Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiapchełka

Materac Eanbio

Polecane posty

Gość Reklama Enabio
Reklama Enabio. Cała akcja Na Zdrowie to reklama materacy Enabio. Byłam i widziłem to na włane oczy. :-) Dwie dziewczyny, gabinet i rejestracja. Ja chodziłem wraz z pięcioma innymi pacjentami na godzinę 16:00. Razem z nami chodziła pani doktor z przychodni, jedna pielęgniarka i trzy kobiety w wieku 60+. Chodziłem przez sześć dni na ta sama godzinę. Zabiegi trwały około godziny. Na każdej godzinie dziewczyny tłumaczyły zawiłości chorób i dlaczego po zabiegach czujemy sie lepiej. Nie powiem, było to przekonujace. Najwiecej pytała pani doktor ( ta to miała tyle pytań, że więce3j nie mozna było mieć). Czy to była reklama? sam nie wiem czy tylko nie reklama. Pogadanki z ludźmi nie miały takiego charakteru. Raczej były serdeczne a mało "handlowe". Dziewczyny tłumaczyły wszystko w sposób czytelny i ciepliwie odpowiadały na pytania. Ogólne wrażenie ok. Mnie osobiście nik nie namawił do kupna Enabio, ale przyciskali mnie do wypełniania kart zabiegowych, które codziennie musiałem wypełniać. Materaca nie kupiłem, bo to nie jest materac dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaFirlej
A ja bedę bronić dziewczyny z akcji Na Zdrowie z Nowej Huty. Są super. Bardzo ciepłe i owarte. Zabiegi na Materacu Enabio efektywne. Jeżeli to reklama tylko, to ja chcę aby tak było wszędzie. A na pewno w mojej przychodni rejonowej. Bo w przychodni nikt nie dba o moje potrzeby, nikogo to nie interesuje. A w akcji Na Zdrowie zawsze był czas aby porozmawiać i zawsze był ktos kogo interesowało to co miałem do powiedzenia. Tam jest super i polecam z całego serca. Krystyna Firla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgahsd
Pracuję w recepcji Akcji na Zdrowie.To prawda, wielu osobom pomaga. Nikogo nie zmuszam do kupna mareraca. Vtberg zamiast wydac pueniądze na akcje reklamową w prasie cz TV zakłada takie gabinety gdzie każd na własnej skórze może przetestować ten materac. I zabiegi są naprawdę bezpłatne, nikt nigdy nie zapłacił i nie zapłaci ani grosza; nawet gdy ktoś chce nie ma możliwości przychodzenia odpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina23
A jakie mają by nicki? Gdzie można kupić Enabio na Sląsku? Ludzie piszą coś o Katowicach, Knurowie ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAENYA
MATERAC ENABIO MOŻNA KUPIC W KATOWICACH W PRZYCHODNI NA UL.MICKIEWICZA 9 ZNAJDUJE SIE TAM BARDZO PROFESJONALNIE PROWADZONY PUNKT BEZPŁATNYCH ZABIEGÓW MASAŻU Z BARDZO MIŁĄ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ TELEFON NA ZAPISY 504911212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina23a
NIKAENYA dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_R
Witam! Ktoś pytał czy w okolicach Katowic sa takie gabinety gdzie można kupić taniej niż u producenta i przetestowac produkt. Z tego co wiem to jest napewno w Bielsku-Białej przy ul. Sempołowskiej 8, tel.(033) 496 53 21 Moja mama chodzi na te darmowe zabiegi i już powaznie zaczęła zastanawiać się nad kupnem tego materaca. Myślę że jest całkiem dobry, bo też przekopałam sie przez wiele stron z opiniami na temat tego produktu i z tego co widze to ludzie piszą że pomaga im na wiele dolegliwości. U nas- w Bielsku-Białej z tego co widzę- na ulotce pisze że jest możliwość kupna za 978 zł jeśli osoba zdecyduje się do ostaniego dnia zabiegów. Taki zabieg trwa około godziny, jest mierzone ciśnienie przed i po zabiegu. Darmowych jest chyba pięć czy sześć zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amateretta
Podziękowania dla załogi z Żor. Obiecałam że bedę korzystać z Enabio codziennie. I korzystam. Szyja kreci się bez zarzutu, pani Zuzo! :) Aneta Przeczkolanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugienia
Czy materac pomoże mi na ból nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Firla
A co z tymi nogami masz Eugienia? Ja mam problemy z haluksami i potwornie puchna mi nogi. Miałam mieć zabieg na żyły w nogach, ale pani doktor twierdzi, że mam słabe serce i do operacji sie nie nadaję. Więc szukałam innych sposobów. U sasiadki skorzystałam z masazu na materacu Enabio. I wiesz co? opuchlizna sie mniejszyła i to znacznie. A i stopy tak jakby mniej pieką. Masuje się dwa razy , trzy razy w tygodniu ( dzieki goscinności sąsiadki) od jakiś czterech tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugienia
No to podobnie jak u mie. Nogimi puchną i to bez wzgledu czy stoję czy leżę. Marzena czy myslisz, że powinnam iść na zabiegi masażu na tym materacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena F.
