Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Chce być chuda, piękna i kochana...

Polecane posty

Jak czytam te wszystkie topiki i piszą, że ważą po 60kg i chcą schudnac, to mi się smutno robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
to nie czytaj takich tematów. Poczytaj te na których trwa walka z większą ilością kg. Poza tym każdy inaczej czuje się w swojej skórze i nie dla wszystkich 60kg to musi być ideał. Mówię tu jednak o zdrowym BMI a nie o żadnej niedowadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi tez bedziesz miala za jakis czas tylko jeszcze 5 kg do schudniecia. Wezmiemy sie ostro za siebie. Ja chce zaczac stosowac diete MZ i zdrowiej i oczywiscie wiecej ruchu. Zamierzam tez odstawic slodycze, a jak juz bede miala naprawde wielka ochote to wezme lody lub zrobie sobie kisiel bo maja o wiele mniej kalori. chce tez sprobowac od dzisiaj juz nie jesc po 18. Wiem ze nam sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety trafiałam narazie na takie:( jestem tu pierwszy dzień:) mam nadzieję, że poznam mile osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że mi się uda złośnica, bo z tego co mi piszą to podobno jestem ładna, bo zawsze wysylam zdjęcie bez sylwetki:) nie jeden się nawet we mnie zakochał he he ale jak by zobaczyli mnie w realu to by uciekli:( nawet kiedyś na jednym portalu napisał do mnie koles z agencji reklamowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bierzemy sie do roboty. Ja mam naprawde malo do zrzucenia, ale mam slaba wole i nie umiem dlugo wytrwac na diecie i w cwiczeniach. Ale teraz sie wezme ostro za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie sprzątam w domku, skończę i biorę się za kolejna serię moich ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj 6weidera Naprawdę warto:) ja jestem dopiero na 6dniu, ale mam nadzieję, że wytrwam do końca;) a skąd jesteś? Bo chyba masz 20lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Zabrza na slasku a 6wiedera jest dobra na wyrobienie sobie miesni a ja musze zrzucic sadelko i musze najpierw aeroby a pozniej dopiero silowe cwiczenia a w ogole ta 6 mnie troszke nudzila:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podobno przy odchudzaniu też jest dobra:) Myślę, żeby zastosować dietę 10dniową jak skończę ta:) później sobie o niej poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam bardzo czasu na rower czy basen, a poza tym wstydziłabym się iść na basen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już posprzątałam w domku i ćwiczenia zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_kołysanka
znalazłam..;) w takim razie ja od jutra dołączam się do odchudzania z wami...;) a juz od dziś zaczęłam ćwiczenia...;) Pebi więcej optymizmu, to ze ktos waży 60 kg nie oznacza, że nie może sie odchudzać, mieć kompleksy i nie akceptować swojego rozmiaru można w każdym rozmiarze.. dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_kołysanka
" nie akceptować swojego ciała " tam miało być... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry dziewczynki i jak wasze odchudzanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Ja bym jeszcze młodsza chciała byc do tego wszystkiego co wymieniłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_kołysanka
witam..;) a u mnie dobrze od dziś dieta no i oczywiście ćwiczenia, naprawdę fajne sa, przynajmniej na początku..;) zaraz lece pojezdzic na rowerze treningowym, jak sie brac za siebie to na całego.;) a u ciebie jak Pebi? miłego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie wytrzymałam i zjadłam wczoraj jogurt i pół pomarańczy i przerwałam dietę:( ale od jutra zaczynam 10dniową, już nakupiłam sobie kefirków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) Niestety ostatni topik, na którym się odchudzałam padł i tak się błąkam. Mam nadzieje że mnie przygarniecie :) Miałam parę dni przerwy w odchudzaniu, ale od dzisiaj wracam do gry :) Obawiałam się efektu jojo, ale waga jakoś się trzyma. Moja dieta to przede wszystkim MŻ, nie mam czasu ani ochoty na dostosowywanie się do jakiś drastycznych diet. A tak 1000-1200 kcal i jakoś to może poleci. Do tego jazda na rowerze, no i może też się wezmę za 6 weidera. Tylko jeśli chodzi o to, podobno na otłuszczonym brzusiu i tak nie będzie widać efektów. Najdalej dotarłam kiedyś do 7 dnia i wymiękłam :D Aha, i przede wszystkim postaram się nic nie jeść po 19. Nie wiem za bardzo, czy chodzi o to żeby nie jeść te parę godzin przed snem, czy po prostu wieczorem jakoś wolniej się trawi jedzonko. Zazwyczaj chodzę spać koło 12-1 w nocy, więc chyba mogę jakoś przesunąć godzinę ostatniego posiłku na np 20? Ale zamotałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię milutko:) czyli u mnie nie bedzie widać efektów 6 weidera:( podobno najpóżniej 3 godziny przed snem powinno się jeść, więc chyba możesz przesunąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_kołysanka
Pebi jogurt i pół pomarańczy to az takie "przestępstwo "nie jest, wiec spokojnie...;) greasee co do tej 6 weidera, to wydaje mi się, że juz samo to że ćwiczysz da większe czy mniejsze rezultaty...;) każdy ruch się przyda..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale diete musiałam już przerwać, bo nie wolno nic poza jadłospisem w niej zjeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 64-59
i ja chcialabym w koncu schudnac :( na drodze do szczescia stoi mi 5kg. nie dlatego, ze tyle musze schudnac ale dlatego, ze musze zejsc ponizej 60kg. a wtedy bedzie juz latwiej, o wiele latwiej osiagnac moj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 64-59
pebi kopenhaska to nie najlepsza dieta, jak dla mnie zbyt monotonna a w dodatku niesmaczna :-o moze skusilabys sie na south beach ? podobno jesli ma sie wiecej do zrzucenia osiaga sie calkiem niezle wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kopenhaskiej schudłam kiedyś 7kg;) od jutra stosuje 10dniową już zakupiłam sobie kefirków:) a na czym polega ta Twoja dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_kołysanka
i jak tam? ja się trzymam swoich postanowień i o dziwo sie udaje...;) jakoś tak dużo optymizmu we mnie, to chyba to słońce tak na mnie działa..;) miłego wieczorku ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie też się trzymam :) Wczoraj fajnie słonko poświeciło, troszkę więc pojeździłam na rowerze i zaliczyłam długi spacer :) A dzisiaj znowu pada i nic się nie chce :O Na śniadanko wciągnęłam płatki z mlekiem i czuję się bardzo najedzona :) A co do diety south beach, to muszę o niej poczytać. Coś tam mi się kojarzy, ale do tej pory nie wnikałam w nią jakoś konkretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×