Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiapchełka

Materac Eanbio

Polecane posty

Gość Relatkaa
Czy ktos moze mi powiedzieć lub podać namiary na akcję w okolicach Siewierza? Moja mama kupiła materac juz jakiś czas temu ale i ja chcialabym sprawić sobie swój - bo ile można pożyczać - a natknęłąm się juz na allegro na podróbki nie dosć ze bez gwarancji to jeszcze stan materaca był taki... ze zwróciłam go, okazało się ze miał 7 lat i używany był w salonie kosmetycznym... ile tam ludzi na nim lezało... ja chcę mieć swoj. Co do skutków jak ktoś pisał juz coś o ostrogach to ja dodam ze mamę całkowicie z tego wyleczył ale teraz walczy ona z nadwagą -s tad wazne e musi masowac sie codziennie i nie mogę go od niej wziąść a efekty juz widzi - od 3 mcy ma 6 kg mniej i dieta jaką stsuje to przedew wszystkim duż o pije wody i oszukuje głód jak cos to prosze o maila z namiarami markiza_a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszałek
Witam bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do mojego gabinetu znajdującego się w Bielsku Białej tel[ 33] 4965321 oraz w Żywcu tel 4754678 lub 600813913 Pozdrawiam. ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byłem poraz pierwszy na zabiegu na materacu Eanbio.a czy działa to sie okaze.a mi zalezy na poprawie aktywnosci seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajurvp
Witam.Ulotkę na bezpłatne zabiegi dostałam od koleżanki.Zadzwoniłam i dowiedziałam się że miejsc na razie nie ma i czekałam na tel.Po tygodniu pofatygowałam się osobiście na Garbarską w Oświęcimiu tuż po zabiegach u rehabilitanta .O dziwo ktoś zrezygnował,serdeczność niebywała aż podejrzane-stwierdziłam to koleżance już po pierwszej rozmowie tel.z rejestracją.Ale co mi tam,zapisałam dodatkowo mamę i ciotkę skoro bezpłatnie( 70 zł u rehabilitanta ale warto)Ale jak to mówią nie ma nic za darmo jakiś haczyk musi być.I jak myślałam będzie to też pewnie reklama jakiegoś sprzętu, którego będzie można kupić po zabiegach.Moje bóle kręgosłupa urosły do takiej rangi, że czasem żyć się nie chciało.Myślałam nieraz czy nie lepiej by było żeby wbić się samochodem do słupa i żeby poskręcali go na nowo.Nie wspomnę o innych chorobach-nie czas i miejsce na to.O jakieś macie czy masażerze myślałam już parę miesięcy temu,no niestety ale kasa a bubla nie chcę.Dziś byłam pierwszy raz na zabiegu-rozbolała mnie głowa i to bardzo.Podobno takie skutki się pojawiają .Natomiast zaczęłam się zastanawiać już nad jego kupnem.Nie jestem osobą podatną na sugestie,ale skoro myślałam już wcześniej o tym.Tym bardziej że mógłby pomóc nie tylko na te schorzenie.Tylko czy pomoże?Mąż mówi że jestem naiwna może i ma rację,ale jak się mówi tonący brzytwy się chwyta.Może lepszym sposobem było zacząć ćwiczenia lub zapisać się na basen,ale na to trzeba mieć czas i pieniądze.Poczekamy-zobaczymy na efekty a potem podejmę decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Wojecki
Witam wszytskich na forum poświęconym materacowi Enabio. Kilka miesięcy temu otrzymałem ulotkę o zabiegach w Nowy Sączu. Długo zwlekałem, włąsciwie to do początku lutego. Wtedy kupiłem materac do domu. Kupiłem, bo zaskoczyło mnie to co czułe. Nie jest łatwo mnie przekonać, ale to co stało się z moim cisnieniem zaskoczyło nawet mojego lekarza. A cisnienie spadło i to zasadniczo. Kiedy rozpoczołem zabiegi byłoe średnio 170/100/80. Teraz 140/90/75 i to bez tabletek!!! Super wynik. Nieraz sprawdzam cisnienie kilka razy dziennie i rzadko przekracza te wartości. czeciej jest poniżedj nich. leczesię u pani doktor Michałowskiej. Problemów z kręgosłupem nie mam więc nie stosuje zabiegów na plecach. Ale za to stosuje zabiegi na brzuchu . Zabiegi robie w pozycji podstawowej na programie 1 lub 4 naprzemiennie 2 razy dziennie na nateżeniu 3 lub 4. mam tez mała nadwagę, więc zgodnie z zaleceniami pani Asi Sikora, przed i po zabiegach duzo piję. Od lutego do Dzis straciłem 1,5 kg bez diety! Pobór pradu jest na poziomie 5W na godzine pracy. tez sprawdziłęm. Zabiegi wykonuje podczas ogladania telewizji na podłodze lub wersalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jura
