Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

🖐️ wiolkcia..no to kurde bedziecie przebadani od gory do dolu, moj M napewnoza szybko nie poszedlby na badania nasienia:D Sralis czy Ty sie dziewczyno chcesz wykonczyc?zycie to nie tylko praca.. a ja jestem dumna z mojego M. bo wczoraj mega zmeczony, ale dal w łożeczku rade ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sralis rozumiem Ciebie.ja też lubię ciągle być w ruchu.wtedy czuję,że żyję,ale...chwilą relaksu z kubkiem herbaty nie pogardzę i z racji zmiany podejścia do życia,staram się zawsze znaleźć na to czas :) muszę się Wam pochwalić,że wczoraj z racji bycia ze sobą 8 lat byliśmy na kolacji...był szampan,kwiaty...super było. i wszystko z inicjatywy mojego M. :D a tak zmieniając temat, to cholera przytyło mi się :O muszę się za siebie zabrać...macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach CI mezczyzni :D lulka wiesz jaki to sposob MŻ ...mnie żreć :P..a tak powaznie moze nie jedz koalcji i sie troche poruszaj co?;)...ja tak teraz robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Mż zawsze stosowałam i pomagało,a teraz już nie wystarcza.normalnie się starzeję ;) chyba ruch to jedyne rozwiązanie...może basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
cze wszystkim luleczka, spokojnie. Za chwile będziesz w ciąży więc i tak przytyjesz. Jedz na zdrowie ;) A tak serio to wystarczy nie objadać się, tylko jeść tyle ile potzreba zeby zapsokoic głód. Wiem, wiem, jak tu sie czasem oprzec pysznosciom...... ale to naprawde dziala. Do tego trzeba by zrezygnowac z pogryzania slodyczy, chipsów i tp miedzy posilaki i troche sie poruszac... PS. @ nadal nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
czekamy do soboty, zobaczymy.... jejku, ale mam dzis lenia znowu ;/ chyba bede sie na kafe udzielać, bo pracowac nie chce mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my z M. musimy zstosować ten rygor o która tysia piszesz ;) a co do braku @ to my tu już wszystkie mamy swoją teorię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - a tak w ogóle to jak się czujesz ? Masz jakieś objawy ? Może mdłości ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tysia i tak Ci bratka nie napisze o objawach, ale Ty za to mozesz skrobnac cos nowego o dzidziusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jakbym juz miała wyszukiwać jakis objawów - kilka dni przed spodziewaną @ bolałay mnie sutki, ale tak mocno ze nie mogłam ich dotknąć. Po jakiś 5-6 dnia sie to uspokoiło. no i brzuch jak na @ poboli dzien dwa i przestaje. Potem przerwa i znowu jakbym @ miała zaraz dostać. Ale dziewczynki spokojnie. Z moja PRL lekarz był zdziwiony ze mam cykle regularne, bo nie powinnam. Także jak mój organizm sie o tym dowiedział to moze zwariował i dostosował się do wymogów medycyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, z wlasnie ze napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
i dowcip na dobry początek dnia: Pradonik dzwoni rano do szefa i mówi: - panie dyrektorze nie mogę przyjśc do pracy, chory jestem - tak, a co panu dokładnie jest? - mam jaskrę analną -co??? nie słyszałem nigdy o takiej chorobie. Na czym ona polega? - po prostu nie widzę możliwości przytoczenia dzis swojej dupy do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Pradownik ;)))) czyli po naszemu PRACOWNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kami, madzia testowalyscie? patrze na ta tabelke i cofnelam sie troszku w stronach i wiem ze zuzanka i gosiątko dostały @...prosze sie uaktualnic;) to mowilam ja Koralinka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 ważka79 .............29........11.......14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78...............31.........8.......15.09....... Kra ków ..........0 tysia123..............27.........5.......18.09........lu b lin.............0 Gosiątko21...........21.........3.......19.09........Z .Góra............0 Serenity30...........32........2..........19.09.....Pozn ań..............1 magdalenka.s........29.........7........20.09.......gdań s k . .........0 kamilsien.............29.........8.........20.09.......Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........20.09..... ...Poznań..........0 AAAAA1980...........28.........4.........21.09.......POZ NA Ń .........0 zuzanka staranka 80.29......9.........22.09.......Koszalin...........1 Sralis Margolis.......36.........4.........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka.............28.........2.........27.09.......W ars z awa.....0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam.....25.........4.........28.09.......Wroc ła w .. .....0 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 wiolkcia...............27.........5..........03.10...... .z abrze..........0 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....16....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3......7...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....8.....02.05.10.... wawa ........29.07......0 Vilemooo27..26....3 ....4/5.....20.05.10.... Kielce ........16.08....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki :) Tysia_łobuzie @ nie przyszła i nie przyjdzie, bo......... Koralinka_poprasowałas? Ja nie :P na dzis mi zostało, czekam aż M mi pomoże :) Żoli_za tydzień będziesz testować? Misia_mogłabym nawet rzygać, żeby tylko być brzuchatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna hej:) prasowalam, a jak....mi w tym nikt nie pomoze, a dzisiaj mam dzien dla siebie to wroce pewnie k.20tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_a co będziesz sobie robić? Mam ogólnego lenia. Nic się nie chce. M się dopytuje, kiedy działamy. Jak mu powiedziałam, że strajkuje i nie licze dni to opierdzielił mnie, że jak ma dzidzie zrobić jak nie wie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
widzisz Radosna jak twój M sie rolą przejął ;) zobaczysz, jeszcze on bedzie dni cyklu ci liczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna ja też nie narzekam tylko to męczy bo czuje głód boli mnie brzuch z głodu i musze wmuszać jedną bułkę jem na kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masaz, oczyszczanie, maseczki sreczki, tak ze dwa razy w roku zawsze chodze ;) no moj to sie denerwuje jak cos tam nie wiem, kiedys zartowal ze trzeba bylo na lekcji biologii uwazac ;0 on mysli ze tak hop siup i mu oblicze zaraz wszystko phii ;) po dzisiejszych przebojach u mnie w pracy stwierdzil, ze codziennie bedziemy dziecko robic, bo ja juz tu nie moge siedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_a co sie stało w robótce? M czuje sie troche bezradny jeśli chodzi o starania. Bo on tylko jedną rzecz robi :P , reszta zależy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
TYLKO jedną rzecz robi, ale za to jaka wazną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
Hej dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×