Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

bezchmurneniebo mnie tez przeraża stan bycia w ciąży i poród, ale dam rade za jakis czas;) niestey taka jest rola matki, wychowywanie. wiadomo że będzie ciężko ale później powiesz jak dobrze że jest to dziecko, bo zobacz inne nie moga miec dzieci bardzo by chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a w jakim wieku jesteście, że już powoli myślicie o dzieciach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Octavia ----no ja mam skończone studia i mam 24 lata. A poza tym jestem od prawie 2 lat mężatką. A Ty octavia ile masz lat?? Do dziewczyn co zazywaja sylvie20 ---> w aptece Omega w rzeszowie ssylvie20 są w cenie 19.90 :) Własnie koleżanka mi napisała he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w podobnym wieku co bezchmurneniebo ;) czas już na nas hehe ;p;p będziemy siedziec w domu, opiekowac sie dziecmi, prac pieluchy i nic innego nie robiąc hehe ;D no to co dziewczyny wszystkie wybieramy sie do Rzszowa po sylvie20 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---> wiesz podróz też kosztuje ( zależy z jakiego miasta ). Ale jak będziecie w Reszowie to umowimy sie na pyszną kawkę :) Zwiedzimy moje piekne miasto i potem skoczymy na piwko :0 Kto sie pisze ?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
madziulka i monia : aale między nami juz doszło do zbliżenia, krótkiego no aale - seks jest seksem ;) jakikolwiek by nie był :P tym razem nie było żadnej gadaniny i w ogóle brak paniki, najarał się a po założeniu gumki klapa - momentalnie, sam się dziwi i nie wie, dlaczego tak - może to zależy od rodzaju prezerwatyw? no i na temat pozycji to się nie wypowiem, nieporadnie to szło. no. i czy tez tak macie, ze dopiero po chwili hm 'czujecie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ----> to że mu powiedzmy oklap to przyczyna tkwi w tym ze założył własnie gumkę. Mój mąż zawsze tak mial, dlatego przed anty stoswaliśmy stosunek przerywany, który wiadomo nie jest metodą antykoncepcyjna. Dlatego Majka Cie proszę spróbujcie bez gumki, i nie bój sie nie zajdziesz w ciąże. Poczuj prawdziwy smak seksu. Bo z gumka to całowanie sie przez szybę - tak mój mąz powiada. Octavia----> a myslałam że przez chwilę że jestes starsza ode mnie i od Moni :P. Także wybacz róznica jest i popęd rodzicielski również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo pociągi są tanie i nawet dają z siebie wszystko żeby na czas byc;p oczywiście ja sie piszę;d hehe ;) majkaaa uwierz nam tutaj wszystkim że naprawdę gumka jest wam zbędna i nic nie będzie ;) przełam się, bo nigdy nie zaznasz prawdziwego seksu z ukochanym. po co wam gumka jeżeli masz anty, a jak bierzesz anty i używacie gumek to po co się trujesz jeżeli gumka was zabezpiecza coś tam. a co do pozycji, to my mamy jakoś tak że sami kombinujemy i jest dobrze i nie zdarzyło mi się z facetem aby było coś nie zgrane w czasie ;) hehe octavia co to za różnica, malutka hehe juz nas tak nie postarzaj ;D a popęd rodzicielski to inna sprawa;) jak jesteś gotowa na dziecko to i już możesz miec;) za mną od 3 lat dziecko chodzi, ale jakoś nie mogłam znalezc odpowiedniego faceta dla siebie (wiecie kłótnie itp, a to zdrady) a teraz wiem że to ten jedyny i że bd już do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiadomo, że można być gotowym mając 20 lat i niegotowym mając 26. Indywidualna sprawa :) Ja myślałam, że jakoś w moim wieku jesteście, także niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
a ja chce rodzinę zakładać będąc właśnie w wieku octavii :) dokładnie 21 i pierwsze dziecko mi się marzy :) ale mi to wszyscy mówią że za dorosło patrzę w przyszłość zamiast się wyszalec.. Nie rozumieją że mi się wcale tego nie chce i chce rodzinę :p poznałam faceta na całe życie 2 lata temu i niedługo właśnie ta rocznica i nie ukrywam że chciałabym już pierścionek :D jej aż mi się na zazdroszczenie Ci, bezchmurneNiebo się zebrało że tak śmiało możesz nas pytać o to czy może by nie powiększyć rodziny :) ja bym już tak strasznie tego chciała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, a Ty w jakim wieku jesteś? :) Mieszkacie razem z chłopakiem? Jak ktoś jest gotowy, każdy wiek jest dobry, ale też trzeba mieć jakieś tam warunki. Najgorzej, jak się decyduje na powiększenie rodziny, a mieszka w jednym pokoju. (Oczywiście Madziulka nie twierdze, że nie masz warunków :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