Ciekawi mnie czy to wszystko prawda o tych materacach Enabio chyba same pozytywne opinie.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna Zdanowicz
Witajcie drogi panie. Mam pytanie: czy materac Enabio jest pomocny na problemy z Wysiłkowym Nietrzymaniem Moczu WNM? mam taki problem i wyczytałam na forach, że jest pomocny. ALe czy ktos mogłby opisac swoje spostrzeżenia z korzystania z niego. Jak urzywać? w jakiej pozycji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotussss
WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU: Masaże na materacu Enabio wzmacniają mięśnie przepony miednicy przez bierne drażnienie włókien mięśniowych, również tych niedostępnych podczas wykonywania zalecanej gimnastyki.Masaże wykonujemy w pozycji siedzącej lub leżącej na brzuchu (zawsze po oddaniu moczu).PROPONOWANE ZABIEGI: Dwa 18-minutowe masaże dziennie jeden po drugim. Po dziesięciu dniach zabiegowych musi nastąpić dwudniowa przerwa.Zabiegi można wykonywac przez cały rok.Masaż należy rozpocząć od programu 3 i od pierwszego stopnia natężenia.W cyklu drugim można wybrać program 4 i trzecie lub czwarte natężenie masażu.JEŚLI KTOŚ MA PYTANIA DOTYCZĄCE MATERACA CHĘTNIE ODPOWIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldoalvarosso
To jest jedna wielka ściema:-) Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ci od materaców wpływają Wam na psychikę i jaką kasę zgarniają od Was. Pracowałem u nich, wiem jak to wygląda i nigdy więcej! To jest straszne naciąganie i oszukiwanie ludzi!! Żal mi tych, co dali się namówić na zakup:-( Nie dajcie się, ludzie! Pomyślcie ile jedzenia za tą kasę można kupić, rachunki popłacić, a nie kupować badziew...w dodatku używany( o tym nie wiecie, ale tak jest!). A większość pozytywnych opinii jest pisanych przez pracowników Vitberg...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jacek Sikora firma Vitberg !! No banda gburów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Wiocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Banda oszustów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś przegoniłem takich z podwórka z tym materacem Enabio !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, oszukać chcieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lakrz mówi mi że to największy badziew że nie pomaga tylko szkodzi a tym bardziej od tego całego Sikory bo gość ciągnie grube pieniądze a ulotke ma na 100 stron chyba jakie to cudowne. Porażka na tym forum sam sobie pisze takie opinie gość ma źle pod sufitem chyba. Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRZEŻENIE !!!!!!!!!!!!!!MATERAC ENABIO!!!!!!!! "Firma" (...) z Nowego Sącza naciąga ludzi na zakup swoich towarów za pomocą akwizytorów wędrujących po domach w różnych regionach Polski (ostatnio np. na Śląsku). Akwizytorzy ci (którzy przedstawiają się jako ankieterzy) zbierają wywiad, coś tam zapisują i proszą o podpis na jakimś druczku. Nie jest to umowa zamówienia, a jedynie prymitywny druczek zatytułowany "Dowód zamówienia". W domu klienta nie zostawiają żadnego potwierdzenia zamówienia, klient zostaje bez żadnego potwierdzenia, co i u kogo zamówił. Nie ma więc możliwości "odstąpienia od umowy" na piśmie, bo nie ma nazwy i adresu firmy!!! Akwizytorka oczywiście jest bardzo miła, dużo gadająca, manipulująca "fachowo" umysłem najczęściej starszych, schorowanych ludzi. Demonstruje działanie materaca sadzając chorych na materacu, nie zdając sobie sprawy z ich stanu zdrowia (np. w niektórych stanach kardiologicznych jest to niebezpieczne). Zaraz następnego dnia przyjeżdża "dostawca", który przywozi towar i oczywiście żąda pieniędzy. Jeśli dany klient nie chce lub nie ma czym zapłacić, straszy się go "kosztami realizacji zamówienia", które przekraczają wartość towaru