Pewno że idź. Sprawdź sobie. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Zalewska
Eugeniu, mieszkam w Gdyni i mam na imię Iwona. Chodziłam na zabiegi masażu i skusiłam się na materac Enabio. A skusiłam sie dlatego , że miał pomagać na pieczenie nóg. Od lekarza dowiedziałam się, że w przewlekle trwającym pieczeniu przyczyną może być uszkodzenie nerwów obwodowych. Chodzi tutaj o nerwy czuciowe, zbierające informacje z całego ciała i przekazujące je do mózgu. Jeśli taki nerw ulegnie uszkodzeniu, to zamiast prawidłowych informacji o dotyku, bólu, uczuciu ciepła czy zimna zaczyna wysyłać błędny sygnał w postaci „pieczenia”. Uszkodzenie tych nerwów zwane jest neuropatią czuciową. I lekarz zalecił mi masaże. Więc kiedy w ręce trafiła mi ulotka o bezpłatnych masaż w Gdyni wybrałam się i po kilku dniach skusiłam sie na materac. I wiesz co? Pieczenie ustało. Tak ustało i nie nawraca. Zabiegi robie na materacu od ponad roku, w miarę regularnie. Kładę sie na wersalce na materacu włączam program czwarty i sie masuję. Masuje się około 30 minut. Nie wiem jak na opuchlizny ale na pieczenie nóg to skuteczny sprzęt. na rehabilitacji dowiedziałam się, że masaż pulsacyjny podrażnia nerwy i zmusza je do przesyłania milionów impulsów dzięki czemu może się udrożnić. Nie do końca rozumie na czym polegać ma takie udrożnienie ale pieczenia nie ma i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsaseetf
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234up
Hi, pomaga materacyk. Ja mam taki stareńki, że pewno pamięta początki producenta. Ale dzielnie się spisuje. I potwierdzam, że nogi działają inaczej po zabiegu niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolini
jest ok. Mam go juz wiele miesięcy. to najtanszy na ryku sposób na domowa rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Ju
Witam tu wszystkich. Musze przyznać się, że mam taki materac ale nie korzystam. Ale będę obiecyuje. Wiecie jak to jest. Kupiłam go ponad rok temu i przez parę dni używałam. Potem na chwilę schowałam do szafy i tam już został. Mineło pare miesięcy a ja szukam po necie informacji jak przeciwdziałać żylakom a tu wszedzie tylko Enabio I Enabio. A ja przecież mam Enabio i świetnie pamietam jak robiłam zabiegi na nogi. Ja sie lepiej po nich chodziło. Jak obiecałam sobie, że będę systematyczna. I niestety nie byłam. Wstyd sie przyznać, ale zaniedbałam nogi choć wcale nie musiałam. Czy to nie jest przypadkiem nasza cecha narodowa? I polak musi być mądry po szkodzie? Dziś postanowiłam, że wrócę do zabiegów i to od dziś. Materac umyty leży juz na wersalce. Już wczoraj zagłębiłam się w lekturze instrukcji i przygotowałam program masażu ma kolejne tygodnie. I bedę wytrwała, bo przecież to nie kosztuje mnie żadnego wysiłku. I zrobie to. Drenaż nóg. Codziennie. Przez dwa miesiące. Niech sie to stanie nawykiem. Deklaracja padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marittaw
witam ja również pozdrawiam Panie z Żor, chodziłam na zabiegi, materac zakupiłam i to nie tylko dla mnie ale również aby i mąż mógł się masować a nie tylko narzekać ze bolą go plecy. Ogólnie super sprzęt i super obsługa profesjonalistów, polecam każdemu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enabio warto