octavia - no ja zdecydowanie nie mam warunków bo mam 18 lat i mieszkam z rodzicami :) ale mój instynkt macierzyński jest wybitnie silny jak na ten wiek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak :) Chociaż nie twierdzę, że mi się nie odmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
Przepraszam że tak spytałam bez precedensu.Bardzo dziękuję za odpowiedż. Pocieszyłaś mnie i to bardzo pisząc że od trzeciego op. zaczęłaś chudnąć jestem nsiecierpliwa strasznie bo dopiero pierwsze kończę. A jak to ja chciałabym od razu schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
też niewiem czy mi się nie odmieni jak posmakuje życia studenckiego :) w każdym razie na chwilę obecna planuje tak jak wyżej napisałam i mam nadzieję że się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do wątku... czy któraś z Was biorących te tabletki urodziła wcześniej dziecko? Przed porodem nie miałam problemów z tyciem po tabletkach, a teraz rok po urodzeniu synka nie mogę dobrać tabletek, bo strasznie po nich tyję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti nic się nie stało i proszę bardzo za odpowiedź;) karola-mama olka ja nie mam jeszcze dzieci;) ale za jakiś czas;) może lekarz nie umie Ci dobrac tabletek. ? a brałaś sylvie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola-mamaOLka No ja w sumie po novynette schudłam, a przy sulvie przytyłam prawie 8 lat - dlatego planuje powrót do novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_zero
bralam yasminelle przez kilka miesiecy w sumie nie mialam zadnych fizycznych skutkow ubocznych no moze poza suchoscia... najgorsze bylo wrecz zerowe libido a nie po to zdecydowalam sie na tabletki zeby pozniej nie uprawiac seksu ;/ wracajac do tematu - polecacie sylvie czy odradzacie? musze jakos przekonac gina zeby przepisal mi cos innego bo on chyba ma jakies uklady z bayerem i jak znam zycie bedzie mi wciskal yasminelle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
beti : nie ma reguły, i po 3 opakowaniu możesz wcale nie schudnąć, a wręcz przeciwnie - przytyć. ejj... dziewczyny, a po którym dniu od brania sylvie się kochałyście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-mama olka każdy ma inny organzim, jedni chudna przy anty a drudzy tyją, tego nie przewidzisz. dwa_zero ja bym Ci je poleciła, bo jak na naty sa dobre, fakt że na początku pojawiała się jakieś tam skutki ale wszystko mineło i jest ok;) majka i beti tak jak pisałam do karola-mama olka "każdy ma inny organzim, jedni chudna przy anty a drudzy tyją, tego nie przewidzisz. " majka ja przez pierwsze opakowanie cały czas prawie plamiłam to mówiąc kochania nie było ;( ale wprzy następnym normalnie już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie - jak sie ta cholerna nazwe wymawia? xD po polsku? "sylwi dwadziscia"? czy jak??? ;) musze temu mojemu staruszkowi dobrze powiedziec... hehe fajny gin tylko juz dosyc stary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki dzieki ;) wolalam sie upewnic zeby nie powiedziec "sylwi tłenti" xD heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
majka - w trzeci dzień pierwszego opakowania :) A co do tycia i całej reszty skutków to w sumie teraz jak próbuje sobie przypomnieć to jednak chyba nic.. Bo to że na początku schudlam pewnie spowodował stres w szkole i to że nie jadłam:) waga waha mi się od 48 w czasie choroby do 52 po objadaniu się :) ale pozytywny aspekt przyrostu wagi jest taki że jeśli już jest jej więcej to idzie mi od razu w biust a brzuch omija szerokim łukiem ten dodatkowy tłuszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja mam trochę pytanie odbiegające od wcześniejszych tematów. Czy któraś z was mieszka w Krakowie i wie gdzie tanio kupić Sylvie20? bo ja ostatnio kupowałam za 23.50zł i nie wiem czy tanio czy nie:D Dzięki w razie co za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×