Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Chce być chuda, piękna i kochana...

Polecane posty

Jak widze, schudlas juz 18 kg! To juz jest duzo:) Napewno uda Ci sie osiagnac upragniony cel! Trzymam kciuki! Powodzenia i glowa do gory🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Nigdy nie byłam idealnie chyba Najmniej ważyłam 80kg Niestety przez ciążę przytyłam ponad 30kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest idealny. Najwazniejsze, ze chcesz cos zrobic ze swoja waga:) i mam nadzieje, ze masz wystarczajaca motywacje do tego zeby schudnac. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez moja wagę nie potrafię znaleźć kogoś kto by mnie pokochał taka jaka jestem:( jak widzą zdjęcia bez figury to im się podobam, ale wiem że jakby zobaczyli mnie na żywo to bym szybko uciekli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
Pebi uwierz że jeśli się uprzesz to się uda schudnąć. Proponuję zobaczyć ten wątek: http://tnij.org/djhg Dziewczyna schudła ze 150kg na 70kg. :D Są tam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj znam te linki he he i nie wejdę żeby Cię dorobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
przy kafeteryjnym obcinaniu linków nie wiadomo kiedy zadziałają a kiedy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu za dużo już tu oszustów;) a te linki z tnij mi się z tym kojarzą Ja też wierzę, że schudne do 70kg, a może nawet mniej:) muszę bo gruba świnia ze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
a co do ćwiczeń to zamiast a6w polecam ogólny trening aerobowy - rower, bieganie itp gdyż spala się wówczas najwięce tłuszczu. A a6w wyrabia mięśnie ale ich nie zobaczysz dopóki nie spalisz tłuszczu z brzucha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z niej laska teraz, nie ta sama osoba, niedopoznania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam małe dziecko, więc nie mam czasu na ćwiczenia poza domem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
no widzisz da się. Tylko moim zdaniem trzeba mieć motywację do tego. :) Ja sama powolutku od początku marca schudłam już 9kg. Wiem że dla wielu osób to zbyt długo i mało ale wolę powoli i skutecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
ile ma twoje dziecko? Na rowerze można jeździć z dzieckiem. A poza tym spacery też są dobre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półtora roku:) chodzimy codziennie na spacery jak jest pogoda:) nie mam siedzonka dla niej narazie, żeby jeździć na rowerze No ja schudłam od początku lutego 18kg:) a ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
no to jak najbardziej możesz jeździć na rowerze. :D Moje dziecko też ma nieco ponad 1,5 roku a już od kilku miesięcy jeździ z nami w foteliku. obecnie waże 64kg ale moim planem jest dojść do 55-58kg. Ładnie ci idzie z tym chudnieciem -dasz radę. :D Mój maż stracił 26kg w okołu 6 miesięcy. Zmien swój sposób odżywiania na dobre a zobaczysz że bedzie coraz lepiej. MŻ, dużo wody i białko na kolację oraz aeroby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym ważyć tyle co Ty:( ale może do końca roku uda mi się i na sylwestra będę już piękna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię to po części dla siebie by czuć się lepiej, ale też żaden nie chce pokochać grubasa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
powoli a skutecznie to moje zdanie. No i nie dołować się i nie odpuszczać gdy przyjdzie plateau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy widzę efekty to mnie coraz bardziej motywuje, żeby odchudzać się dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem skazana na rozmowę sama ze sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi jesli mi pozwolisz to chetnie sie do ciebie przylacze bo chce wrocic do swojej dawnej sylwetki czyli bede musiala mniej wiecej 5kg schudnac. Mam nadzieje ze mnie przyjmiesz do swojego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
szczerze mówiąc nie stosowałam żadnej konkretnej diety. No może na początku było niełączenie. Do dziś stosuję przy częsci posiłków zasady niełączenia. Oprócz tego piję litrami wode niegazowaną. I białka na kolację -to działa. Przeczytałam że w ciąży przytyłaś 30kg -a ile z tego straciłaś po porodzie? Bo ja 20kg przybrałam ale na szczęście wszystko zeszło po porodzie samo. Niestety ale był już i tak nadmiar sprzed ciąży z którym teraz walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miła chęcią złośnica, razem zawsze razniej;) gdy urodziłam ważyłam 109kg, podczas karmienia przytyłam do 117kg i jak widać po stopce, od lutego wzięłam się za siebie i schudłam już 18kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakaś chętna, która będzie się odchudzać ze mną? Razem zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×