Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmaammaa2

pomocy mam w kuchni dziwne latające robaczki!!!

Polecane posty

Gość mmaammaa2

Nie wiem, co to za robale,ale od jakiegos czasu opanowały moja kuchnię.Są brązowe bardzo małe ok 1-2mm i maja skrzydła, (to nie mole spożywcze, bo juz to sprawdziłam)podobne do maleńkich żuczków. Pierwszy raz znalazłam je w kaszy mannie i słodyczach (płatki, kakao),gdy wszystko wyrzuciłam przeniosły sie do szafki obok i siedziały w ziołach rumianku i koprze włoskim. po usunięciu tego, następnie znalazłam ich w przyprawie delikat!!! co to za cholerstwo co lubi słodkie i słone. nie dobrze mi jest jak tylko o nich myślę!!! POmocy, co to i jak się tego pozbyć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie mole to daj fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez je mialam
ale nie zrobilam nic i same znikly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wołki zbożowe - jedzą niemal wszystko - najpierw składają jaja w takich delikatnym pajęczynkach, potem wylęgają si paskudne arwy -najczęściej w mące lub kaszy/makaronie. Wywal wszystko, wymyj i ku sobie pająka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa2
to nie wołki z tego co się dowiedziałam. Zdjęcie to trudna sprawa, odkąd wywaliłam wszystko na razie nic nie ujrzałam nowego. A pająk to nie dla mnie wole żyć z tymi robaczkami niż z pająkiem, ale bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×