Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zahir89

Zadzwonić czy nie?

Polecane posty

Jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Po niej powiedzieli mi że oddzwonią w ciągu tygodnia. Dwa tygodnie była cisza, więc to ja zadzwoniłam i grzecznie zapytałam czy już podjęto decyzję. Równie miło Pani w telefonie powiedziała że jeszcze nie i że będą dzwonić w przyszłym tygodniu. Tydzień ów właśnie mija i nadal cisza.. Uważacie że powinnam jeszcze raz zadzwonić czy może cierpliwie czekać? Zastanawiam się czy nie odbiorą tego jako narzucania się czy jakiejś desperacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klossss
nie dzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
nie powinnaś dzwonić, jeśli nie oddzwaniają tzn że nie są zainteresowani twoja aplikacją - często piszą w ofercie, że kontkatują się tylko z wybranymi kandydatami - sprawdziłas to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie. Czasem pracodawcy wahaja sie nad przyjeciem i jesli zadzwonisz, dowiedziesz, ze zalezy Ci na tej wlasnie pracy. Na pewno nie zostanie to uznane za narzucanie sie. A co do kontaktu z wybranymi kandydatami - znaczy to, ze nie zawiadamiaja o nieprzyjeciu. ZADZWON KONIECZNIE! Przynajmniej bedziesz wiedziec, czy juz szukac nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×