Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczna-dolina

idealny mezczyzna-tylko jeden defekt

Polecane posty

Gość sloneczna-dolina

Moj mezczyzna jest idealny pod kazdym wzgledem,prawdziwy dzentelmen,dba o mnie,kocha,pielegnuje,dba,jest czuly,tylko jedna ma wade,nie potrzebuje seksu ze mna,wogole,czy dalybyscie rady tolerowac taka mala wade -przez cale zycie?Czy na ta wade da sie przymykac oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzacy beszczelny
Nie chodzi o to ze on nie lubi seksu. Kit ci wciska. On zwyczajnie posuwa jakas laske na boku i na ciebie juz mu sie nie chce wlazic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnm
Dokładnie, posuwa kogoś na boku, albo jest nałogowym onanistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici_kici
eee...idealny ale nie lubi sexu? to zdanie nie ma sensu:) powiedzial ci dlaczego, rozmawialas z nim? ile jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśeńka
nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniii
Juz wole chyba, zeby mnie nie szanowal, ale zebym miala z nim super sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berg berg berg
myślisz, kobieto nieskładnie co to za idiotyzm: jest idealny ale ma jeden defekt, nie chce ze mną uprawiać seksu czyli (napiszę wielkimi literami) NIE JEST IDEALNY i to nie jest defekt, mała wada tylko POWAŻNY PROBLEM zdrowy mężczyzna pragnie seksu, temperamenty są różne ale jeśli jest z kobietą, która mu się podoba, to pragnie z nią uprawiać seks NIE MA NIC BARDZIEJ NATURALNEGO jeśli, więc twój mężczyzna, nie pragnie ciebie, w ogóle to znaczy, że jest ISTOTNA PRZYCZYNA TAKIEGO STANU podam ci pierwsze z brzegu możliwości 1. ma kochankę, kochanki 2. w ogóle go nie pociągasz a jest z tobą z jakichś względów, np: wygoda, emocjonalna niedojrzałość, litość 3. impotencja 4. homoseksualizm, a ty jesteś przykrywką dla niego, jego rodziny (to się zdarza częściej niż się wydaje) zapewne nie są to wszystkie możliwości ale podstawowy pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmgvj
Misiu, to gej jest. bedziesz z nim super szczęśliwa, pod wzgledem całokształtu życia - on ciebie zadba, zrozumie, nie będzie się awanturował... Żyć nie umierać... Ale to będzie biały związek, albo prawie biały, czyli z seksem sporadycznym i po cichu, bez zaangazowania z jego strony. I on albo zacznie pukać chłopaków na boku, albo całe życie będzie zył tylko z tobą, poniekąd w celibacie:( biedny gostek:( a ty się zastanów, jakie masz priorytety, bo jeżeli bardzo potrzebujesz "normalności", w sensie: seksu, to prędzej czy póxniej nie dasz rady. ale jak masz małe libido, to w sumie czemu nie? są babki, dla których seks jest tak mało istotny w życiu, że im wisi, czy mąż to hetero czy gej, ważne że jest miły, grzeczny i przynosi kwiaty. pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po czym poznac
ze facet to ukryty gej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berg berg berg
między innymi po tym, co zostało powyżej napisane ale przecież każdy przypadek jest inny i nie można uogólniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczna-dolina
No pomyslalam,nie podoba mi sei to,ale mam z nim teraz zrywac jak sie zaangazowalam emocjonalnie(jestesmy razem rok),myslalam ze to sie zmieni z czasem,wszystko poza tym jest jak w bajce,no moze kwiatow nie dostaje,mozemy na przyklad nie widywac sie tydzien,czasami jest niemily itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co ci taki facet
do diaska ... bedziesz sobie szukać kogoś do seksu ??? beznadziejne kobieta potrzebuje milości fizycznej, musi wiedzieć , że facet jej pragnie inaczej wiednie , usycha ....... zmarniejesz w takim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berg berg berg
No pomyslalam,nie podoba mi sei to,ale mam z nim teraz zrywac jak sie zaangazowalam emocjonalnie(jestesmy razem rok) - tylko ci się wydaje, ze pomyślałaś to ci się już dawno nie podoba i nie jest to wniosek nowy zaangażowałaś się emocjonalnie ale jesteś niezadowolona, więc ile tego zaangażowania zostanie na przyszłość??? jesteście rok, no i cóż to jest??? akurat tyle by wstępnie sprawdzić, czy dwoje ludzi do siebie pasuje myslalam ze to sie zmieni z czasem - ale się nie zmieniło, więc czas na PRAWDZIWY NAMYSŁ a nie dreptanie w kółko wszystko poza tym jest jak w bajce,no moze kwiatow nie dostaje,mozemy na przyklad nie widywac sie tydzien,czasami jest niemily itd - znów sama sobie wmawiasz jak to jest ci dobrze, zaczynasz od tego jak to jest wspaniale a kończysz na tym, że czasem jest niemiły jasne, każdy czasem może być niemiły i tym samym dowodzi, ze nie jest idealny PROBLEM LEŻY W TOBIE nie jesteś pewna siebie nie wiesz czego pragniesz albo wiesz tylko częściowo boisz się podjąć odpowiedzialność za swoje życie przede wszystkim powinnaś z nim pogadać zapytać w czym rzecz zrób to delikatnie spróbuj kilka razy i słuchaj i patrz uważnie jak reaguje jeśli trzeba przyciśnij go do ściany bo jego zachowanie nie jest normalne chce żyć w celibacie niech nie zawraca głowy kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmgvj
