Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annnnnnnnnnnnnnnnny La puttita

Mój ex i ona...

Polecane posty

Gość Annnnnnnnnnnnnnnnny La puttita

Mam następujący problem.... 4 lata temu rozstałam się z facetem.... No w sumie z mojej winy, nie krytykujcie mnie, zdradzałam go notorycznie... byłam młoda głupia... On się załamał ja żałowałam. Po 4 latach od zerwania , ja właśnie zrozumiałam swój błąd a on znalazł sobie kogoś... Musze to powiedzieć ona jest piękna i taka dobra dla niego. Nie pije nie pali widze że go kocha a on ją ale nie mogę się z tym pogodzić tym bardziej że wiem że ona mnie nienawidzi.... Chciałabym z nim przynajmniej odnowić kontakty ale ona tego mu zabranie :( kiedyś słyszałam ich kłótnie o mnie ona bardzo źle się o mnie wyrażała, a on mnie wręcz bronił... co mam teraz zrobić zależy mi na nim ale boje sie jego dziewczyny.... kiedyś zrobiła mu drakońską awanturę o to że spotkaliśmy się w knajpie... prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cholerę chcesz sie im wpierdalać w związek - miałaś swój czas - koleś ma piękną laskę , która go szanuje i jest mu dobrze - po co chcesz to rozwalać i psuć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ona jest od ciebie ładniejsza - już ma większe szanse a jak jest i ładniejsza i lepsza to daj sobie spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo autorka
to suka odbijaczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnnnny La puttita
:( bo myślałam że da się to naprawić gdyby nie ona... Jest naprawdę ładna burza loków, zgrabna i w ogóle. No nie mogę powiedzieć o niej źle jeśli chodzi o wygląd ale dlaczego teraz? Kiedy chcę naprawić swoje błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnnnny La puttita
I suka nie jetem tylko po prostu nie którzy późno rozumieją swoje błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka nie qmasz ,że teraz już za późno na naprawiane czegokolwiek?? Zdradzałaś go... to świństwo i wątpię żeby on był takim kretynem żeby zostawiać piękną szanującą go laskę dla kogoś kto go tak podle traktował - pomyśl sobie - czy gdyby on cie olewał i notorycznie zdradzał a ty byś po czasie znalazła sobie super przystojnego i traktującego cię z szacunkiem faceta to byś dawała zdrajcy po czasie drugą szansę?? Weź się ogarnij myśle , że nie masz już szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kawał drannia
drakońskie to mogą być diety a nie awantury,daj chłopakowi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułcia
ty szmatławcu ty gupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to ty sobie
go odpusc. Nie niszcz mu tego co teraz ma. Nie za pozno troche na naprawe tego co kiedys miedzy wami bylo. Schowaj dume do kieszeni i zniz poziom swojego ego. Teraz pewnie polechtalo twoja dume ze sobie kogos znalazl normalnego, ze jest szczesliwy. Gdyby nie to pewnie nawet nie zauwazylabys go... daj sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×