Witam wszystkich na forum. Tak sobie czytam o materacu Enabio i czas najwyższy dodać cos od siebie. Czy warto korzystać z materaca Enabio? Moja historia jest taka: Kilka lat temu miałam poważny wypadek samochodowy. Wtedy uszkodziłam odcinek szyjny kręgosłupa. Bolało jak diabli. Drętwienie rąk, brak w nich czucia w palcach było to zjawisko na porządku dziennym. Rehabilitacja trwała ponad rok. I właściwie nie wiele pomagało. Zaczynałam sie do tego przyzwyczajać, al e nie odpuściłam rehabilitacji. Rok temu trafiłam na zabiegi w Gdyni. Pani rehabilitantka pomierzyła mi uchwyt barkowy i zdziwiła się, że nie byłam w stanie rąk podnieść do góry. Rozpoczęłam zabiegi i poprawa była słaba. Ręce bolały jak prze zabiegami. Ale kiedy po kilku dniach znów pomierzono mi uchwyt barkowy zorientowałam się że jest to znacznie łatwiejsze. I chyba dlatego skusiłam się na materac Enabio. Do swoich codziennych ćwiczeń dołączyłam zabiegi na materacu Enabio i mogę dziś teraz powiedzieć : Było warto!!!! Po kilku tygodniach zabiegów przestały drętwieć mi ręce. Na początku tego nie zauważyłam. Aż do czasu kiedy ktoś z rodziny zapytał: Co z twoim kręgosłupem? Właściwie to dobrze a nawet bardzo dobrze. Od paru miesięcy nie mam już tego okropnego uczucia braku czucia w palcach. Czy materac Pomaga? Mi pomógł. I to fakt niezaprzeczalny. Bożena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemy z barkiem
Około pól roku temu miałem lekki wypadek na siłowni przez który nabawiłem sie urazu prawego barku. nie było żadnych pęknięć ani złamań, lekarz powiedział mi, że więzadełko w barku się stłukło i naderwało lekko, no ale problem w tym ze chodziłem na rehabilitacje , używałem maści i tabletek na stany zapalne i nadal mam problem z tym barkiem. No to idę do tego lekarza i mówię: że nic mi nie pomaga. A on na to że trzeba usztywnić. I usztywnił mnie na kilka tygodni. Ale po ściągnięciu usztywnienia boli dalej. Zapomniałem dodać że mieszkam na Śląsku w miejscowości Rydułtowy. U nas w przychodni jest masaż na materacach i to zupełnie bezpłatnie. Więc lekarz wysłał mnie na te masaże. I poszedłem, ale tak jakoś bez przekonania. Tam mnie namówili na materac Enabio. Żona chciała mnie z domu wysłać z tym materacem. Przez pierwsze kilka dni nie pomagało w ogóle. Myślę sobie, żona miała racje. Ale cierpliwie masowałem się każdego dnia. Ból sie jakby zmniejszał ale o treningu siłowym nie było mowy. minął może miesiąc i mogę napisać, że ból ustąpił prawie w całości. Rozpocząłem trening!!! Troszkę mnie pobolewa przy rozpiętkach ale to nic w porównaniu z tym co było. Wyczytałem gdzieś w gazecie , że ten materac może pomóc na żylaki. Więc zona tez juz przekonana siada i masuje nogi. Nigdy w życiu nie uwierzyłbym ,że cos takiego może pomagać. A jednak może. Nie jestem masażystą i nie jestem rehabilitantem ale obsługa tego sprzętu jest tak prosta i tak czytelnie opisana że nawet głąb sie tego nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt instrukcja jest prosta
No to trzeba przyznać. Instrukcja jest napisana wzorowo. Tak czytelnej instrukcji nie widziałem w zadnym sprzęcie medycznym w polsce. Inni producenci powinni sie uczyc od firmy Vitberg opracowywania instrukcji obsługi. Jestem po amputacji obu nóg i ma troche sprzetów w domu. Więc wiem co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninaOna
Witam Czy ktoś wie może jak długo będzie trwała ta akcja? nie mogę teraz skorzystać ale wracam niedługo do mojego miasta i tez bym się chciała pomasować, zwłaszcza ze masowałam się 2 razy w sanatorium i było rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarioOlka
