale wystapily inne skutki, musisz sie przyzwyczaic do tabletek jak i sam twój organizm, u mnie wszystko było dobrze po jakimś 4 opakowaniu. tzn. nie mialam boli głowy, plamień nie miałam po 1 opakowaniu, a libido dopiero mi wróciło jakieś 2 miesiące temu, a wcześniej nie miałam ochoty na jakie kolwiek igraszki, jak mój facet chciał się kochac to oczywiście mu nic nie utrudniałam, ale nie dawało mi to takiej satysfakcji jaka mam teraz znowu ;D aaa z alkoholem nie doprowadź żeby sie upic nie wiadomo jak, i wymiotowac, zapamiętaj studniówke bo ja ma sie raz w życiu;) bezchmurneniebo chyba troche jestem nie w temacie, kurczę nie mogę ostatnio czasu znaleźc;/ normalnie szok... ;/ nie wiem czemu ale od czasu do czasu jak biorę tabletki to pobolewaja mnie jajniki, nie zdarza się to często. miała któraś z was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
minusem jest to, ze przy 1 opakowaniu powieszyly mi sie piersi, znaczy sie to na plus, ale gdy plamienia sie skonczyly na kilka dni przed 0przerwa, to momentalnie przestaly bolec i zmalaly ;p fakt, nie mam ochoty na zadne igraszki wiem wiem, ale moze po 1oo jakas imprezka, czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
studnióweczka na 6+ a nawet 7+8+9+... :P hmm a mi na nóżkach powychodziły dziwne krostki, nie wiedząc od czego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
dobrze że powiedziałas o tych krostkach, mnie też coś takiego powychodzilo i nie umialam z niczym powiązać :) ale teraz wszystko pod tym względem wróciło do normy :) schudlam znowu troszkę, teraz rowniutkie 50 kg mi waga pokazuje. Zmartwiło mnie trochę dziś po wstaniu takie dziwne uczucie w łydkach. Ani to skurcz ani opuchniecie.. Takie mrowienie jakby najbardziej to obrazuje.. No nic, 25 do gina to się popytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
sprzedam dwa opakowania sylvie 20 prosze pisać na agarw@op.pl. sprzedaje ponieważ zdecydowałam się na wkładke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie jak wybiorę 21 tabletek to robię 7 dni przerwy i w tym czasie dostaje okres a może zdarzyć się tak że dostane jakby po okresie tych 7 dni ? A moje drugie pytanie czy mimo, że bierzecie tabletki wasz partner stosuje swoje zabezpieczenie czy nie macie żadnych obaw i nie stosujecie już dodatkowych zabezpieczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo Okres tak czy siek dostaniesz, albo w 2 dniu a nawet w czwartym ( ja dostaje w 4 ). Mój mąż nigdy nie stosowal dodatkowego zabezpieczenia i nie mamy dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo nie ma żadnych obaw, że zajdziesz w ciążę;) mój facet też nie używa żadnych zabezpieczeń ;) i jak narazie nic do tej pory się nie pojawiło ;) a ja dostaje okres w 3 dniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ja jestem przy drugim opakowaniu i w pierwszej przerwie taki konkretny okres dostalam 2 dnia, piszetak, poniewaz trudno okreslic, bo cale opakowanie plamilam dziewczyny na 1oo dniowce tez jakbym plamila,ale pozniej zaczelam sie zastanawiac, ze moze zacielam sie podczas depilacji i stad to co do wiekszych zabezpieczen to nic nie mowie, bo ten kto juz od dluzszego czasu ma ze mna sieciowy kontakt tutaj wie, ze jestem strachliwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knypaska
Cześć dziewczyny, jutro zaczynam nowe opakowanie. Drugie ;] W 4 dniu przerwy dostałam okres, taki sam jak zawsze, po prostu normalny, chociaż i tak mam wrażenie, że się ze mnie "leje i chlupocze" ;] O dziwo... nie bolą mnie aż tak piersi, no chyba, że będę je celowo miętosić ;] To miłe zaskoczenie, bo zawsze przed okresem i w jego trakcie, a także do 14 dnia przyjmowania tabletek było z nimi bardzo źle... Zamierzam dużo "kochu-kochu", bo na kilka dni jadę do chłopaka i rzecz jasna bez gumki, bo oboje jej nie znosimy i tu przyznam rację dziewczynom, że po co się jeszcze męczyć z gumką jak są hormonki. Szczególnie, że to pospieszne odpakowywanie, albo wcześniejsze szukanie pod poduszką/na szafce/po kieszeniach jest mało romantyczne ;] Ps. Tak niezwiązane z tabletkami. Od jakichś 3 miesięcy mam "twardy brzuch" przez większość czasu. Na innym forum straszyli mnie ciążą, ale zawsze miałam okres, a teraz krwawienie z odstawienia więc raczej wykluczam i nie schizuję ;P Nie wiem tylko, co może być tego przyczyną. Powinnam z tym iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) moja ginekolog właśnie przepisała mi Sylvie20 i zamierzam brać je od kolejnego okresu. Co prawda pani opowiedziała mi o mogących wystąpić skutkach ubocznych itp. Ale mam jedno pytanie do Was, czy jeśli są to moje pierwsze tabletki anty, to czy jestem 'bezpieczna' od pierwszego dnia ich zażywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×