o kilkaset złotych. Oczywiście nie mają prawa tego robić, bo każdy w przypadku odstąpienia od umowy zakupu dokonywanego poza lokalem handlowym ma prawo odstąpić od zamówienia do 10 dni, nie przyjąć towaru i nie zapłacić za towar, którego nie chce. Straszą komornikiem, sądem i czym tam jeszcze tylko mogą. Ze strachu przed tą "karą" ludzie być może kupują cokolwiek, byle by nie zapłacić tej "kary" i nie mieć nic wspólnego z sądem. Firma (...) jest firmą oszukańczą, działającą podobno niezgodnie z obowiązującym prawem konsumenta, posługującą się metodami zastraszania w przypadku odmowy kupna ich towaru!!! - Wszystko to więc wskazuje na to, że jest to grupa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jomaja
Tak, to prawda domokrążcy rozprowadzają materace po domach. Ale nie mają one nic wspólnego z nazwą "Enabio" i firmą Vitberg. Materace rozprowadzane po domach to zwykłe podróby. Jak to sprawdzić? Bardzo prosto! Pytajcie o stawkę Vat. Materac firmy Vitberg ma stawkę Vat 7%. Dlaczego ?- bo jest urządzeniem medycznym. Podróby rozprowadzane po domach mają stawkę Vat 22%. Dlaczego? Bo nie są urządzeniem medycznym. Proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldoalvarosso
Racja, oni nie krążą po domach, bo sprytnie zwabiają ludzi do siebie kusząc paroma bezpłatnymi zabiegami masażu, w trakcie których próbują przekonać ludzi do zakupu materaca. Te materace, które kupujecie nie są nowe, bo są używane w trakcie trwania bezpłatnych zabiegów masażu. Te materace są sukcesywnie czyszczone i podmieniane, a Wam wciskają kit, że nowiutkie. Nie dajcie się zmanipulować tym oszustom! A jakość sprzętu wcale nie jest adekwatna do ceny. Cena jest zawyżona bardzo. Produkcja materaca kosztuje grosze, a Wy płacicie za niego krocie, bo sprzedawcy zarabiają na Was napraaawdę ogromne pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka z Pawłowic
To ciekawe, chodziłam ma zabiegi masażu przez 6 dni, kupiłam materac i w ogóle nie czuję się naciągnięta. Materac jest nowy, przynajmniej na taki wygląda. Nie znalazłam na nim rzadnych oznak używania. A denerwuje mnie jak ktos mi piszę co mam z pieniędzmi robić. Co to ma być? jak chce sobie kupić chleb w sklepie to nie chce aby ktos mi mówił, że lepiej nie bo za to moge sobie kupić co innego. Chce sobie kupić chleb to kupuje chleb, chcę materac to kupuje materac i niech nikt mi nie mówi, że wie lepiej co mam robic z moimi pieniędzmi. Trochę to nawet żal takich ludzi bok jad mają w sobie i psują się od środka. Jacyś oni tacy mali i bez wyrazu. Wiem jedno! paniom z Pawłowic tylko pogratulować determinacji, uporu i konsekwencji. Brawo za pomoc, brawo za opiekę i brawo z materac. Tyle mogę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrriia
Ja jestem zwolenniczką materacy polskich producentów. Długo szukałam w Internecie sklepu, którego oferta spełniłaby moje oczekiwania. Znalazłam stronę http://www.jmbnet.pl i jestem naprawdę zadowolona z dokonanego wyboru. Kupiłam materac lateksowy. Jest naprawdę wygodny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zwykłą matę masującą i czasami jej używam. Nie miałam nigdy ani problemów ze snem, ani z kręgosłupem, tylko mięśnie pleców czasami mnie bolały. Masaż pomaga i relaksuje :-) Taki masażer na electro kosztuje 750 złotych, ale można się odstresować, rozluźnić i zapomnieć o problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 31
witam Uwazam ze Akcja Na Zdrowie to nic innego jak reklama materaca i chyba kazdy sie ze mna zgodzi. Ale jednak ciesze sie ze poszlam bo dowiedzialam sie naprawde waznych informacji. Poniewaz czlowiek moze na wlasnej skorze sprawdzic przez te 6dni dzialanie tego urzadzenia. Z tego wzgledu polecam poniewaz uwazam to za uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala2
Moi drodzy materac jest rewelacyjny i nie potrafię się bez niego obejść . Wróciły we mnie siły witalne bo wszystkie dolegliwości bólowe znikaja a to dopiero 20 dni . mam problem z kręgosłupem w odcinku lęźwiowym oraz szyjnym polecam wszystkim cierpiącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzisa
