Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Owulację miałam na pewno 17,bo zawsze czuję kiedy mam. Myślicie,że jak zrobię jutro to będzie za wcześnie ? Kurcze tak mnie kusi bo temperatura skoczyła na 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Nakręcacie mnie tą temperaturą :) chyba też zaczne mierzyć. Przy moich długich cyklach jak zazne teraz mierzyć to chyba też będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka cudny sen:D a sny to odwrotnosc, wiec moze urodzisz pieska? ja codziennie mysle ze dzis bedzie skok i co jest nie skok, a krok :P tzn tempka tak faluje jak morze :) a dzien 15 chyba jak dobrze pamietam, albo 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka to dziwne, że nie masz żadnych skoków a to już połowa cyklu. Ponoć wzrost temp poprzedza jej spadek. Od jutra też mierze.Tylko nie wiem jak wykres robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna wlasnie tez tak sobie myslalam :P ale mam cykl przykladowy gdzie skok byl w 17dniu, moze jeszcze nastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj sobie gdzies takiej pustej tableczki i wydrukuj...u mnie nie jest na jednym poziomie, raz wyzej raz nizej...ale tam jest napisane ze po 6 tempkach nizszych powinny byc 3 wyzsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_ilu dniowe masz cykle? Poprasowałam wczoraj wszystko grzecznie :) Dziś mam wieczór z książką :) Bratka_mnie się dzis sniło,że mandat dostałam - kwota 395 zł (nawet kwote zapamiętalam). Obudziłam się wystraszona :P Tysia_jak tam? @ nadal brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralcia - U Ciebie pewnie lada dzień skok nastapi więc radzę się grzecznie starać z mężusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguly 28, ale jak cos to wczesniej 26,27...tylko, ze teraz mialam troche dziwnie zaczynajacy sie okres... a nie wiem a moze ja nie mam owulacji?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej @ nadal brak. Ale nadal wierze ze przyjdzioe. Takie mam przeczucie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_nie denerwuj się. Skok będzie pewnie lada dzień. Działajcie z M intensywnie :) Tysia_2 dni do testowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna ja to działam działam, jak to mowia nie znamy dnia ani godziny:D..moze bede jakims wyjatkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, faktycznie stopka mi się zmieniła :D Tylko gdzie te ruchy ??? :O Pochwalę się, że dostanę od kolegi koszyk wiklinowy dla maleństwa http://www.sklep.dzidzio.pl/szczegoly/5435/koszyk_wiklinowy_ania_alvi Tylko z błękitnym baldachimem :) Będzie jako dodatkowe łóżeczko u nas w sypialni, a takie normalne większe wstawimy do pokoiku dizecięcego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny koszyczek, tez mi sie taki marzy, tylko wiadomo, ze on bedzie tak na chwilke...bo dzidzia szybko rosnie.. ale kiedys widzialam cudowna mini kołyske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Bratka_kosz super. Moja siostra tez taki miała w sypialni a łóżeczko w pokoju dziecka. Koralinka_u mnie jeszcze tak daleko do staranek :( Nigdy mi nie przeszkadzało,ze cykle takie długie, bo @ rzadziej byla. A teraz sie wkurzam, ze mniej szans na dzidzie :( Tysia_łobuzie testuj!!! Już tydzień Ci sie spoźnia. Zwariuje przez Ciebie :P Magdalenaka, kamilsen, oleczka, vilemooo, iza r., iga, oli WHERE ARE YOU??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy będzie chłopiec, ale kolega ma akurat z niebieskim baldahimem więc taki dostanę. Muszę mu jakiś dobry alkohol w zamian kupić, bo kasy nie chce, bo miał to wyrzucić gdyż zawala mu pół piwnicy. Może dokupię sobie potem inny kolorek, ale na pewno nie różowy. Radosna - Ty nie mierzysz tempki prawda ? pewnie ciężko Ci się w owulkę wstrzelić. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ale wam adrenalinki dostarczam ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a ta kołyska cudowna jest ;) tylko raczej dla takiego maluszka do 3 miesiecy, potem juz chyba za mala.... zreszta ja sie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Bratka_nie mierze :( może zaczne teraz. Pod koniec ostaniego cyklu mierzyłam,ale to juz było po owulacji 37,2 pare dni a potem 37,1 i wieczorem @. Z moich obserwacji wynika, że na owulację sutki mnie bolą. Taki ból trwa około 2-3 dni na 14 dni przed okresem, czyli chyba to na owulację. Więc głównie to piersi obsewuje. Śluzu też jakoś nigdy dużo nie miałam, ale coś tam staram się zaobserwować. Testy owulacyjne mam,ale też nie wiem kiedy je zacząć robić. W sumie nie może być ze mna tak źle, bo w ciąże zaszłam w 4 cyklu starań, bez żadnych wspomagaczy (szkoda, że tak się skończyło :( ) Teraz jest 2 cykl starań po operacji, więc nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - ja też się znie znam ... Kolega mówił, że jego mała spała w tym jakieś 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Wszystkie uciekły :( Żadna nie chce słuchac o śluzach i bolących sutkach :P Tysia_masz jakieś podejrzane objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×