Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Koralinka_pamietam o prasowanku. Zrobimy co trzeba i może jeszcze nam chwilka na kafe zostanie :) Dawno tabelki nie było. Już nie pamietam, która następna do testowania. Pogubiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :P chciałyście wiedzieć to wam pisze ślub mam 28 paźdz. :) a co do mojego odklejonego jajeczka to nie krwawie więc chyba to jest najważniejsze buziaki 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Misia_gratulacje. Teraz pewnie masz głowe pełną bo ślub i dzidzia jednocześnie :) Dobrze, że z twoją ciąża troche lepiej :) Koralinka_fajnie Ci z tym salonem piękności, też tak chce. Ale dopiero w październiku ide, bo inaczej finansowo nie wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to misia przed Toba dwie nowe role, rola żony no i rola matki :) ja mysle ze w pierwszej sie niezle sprawdzam to i w drugiej dalabym rade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieci bawiących się wkoło i żalu,że inni mają a ja nie to dodam,że w weekend dowiedziłam się,że mój młodszy brat po raz drugi zostanie tatą.cieszę się razem z nim,ale najgorsze jest to,że gdybym utrzymała moją ciąże to nasze dzieci w tym samym czasie by się rodziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Luleczka_ja też myśle "co by było gdyby". Przed ciążą tak nie miałam, żeby się smucic na widok jakiś dzieci. Teraz to jest dla mnie przykre tym bardziej, że w rodzinie dużo maluchów lub ciężarnych i w towarzystwie też. Czasem myśle, który to był by teraz tydzień itp. :( Wiem, że tak musiało być i nic nie mogłam zrobić, żeby to zmienić.Luleczka_najwidoczniej to nie był nasz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobitki. luleczka1982 ja gdybym też nie poroniła to miała bym dzidzie tak jak siostra. Ona ma termin na początek grudnia,a ja bym miała na koniec. Ale cieszę się jej szczęściem,bo ona też wcześniej roniła,a teraz się udało. No i u niej to pierwsze dziecko,a ja już synka mam. Jednak szkoda,fajnie tak wózki razem z siorką wozić by było :( Nie ma co się martwic,zobaczycie w końcu wszystkie się doczekamy :) Przecież tu same pozytywnie nastawione-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Smutki się nam włączyły :( Ale już je wyganiam: Sssssio, ssssio !!! Która następna testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z chęcią testa zrobiła,ale jeszcze dużo za wcześnie :( te czekanie jest najgorsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ale wam adrenalinki widze dostarczam;) umowiłam się z moim M że jak @ nie przyjdzie do soboty to dpiero w sobote test zrobie. Póki co od kilku dni pobolewa mnie brzuch na @ i dlatego wydaje mi się ze jednak ona się pojawi w najbliższych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_ale nas w napięciu trzymasz. Niegrzeczna dziewczynka :P Ja mam zapas testów w domku. Kupiłam 10 szt na allegro i będę się testować jak szalona pod koniec października :P Jak nie będzie drugiej kreski to flamaster też mam to się dorysuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam...w aptece mi przechowuja :P a zamierzam testa nie robic, okres mi sie nigdy nie spoznil, jak cos to jest poprostu wczesniej, wiec poczelam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka chcesz zebym straciła prace..co?ja sie do Tego Jaworzna moge przeprowadzic, dwa razy nie mow, gacie biore i jestem:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Mój szef na mnie nie krzyczy, a jak widzi, że czymś się denerwuję to mnie uspokaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szefcio tez jet git! dzisiaj mi kawke robil rano :P i nie pozwala mnie denerwowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wiem wy napewno na flirtach jedziecie co?kochaniutkiiiie?przyznawac sie tu;):O, moj szef piekny i mlody nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×