No nie wiem jak długo.Ja chodzę na zabiegi na takim materacu od poniedziałku w Mysłowicach i pani prowadząca nasza grupę wspomniała coś o końcu Pażdziernika. A po zabiegach czuje sie lepiej i tak sobie myslę, że kupie sobie taki sprzecior :P). E tam, zaszaleję. Ostatecznie 50 zł miesięcznie w ratach to niewiele. Na telefon wydaje wiecej i nic z tego nie mam. A tu recenie dretwieją i spanie jest super. MrioOlka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela12
Witajcie, strasznie napaliłem się na ten materac:) Dużo bodobrego mozna wyczytać na tema materac Enabio i firmy Vitberg z Nowego Sącza. Byłam kiedyś w Nowym Sączu. To piekne miasto. Ale gdzie można kupić mateterac w Koszalinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Zdrowie do końca 2009
Ponoć akcja Na Zdrowie jest tylko do końca 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaWroclaw
Witam Ja zdecydowałam sobie kupic Enabio poniewaz kazdego dnia po zabiegu moglam spokojnie isc do ubikacji a wczesniej razna 1-2 tygodnie!! Myslalam ze oszaleje z radosci ale co sie jeszcze okazalo, po 6 zabiegachmoja pupa zrobila sie taka jędrna, niemozliwe!! zadnych balsamow a celulit mniejszy, jeszcze mąż sie smiał ze chyba mnie ktos tam masuje, Materac mam od maja 2009 roku, nie chodze juz na siłownie bo moge ćwiczyc na leniucha w domu, schudłam, starciłam tą wstrętną pomarańczową skórkę i piersi są jędrne, zresztą mąż też sie masuje i jemu bardzo pomógl na kręgosłup. Chciałam polecić znajomym ale ponoć juz w moim meście nie ma także korzystajcie jeśli mozecie z tych zabiegów, one są rewelacyjne, nic nie płacicie a macie okazję kupic dużo taniej jeśłi oczywicie ktos chce, bo trzeba rezerwować jeśłi chodzi o oganiczona ilość - tak mi powiedziano , nie wie jak jest teraz. i oryginalny produkt a ne te badziestwa z Chin. No i duzo sie dowiedzieć o przyczynach bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda z Wrocławia
No chyba przesadziłaś z tym celulitem. Mam materac Enabio ponad rok i zauważyłam abym była jędrniejsza. Owszem, kregosłup mniej boli, człowiek rusza sie lepiej i żwawiej ale pupa to jest taka jaka była :p. Mi tam mąż nic nie mówi, tylgo goni mnie do garów, bo skoro lepiej sie ruszam i mniej mnie boli kręgosłup to i w domu zrobić mogę wiecej. Nie jest letko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaWroclaw
Hmmm wiesz co ja jeszcze nie sotkałam osoby która nie zauwazyła by poprawy jędrnosci skóry, moze u Ciebie cellulit jest duży i cięzko go rozbić, faktycznie trza zmienić dietke i moze sie uda. przede wszystkim nie smarowac sie przed masazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaZory
Dziewczyny powiedzcie mi od jakiego wieku można tego uzywać, babcia kupiła z dziadkiem w Żorach - szok!! jak ich zobaczyłam na cmentarzu - babcia która zawsze o kuli przyszła na własnych nogach - dziadka nie bolały plecy, spytałam się co się stało - okazało si ze byli na masażach i zakupili i używają w domu, powiezieli ze nie wiedzą od jakiego wieku można używać - ja mam 18 lat ale też mnie boli kręgosłup, pozatym przecież skoro na innych działa na skóre? Jadę na weekend do nich i chciałabym spróbować, pozatym chyba umówie sie z mamą na te zabiegi, jak mnie nie przyjmą, znaczy ze za młoda jestem na używanie. pozdrawiam i dzięki wielkie tym którzy naprawili dziadków :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×