Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość majka7777777
ja już próbowałam w 2 aptekach i w obu bodajże cena 23,50 kiedyś słyszałam tylko, że ktoś gdzieś kiedyś zakupił za 16,50 - ale nie wiem, czy to prawda jutro mam zamiar wybrać się do ginekologa po receptę - niby idę 2 raz, ale jakoś zżera mnie mały panik tak czy siak. i mam pytanie do was, bo wtedy jak byłam to mu powiedziałam, że nie współżyłam no to powiedział, że nie może mnie zbadać tym tym takim przyrządem, tylko 'ręcznie' i zanim to dodał powiedział, że będę musiała się zgłosić na usg, aale po zbadaniu stwierdził, że to zbędnę (dlaczego? myślał, że nie wiem, jest tam 'ciasno' czy coś?), no i teraz pytanie : czy mówić mu, o tym naszym krótkim seksie? czy jak? i jak tym razem mnie zbada? czy przy wypisywaniu kolejnej recepty tez bada? bo ponoc ktos tu pisal, ze moze recepte bedzie mogl wypisywac mi rodzinny. wiec nie wiem co i jak juz :/ . do tego mowic o plamieniach przez 1 opakowanie? prosze odpowiedzcie jeszcze dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyscie znalazly gdzies w krakowie w korej aptece sprzedaja taniej niz 23zl to dajcie znac!!!! ;))) bo ja dopiero wybieram sie po recepte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja byłam tez na usg, żeby sprawdzic czy wszystko jest wporządku, badanie kontrolne, można to tak nazwac;) to ja pisałam, że możesz jego poprosic żeby ci wypisal karte do lekarza rodzinnego żeby on ci wypisywał tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
u mnie problemem jest to, że na usg musiałabym do niego zajechać na prywatnie, 17km dalej , - więc zbytnio mi się nie uśmiecha możliwe, że Ty ;) nie pamiętam już ;) a a o tym krótkim zbliżeniu powiedzieć? bo wtedy stwierdził, że będąc 'dziewicą' nie może zbadać mnie tym przyrządem, a jakoś nie czuję - by po tym krótkim seksie coś się 'tam' u mnie pozmieniało ;) aa i może to głupio zabrzmi, ale 1 raz mi się przytrafiło 2 x rozwolnieniaxd haha, w krótkim odstępie czasu, ok godz 17. czyli czasu brania moich pigułek, i czy to jakoś mniej zabezpiecza? nie ogarniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wystąpiło do 4 godzin po wzięciu pigułki, może mieć wpływ. Ulotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ---> Ja usg dopochwowe mam raz na 4 miesiace albo raz na 6 miesiecy zależy jak u niej jestem. Co do wypisywania recept a badaniem pacjentki to zalezy od ginekologa, ale szczerze mowiac watpie by normalny ginekolog badal co 2 miesiace ginekologicznie by przepisac recepte. Ja badana jest wtedy kiedy robi mi usg. No a teraz w marcu napewno bede miala usg, badanie ginekologiczne no i cytologie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
Ja będę miała dopiero 2 wizyte i i zbada mnie tym no wziernikiem? Wtedy paplał, że nie może, bo nie współżyłam, a krótki seks raczej nic 'tam' nie zmienił :/ cholera boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
Siemano. Karola....mama Olka. Ja rodziłam a przed porodem wogóle nie brałam tabletek. a teraz po porodzie już trzy razy zmieniłam tabletki i po każdych przytyłam a teraz po Sylvie narazie waga stoi w miejscu. Co najważniejsze.Tylko mi piersi zmalały po tych tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