Mam do sprzedania taki Materac całkiem nowy! Za 1200zl Kontakt: madzisa@o2.pl GG: 5432466

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jomaja
Na rynku jest dostepnych wiele materacy czy mat do masażu. Najważniejsze jest to, żeby były to urządzenia medyczne. Mamy wtedy gwarancję, że są dla nas bezpieczne. Każde urządzenie tego typu ma 8% Vat-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi z śląska
Ja i moja rodzina właśnie dziś skończyliśmy serie bezpłatnych zabiegów jest ekstra.Ciocia która jest po udarze czuje dużą poprawę miała kłopoty z ruszaniem palcami w prawej stopie a po tych zabiegach jest lepie już potrafi nim ruszać i krążenie krwi też się poprawiło i z tego faktu bardzo się cieszę.Ja sama mam problem z kręgosłupem szyjnym i krzyżami a po zabiegach rewelacja!!!!! Zabiegi odbywają się w Kończycach Małych woj.śląskie a pan Kzyś i pani Magda to naprawde cudowni ludzie którzy starają się pomagać jak tylko potrafią są bardzo mili i życzliwi.POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM JEŻELI W WASZYM MIEŚCIE BĘDZIE TAKA AKCJA TO KORZYSTAJCIE Z TEGO NAPRAWDĘ WARTO!!!!!!!Ja już kupiłam sobie taki materac i nikt mnie do tego nie zmuszał zakup zrobiłam na dogodne raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O reklama musi być :> Akcja Na Zdrowie widzę się rozwija ;))) U mnie w mieście teraz to jest. Rodzice chodzą na masaże, podobno są świetne. Z ulotki wyczytałam, że to działa na wszystko- łącznie z cellulitem ;) Podobno dużo ludzi już to kupiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina59
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka L.
Jest dobry. Kupiłam w Lublinie ( pozdrowienia dla p.Pauliny ;-). Posiadam od 23 maja 2012 Enabio2. Naprawdę jest dobry. Cierpię na jakieś patologiczne przykurcze mięśni. Ponoć problem nie do wyleczenia. Korzystałam z Akademickiego Centrum Fizjoterapii w Lublinie i choć było ok to problem został. Potem skorzystam z zabiegów w gabinecie VitbergBis i mogę śmiało powiedzieć to pomaga. Przynajmniej mogę spać. Polecam.Miłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka z Wrocławia
Ten materac to jakaś rewelacja. Nie wiem kto go wymyślił ale to geniusz. To co zrobił z moimi opuchniętymi nogami to jakaś absolutna rewelacja. Boże, ja całymi latami z tym walczyłam a tu proszę. Wystarczyły 3 tygodnie i widzę kostki w nogach. A już zupełnie nie wiem kiedy ostatnio je widziałam. Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Pysia2+
Co fakt to fakt. Mam taki sprzęt w domu. Wzywa się Enabio2 i wyprodukowali go firma Vitberg z Nowego Sacza. Kupiłam go w przychodni w Krakowie na ulicy Pachonskiego. Korzystam z niego codziennie, no prawie codziennie. I uważam, ze to produkt znakomity. Swietnie wyprofilowny, doskonale masujacy i bardzo skuteczny na bóle kręgosłupa, Wysilkowe nietrzymanie moczu i zaparcia. Pożyczam go wielu członkom rodziny i wszyscy dosłownie wszyscy uważają go za niewiarygodnie skuteczna metodę walki z bólem. Dlatego potwierdzam słowa mojej poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIREK z Kołobrzegu
Takie informacje znalazłem na stronach Rzepy. - Utrzymywanie wysokich standardów jakości urządzeń rehabilitacyjnych jest niezwykle trudne. W jaki sposób dbają Państwo o ich zapewnienie? - Tajemnica jakości sprzętu linii Enabio wynika z naszego podejścia do kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa, która daje pracownikom możliwość współdecydowania o kierunkach rozwoju poprzez świadomość oddziaływania na wspólny sukces. Właściwe proporcje między formalnym nadzorem a uwolnieniem kreatywnego potencjału sprawdzają się u nas od lat. Oczywiście kluczowe znaczenie w procesie projektowania rozwiązań ma głos pacjentów, którzy dostarczając nam spostrzeżeń na temat użytkowania wyrobu, pośrednio biorą udział