Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaun

bliscy znajomi, co robić?

Polecane posty

Gość onaun

To są ludzie z którymi imprezowaliśmy w czasach liceum i kilka lat po. Zawsze spotyklaiśmy się w podobnym składzie, tzn. 4 pary. Potem ja i mój narzeczony poszliśmy w swoją stronę, przeprowadziliśmy się do innego miasta. Druga z tych par, podobnie jak my, także zmieniła trochę towarzystwo. Pozostali nadal się spotykali, każda wolna chwila razem, każdy wyjazd wspólnie,.. Jedna z tych par bierze ślub za 2 miesiące, są ze sobą 7 lat. Wszystko fajnie a jednak.. Przyszły pan młody zmienił studia, i poprzedniego semestru studiuje zaocznie z koleżanką z tej ostatniej pary (gdzie niby nadal ze sobą mocno utrzymują kontakt), tym samym spędza z nią o wiele więcej czasu niż ze swoją długoletnią dziewczyną-narzeczoną. Od prawie roku mają romans (na którym zostali przyłapani, nie ma więc cienia wątpliwości czy to prawda). Tłumaczyli, że to takie szaleństwo przedślubne i nic więcej. Ostatnio znowu są widywani razem, on nocuje u tej "drugiej". Romans kwitnie. Niby traktują to lekko i mają zamiar skończyć niebawem..ale TO CHORE. Przyszła panna młoda otrzymała już telefon w tej sprawie, początkowo uwierzyła, a po rozmowie z nimi zmieniła zdanie. Wszystkiego się wyparli. Tłumaczyć jej jeszcze? Jak do tego podejść????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no "ta 2ga"chyba szaleństwem przedslubnym nie może się tłumaczyć? Ja bym powiedziala- dziewczyna może sobie spaprać życie wychodżąc za takiego d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaun
tak, ale ona im na tyle ufa, że olewa "sygnały z zewnątrz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam cegle
Cóż - list ze zdjęciami pary powinien jednak załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaun
to nie jest takie proste wytłumaczenie chłopaka na zdjęcia jego samochodu o 2 w nocy było takie, że skoro razem studiują to razem wykonują projekty itp.. A kiedy ich przyłapano razem (uprawiali sex w samochodzie) nikt im zdjęc nie zrobił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×