dziewczyny słuchajcie, tragedia ! byłam wczoraj u ginekologa i zapisał mi recepte na kolejne 6 opakowań - ok. jak wiadomo, jest zima i pełno śniegu. wróciłam do domu, ściągnęłam skarpetki a one trupio biało fioletowo sino granatowo czarne :/ ręce podobnie, gdy chwilę na nich przysiadłam. i masakra. musze przyznać, że nigdy zimą tak mi się nie robiło, tylko tej zimy. a tej zimy od 3 miesięcy łykam anty. no i pojechałam do rodzinnego a ona mnie bada tak i siak na różne sposoby. a, że moja siostra urodziła się jak był ten wybuch w czarnobylu i miała coś z sercem, to ta nagle u mnie jakies szmery wysłuychała, dużą róznice cisnien na obu rekach, cos badała tarczyce i tak dalej. czy to nie jest chore? zastanawiam sie, czy takie palce moga robic mi sie od anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
majka - mam wiecznie sine, białe, granatowe bądź dla odmiany marmurkowe ręce i stopy :) nie wspominając o tym że są non stop lodowate. Ciśnienie mam 90/48 jak mierze, a robię to dość często bo odkąd zauważyłam że jest tak niskie to schizy złapałam że umieram.. Ale poszperalam po necie i wyczytałam że to taka uroda i jest różna dla każdego osobiście.. Aczkolwiek sprawdzic nie zaszkodzi u fachowca :) chociaż z anty bym tego nie wiązała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam wiecznie lodowate stopy odkąd pamiętam. Teraz jak wychodzę z domu to zawsze 3 pary skarpet nakładam. Chyba nie da się nic z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba jakiś odmieniec jestem bo ręce w zimie zawsze mam ciepłe, i chodzę bez rękawiczek. A nogi z kolei mam zimne i zawsze muszę ja najpierw zagrzać by potem założyć skarpety. Szczerze mówiąc nigdy nie zwracam uwagi na to, że ręce mam ciepłe a stopy zimne :) Ciśnienie mam również bardzo dobre - 120/80 wręcz idealne mam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
dobra, ja chyba dostaję schizów :/ :( pomiędzy piersiami zauważyłam kreskę, dziwną krótką kreskę, której nigdy wcześniej nie było (bynajmniej nic takiego nie spostrzegłam) - no i jest ona jakby pod skórą (?) nie wiem, aale od czego? wiecie może? (chyba nie od noszenia stanika, gdzie przez kilka lat mi się tak nie robiło), mam mały biust i czy może przy 'powiększeniu' się go może przez anty tak się dzieje? non stop chodzę poddenerwowana i znerwicowana :/ normalnie masakra hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
w dodatku tego 12 lutego uprawiałam bardzo krótki seks, zabezpieczam się tabletkami a do tego była gumka. dziś weszłam do kuchni i perfidnie za przeproszeniem zajebało jajecznicą i jakąś tam kiełbasą smalcową ze słoika - a ciotka patrzy na mnie i mowi, że jakaś podejrzana jestem, że niby w ciąży? nawet nie wiecie, jak zdenerwowana jestem :/ fisia dostaję już i od tych palcy i od kreski między piersiami i od wszystkiego razem wziete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że dopóki nie będziesz gotowa na seks, będziesz się tak zachowywać. Wiecznie czekać na okres, widzieć oznaki ciąży, zamęczać siebie i chłopaka przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ---> Ja ci radzę się zastonanowić nad swoim zachowaniem, bo jeszcze nie daj Boże chłop ucieknie. Bo niestety oni tacy płochliwi są. Octavia bardzo dobrze ci napisała i sie pod ty podpisuje. Dojrzyj emocjonalnie a potem bierz sie za seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
za późno ;) jak ma się swój urok przyciągania, to nie ucieknie :) jeśli od was uciekali, to nie moja wina ;) ja tu w sprawie sino granatowych palcy, a wy znów swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadne wariacje na temat tego czy sie jest w ciazy to jedno ale bez przesady jak dziewczyna widzi u siebie jakies objawy ktore nie wiadomo skad sie biora...zaczalm zazywac tabletki i w sumie przez pierwsze 2 opakowania tez sie tak stresowalam. chociaz nie szukalam sama u siebie oznak ciazy to jednak martwilam sie czy na pewno przyjdzie @... byc