w jego powstawaniu. W ten sposób weryfikacja jakości odbywa się wieloetapowo. - Niedawno miała miejsce premiera najnowszej generacji materaca rehabilitacyjnego Enabio2. Czym ten produkt zrewolucjonizuje rynek? - Skutecznością i solidnością to słowa najprecyzyjniej określające najmłodsze dziecko z rodziny Enabio. Prototyp urządzenia został zaprojektowany w oparciu o wyniki długotrwałych i „brutalnych testów wytrzymałościowych, które udowodniły jego solidność i efektywność, podczas 5000 godzin pracy. Rezultaty testów materaca przekładają się na jego wysoką skuteczność i energooszczędność. Podczas 220 godzin pracy urządzenia, czyli aż 654 pełnowymiarowych zabiegów, zużycie prądu to koszt zaledwie 1zł! Uwagę zwraca również funkcjonalność materaca, którego budowa i konstrukcja uwzględnia anatomię człowieka, ale także fizjologię i biochemię ludzkiego organizmu. Znajomość tych procesów pozwoliła nam opracować programy tak, by ich zastosowanie w konkretnych jednostkach chorobowych cechowała największa skuteczność rehabilitacyjna czy zachowawcza. Maksymalna łatwość obsługi programów, która zamknięta została w małym sterowniku pilocie z zaledwie kilkoma przyciskami, uwzględnia potrzeby osób z niedowładem ręki oraz osób niedowidzących. Dokładając do tego niską cenę oraz powszechną dostępność, jaką zapewnia pacjentom ogólnopolski program „Akcja na Zdrowie otrzymujemy tani, solidny, skuteczny sprzęt rehabilitacyjny najnowszej generacji. - Ukoronowaniem Państwa działalności jest nominacja do tytułu JAKOŚĆ ROKU w dwóch kategoriach PRODUKT i USŁUGA. - Tak, to wyróżnienie było dla nas ogromną niespodzianką. Pochłonięci przygotowaniami do reedycji materaca Enabio, zupełnie nie mieliśmy pojęcia o tym, co się święci! Zapału i ekscytacji kolejnymi wyzwaniami nie brak zespołowi Vitberga na co dzień, ale nominacja wyzwoliła uczucie dumy i tym bardziej zobligowała nas do starań na rzecz utrzymania wysokiej jakości. Możliwość ubiegania się o tytuł JAKOŚĆ ROKU to dla pracowników niezwykle nobilitująca, w pełni zasłużona dla ich starań i dyscypliny pracy nagroda. Chcemy w ten sposób podziękować im za wkład i zaangażowanie w budowaniu siły marki Enabio. - Dziękuję za rozmowę. Joanna Zwolennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka l.
O! Fajne informacje. Właśnie szukam informacji o tym Materacu. Chodzę na zabiegi w Rudzie Śląskiej i szukam co internauci piszą o tym sprzęcie . Ja czuje się znakomicie i myśle ze ten materac mi pomaga. Czytając co piszą ludzie na forach myśle, ze zdecydowana większość jest zadowolona. Oczywiście są i tacy co nie są, ale to dobrze. Znam opinie jednych i drugich. Dziś sama mogę wyrobić sobie własna opinie. Dziś jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siudemeczka07
o tym czy Enabio jest dobry na cellulit to nie wiem. Ale czy jest skutecznym środkiem przeciwbólowym to jestem więcej niż pewna. Od maja 2012 roku używam materac Enabio2. Bez przekonania ale skusiłam się na niego pod wpływem sąsiadki. Kupiłam go w przychodni w Krakowie. Przez pierwsze kilka dni leżał w domu pod łóżkiem. Ale po wizycie teściowej, która od dziecka cierpi na bóle reumatyczna postanowiłam go jej wypożyczyć. Tesciowa ( lat 76) jest wniebowzięta. Twierdzi cytuję: to niesamowite, ale dzięki tej maszynie mogę spać bez bólu. Myślę sobie: Może coś w tym jest. Więc spróbowałam i ja. Po pierwszym dniu poczułam się gorzej. Bolało mnie dosłownie wszystko. Myślałem, że wykituje. Właściwie to przespałam cały dzień. Ale teściowa mówi: nie zrażaj się więc zaczęłam raz jeszcze ale tym razem nastawiłam natężenie na 25. Na drugi dzień wszystko było ok. Więc spróbowawszy raz jeszcze przekonałam się, że wilk nie jest taki straszny. Teraz minął juz kolejny miesiąc jak regularnie korzystam z masaży. A efekty? na cóż świetne. Czuje się świetnie i pełna wigoru. Coś jest w tej maszynie magicznego. Polecam Enabio2 na ból. Agata z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×