Można poznać po tym, że facet w ogóle nie inicjuje kontaktów seksualnych, a nawet udaje, że nie widzi, kiedy partnerka próbuje coś zainicjować. Jednocześnie jest zdolny do nawiązania bliskiej więzi psychicznej, bardzo bliskiej. To świadczy o tym, że nie jest ogólnie oziębły emocjonalnie, tylko pozbawiony zainteresowania płciowego. Poza tym jest coś takiego, że facet - zawstydzony swoją orientacją gej - traktuje kobietę, która z nim jest jakby z wdzięcznością. On - to może być na oko ideał, gentleman, zadbany, fajna praca - a jednak coś jest w nim takiego, że da się wyczuć, że on trochę tak traktuje partnerkę, jakby robiła mu jakąś nieziemską przysługę, łaskę... poniekąd ona mu ją robi - nikt nie wpadnie na to, że np. prezes to gej, o jaką ma żonę miłą, taką delikatną...;) tak jest u chłopaków, którzysię wstydzą przyznać komukolwiek, nawet czasem - samym sobie, że wolą chłopców:( i wtedy to, że "nikt się nie dowie" ma dla nich większą wartość, niż życie bez seksu, bez prawdziwej miłości. Geje, którzy otwarcie przyznają się do swojej orientacji, już tacy nie są, są bardziej odważni i żaden nie zmusiłby się do białej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabolina22
albo jest gejem,albo jest aseksualny... kurde, ja bym nie dała rady,współczuje,mój niech 2 dni na mnie nie spojrzy rozbierając mnie wzrokiem,a ja juz czuje się niedowartosciowana,a poza tym co z Twoimi potrzebami?chcesz do końca zycia oglądać redtuba czy miec kogoś na boku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berg berg berg
bmmgvj świetnie to opisała/opisał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmgvj
Jestem dziewczyną, mam brata geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmgvj
I kurczę zaczełam nawet studiować psychologię... Żeby go lepiej zrozumieć. Bardzo go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berg berg berg
a więc pozdrawiam inteligentną i wrażliwą dziewczynę :) czyli wiesz o co chodzi i jak to wygląda dolino odnieś się do tego co napisała bmmgvj, przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafela
i co, on sie przyznal do tego oprzed ludzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmgvj
Tak, przyznał się. Wiedza jego przyjaciele, nasi rodzice. I wszyscy podchodzą otwarcie, dobrze. Tzn. prawie, Mama jest, to znaczy była, załamana. Szczerze mówiąc, rozczarowała mnie. Ja zawsze wiedziałam,czułam, wyczuwałam coś, a ona - nie. Nie mogłam w to uwierzyć. Byłam pewna, że zareaguje: synku, zawsze wiedziałam... a tu lipa. było jest potwornie smutno... ale pogodziła się z tym. Tato to lepiej przyjął. No a on ma w końcu fajnego chłopaka, a nie jakieś lipne narzeczone... i jest szczęśliwszy. :) a o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmgvj
Też pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafela
dziwnie, ze tata zareagowal lepiej, niz mama. super, fajnie, ze jest szczesliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka
gej ,albo ma kogos na boku,a Ty go nie podniecasz aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmgvj
No, w ogóle rodzice zareagowili odwrotnie jakoś... Myslalam, ze to mama go lepiej zna, duzo lepiej. Ale może to wyszlo tak dlatego, że tata miał większy dystans, brat był "synuniem mamuni", wiec tato go obserwował zawsze bardziej z boku, no i wyszło na to, ze widział więcej... A mama go kochala, miala jakies tam marzenia, projekcje, i to ja chyba zaslepialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka
Nigdy w życiu nie związałabym się z facetem który seksu nie chce.Wole faceta ktory chce nawet za szybko tego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabolina22
Pozdrawiam Ciebie i Twojego brata:) dobrze mieć chociaż siostrzyczkę wyrozumiałą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczna-dolina
No juz ise odnosze do tego :) a wiec moj chlopaj nie rozbiera mnie wzrokiem wogole,nigdy tego nie czulam ;( czasami tylko tak patrzy jakby mnie ocenial,tak jak sie patrzy na kogos bez emocji...czasami mnie dotyka,ale tak bez emocji,jak cos probuje inicjowac,to nic z tego nie wychodzi albo konczy sie na tym robie to co on chce.Najgorsze jest to ze kocham go,zaangazowalam sie i rozmowy nic nie daja,nie wiem co robic!!!!!!! boje sie cholernie.P.S. Nie widze zeby patrzyl w jakis szczegolny sposob na facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabolina22
puść mu odcinek ,rozmów w toku o aseksualności,,może tam siebie odnajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berg berg berg
to nic z tego nie wychodzi albo konczy sie na tym robie to co on chce co to znaczy? do czegoś dochodzi czy właśnie do niczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×