Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobasinska

PIMAFUCIN na grzybice pochwy

Polecane posty

Gość gość
Hej ! Pisze poniewaz czuje sie w obowiazku napisania do Was :) Z grzybkiem mecze sie juz prawie od 2 lat/.. i nic mi nie pomagalo. ciagle mialam nawroty. Zaszlam w ciaze, jestem w 6 miesiacu i tu zaczela sie jazda. po kazdym stosunku swiad, pieczenie i bol wracał. Dostałam MacMiror - 14 dni bez stosunku, elegancko stosowalam, globulki, krem do glebokiej aplikacji macicy, + tabletki dla mnie i partnera. po wszystkim bylo ok.. do 1 stosunku ! i znowu jazda na maxa ;/ yhh.. poszlam znowu do ginekologa - ( bedac juz w ciazy ), bo masc clotrlimazolum nie pomogla, ani nie dawala zadnej ulgi. Okazalo sie ze znowu mam grzybka. Dostalam znowu MacMiror - globulki 14 szt. - oczywiscie musialam zaprzestac wspolzyc. Partner dostał TRIOXAL , bo podejzenie bylo ze to musialam go zarazic i teraz jak sie wyleczylam to on znowu zarazil mnie. Ok.. Ja brałam jeszcze trivagin + masc . Po calej kuracji ktora kosztowała kupe kasy - 1 stosunek -wszystko ok.. Wstaje rano a miedzy nogami OGIEŃ ! Myslalam ze zadrapie sie na smierć! Poszłam znowu do swojego gin,ale go nie było - na moje szczescie! przyjela mnie inna pani i wtedy sie okazalo ze ja wogole sie z tegp nie wyleczyłam, bo leki byly zle dobierane. Zrobila mi bakteriologie-bo bez tego ani rusz. Przepisała mi PIMAFUCIN 6 globulek + NATAMYCYNA UNIA 20 szt. i powiedziala ze po pimafucynie, mam sobie 2 x w tyg zaaplikowac jedna tabletke natamycyna unia (np. pon i czw. ) do tej pory, nie wrocilo mi nic.. :) A ODRAZU MOWIE - ZA KAZDYM RAZEM PO STOSUNKU, BRALAM DOKLADNY PRYSZNIC, SIUSIAŁAM I SMAROWALAM SIE MASCIA CLOTRIMAZOLUM.. mam nadzieje ze pomogłam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anhna
Używałam pimafucin globulki i krem, ani jedno ani drugie na mnie nie działa. Problem nadal występuje. Pani mgr w aptece poleciła mi mocniejszy lek bez recepty HEXATIAB to tabletki dopochwowe, rozpuszczają się i nie sączą się jak pimafucin, ulgę miałam po 1dniu. Są znacznie tańsze niż pimafucin czy macmiror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Pimafucin jest bardzo skuteczny, mnie zawsze pomaga. Jesli zalecił go lekarz to wybierz do końca, zgodnie z zaleceniami. Potem zrób sobie jeszcze 7-dniową kuracje probiotykiem Lactovaginal, na odbudowanie flory bakteryjnej i by infekcja nie nawracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Pimafucin, nowe opakowanie 6 globulek, termin ważności 01.2018. Cena 45 zł + 7,50 zł koszt wysyłki. kontakt: alicjaw2014@wp.pl zdjęcia leku mogę wysłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×