moze to ma cos wspolnego z tym ze nie jest gotowym na seks. ja najwiekszy stres mam zwiazany raczej z tym ze nie bede miec pieniedzy gdybym zaszla w ciaze. w sensie - nie stac teraz nas na dziecko. nie wiem ile majka ma lat ale mysle ze takie obawy moga sie przydarzyc kazdej kobiecie ktora nie chce teraz miec dziecka a dopiero zaczyna stosowac pigulki. latwo powiedziec kiedy ktos ma stala prace, skonczone studia i poukladane zycie - wtedy mozna sie nie marwtic. gorzej jesli ktos sie uczy, pracuje na umowe zlecenie zeby sobie dorobic i jeszcze nie ma "swojego" mieszkania tylko np. mieszka w wynajetym bo jest studentka. no i prosze nie mowcie mi ze w takim razie trzeba z seksu zrezygnowac bo nie po to sie stosuje antykoncepcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
nie mam jeszcze ani skończonych 19 lat ani skończonej szkoły zapytuję teraz o te moje sine palce, nie wiem co się dzieje i czy istnieje opcja, że to [rzez antykoncepcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeśli od was uciekali, to nie moja wina" Nie martw się, nikt nie uciekał. "ja tu w sprawie sino granatowych palcy, a wy znów swoje" Sine palce to jedno, a schizy w następnym poście drugie. Tabletki na te palce chyba mogą mieć wpływ. Może zrób badania na krzepliwość krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
a takie zapytanie, jesli odstawiłabym pigułki, gdy do końca 3 opakowania zostało mi ich 6, to jak to będzie wyglądać teraz z tym miesiączkowaniem? po prostu martwię się o swój organizm octavia i bezchmurne niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka brałaś krótko, więc nie powinno być problemu. Chociaż mi po pół roku brania do tej pory się nie uregulował. Albo jest za późno, albo za wcześnie. Denerwujące to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
zazdroszcze długiego związku ;) mój się kula 2 rok dziś zrobiłam badania moczu, krwi i ekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
U mnie okres uregulował się dopiero tak po pół roku brania sylvie. Takie rzeczy długo trwają, nasz gospodarka hormonalna to niezły kombajn. Teraz biorę już je grubo ponad rok krwawienia regularne i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
z wyników dowiedziałam się, że z krwią niby ok, ekg wykazało coś z nerwowością bla bla bla, a mocz coś leukocyty coś tam - nie mam pojęcia co to wszystko znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mam do Was pytanie.. od ok. 4 miesięcy biorę Sylvie 20 (wczesniej miałam celesit) i nigdy nie miałam problemu aż do tego momentu. Dzisiaj zaczęłam krwawić i czuje lekki ból podbrzusza. Przedwczoraj zapomniałam wziąc tabletki i nie udało mi się jej zażyć w ciągu nastepnych 12 godzin, bo zupełnie mi to wyleciało z głowy. Tak więc jeden dzień (przedwczorajszy) miałam z głowy, wczoraj wzięłam tabletkę a dziś zaczęłam krwawić... Czy jest to powód nie wzięcia tabletki? Czy raczej coś innego może się dziać? Czy ktoraś z Pań miała podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Majka no to dobre masz wyniki a z moczem upewnij się u rodzinnego czy to nie jakieś zapalenie dróg moczowych. Te siniejące palce według mnie nie od antykoncepcji, lepiej zapytaj lekarza. Zielonaowca ja zapytałabym lekarza, zadzwoń do niego lub idź do poradni może nawet pielęgniarka Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
majka - no to raczej oczywiste że problem tkwi że tak powiem w głowie :) pogadaj z mama, mówię Ci :D Zielonaowca - może była to jedną z ostatniego tygodnia i po prostu okres zaczął Ci się wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×