Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkon

magnolia ,.... pomocy

Polecane posty

Gość mkon

dostalam magnolie w doniczce od znajomych kilka mies temu .. pieknie kwitla ale teraz kwiatki wygladaja jakby mialy uschnac ,, czy ja je powinnam obciac ?? w ogole to jak sie hoduje takiego kwiatka? probowalam znalezc cos na necie ale nie moglam :/ prosze o jakies info jak ktos cos wie... z gory dziekuje :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o magnolii nic nie mogłaś w necie znaleść? niemożliwe po pierwsze, to jest duży krzew albo małe drzewo, zalezy, jak sie je prowadzi czyli nie nadaje sie do doniczki, musi rosnąć w ogrodzie albo na tarasie w wielkiej donicy, jak to dzrewo po drugie lubi słońce i nie lubi mrozów po trzebie - przekwita, jak każda roślina \"nadworna\", kwitnie raz w roku, na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkon
Dzieki Ewa33 :) A no takl .. chyba jestem zmeczona dzis i dlatego nic nie moglam znalezc :) Moja nie jest az tak wielka .. bardziej wyglada jak noralny kwiatek ale nie jest tez w duzej doniczce Czy powinnam ja przesadzic do ogrodu? I co z tymi kwiatkamic ... one wygladaja na jakeis dziwne, stracily kolor i niektory sa wyschniete .. Moze zle podlewam ..? Prosze o jakies podpowiedzi .. dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadź ją do ogrodu w ciepłe, słoneczne i osłonięte od wiatru miejsce Kwiaty opadają, bo roślina normalnie przekwitła Następne będą za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkon
Dziekuje bardzo za odpowiedz ! Tak zrobie jak mi doradzilas. A te kwiatki to odetne bo strasznie wygladaja :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkon
do mella : Porownalam zdjecia azalii i magnolii i jednak jest to magnolia :) Przepraszam dziewczyny ale ja to sie na kwaitkach nie znam wcale! :))) Czasem jak mialam to jakiegos malego o ktorego nie musialam specjalnie dbac ... a ten mi sie podoba i nei chcialabym zeby skonczyl takjak wczesniejsze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×