Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

nio, ale potem sie usmiechnela:D moja kuzynka miala cc, mowi ze tego nie mozna porownac do naturalnego bo taki tez miala :0, no, ale to natura wybiera za nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos mnie 'bierze' - mam katar, wczoraj prawie nie mowilam - mialam okropna chrype, mojego mezusia tez lamie w kosciach i pociaga nosem... ogolnie jestem jakas zdechła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie mamy na takie sprawy wplywu. mi jest to obojetne jak urodze-wazne zeby sie udalo, zebym zaszla w ciaze, pozniej bede sie martwic. zreszta jak juz sie zacznie to nie ma odwtoru hehe - niech sie dzieje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszystkie kobitki sie staraja?elooooo radosna ma gosci to usprawiedliwiona.....ale IGA jest to jest wydarzenie halloooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wygrzac to fakt ale ja tego nie lubie. wole łazic niz lezec w wyrku. leze jak juz naprawde musze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole mam 26 godzin ale niestety porozbijane okienkami. poza tym pracuje jeszcze w drugiej, prywatnej szkole i tam mam 2 x w tyg zajecia po 1,5 godz. no i korki. wiec wracam np 0 17 i mam godzinke czy 2 w domku bo nie moge powiedziec ludziom ze mam plan w szkole do d... i niech sobie szukaja kogos innego. ale meczy mnie to - po 20 jestem 'do uśpienia' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z tym ze nie potrafie odmawiac... dzwonia do mnie ludzie, znajomi znajomych itp i prosza o jedna godzinke korkow dla dziecka, ja mowie NIE a oni prosza, prosza, prosza i w koncu ulegam i sama sobie robie krzywde bo nie mam sie nawet czasu... napic herbatki;) a po drugie, zarobki w szkole sa jakie sa wiec musze latać jak glupek po kilku placowkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee to przekichane, ale moze niedlugo im wszystkim powiesz, ze............ze jestes w ciazy :D ja to bym chciala pracowac do 15, ah jaki to piekny czas dla kobiety zajmujacej sie domem...ale 16 jak narazie jest tez ok Ty wogole Iga gotujesz?bo w sumie nawet kiedy to zjesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pracuja hehe nam pozostaje trzymac kciuki za efekty:) moze jutro bede miala wiecej szczescia... moj mezus oglada siatke - podobno dostajemy w tylek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyrywaj na kurs asertywnosci, ja nie mam z tym problemow, ulega jedynie Meżowi, no ale to moje slonko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje ale czasami kupie cos gotowego, niekiedy mama przyniesie nam obiadek albo tesciowa:) pasozytujemy troszke;) a ja jesli juz sie wezme za gotowanie to pozniej 2 dni jemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdego roku sobie obiecuje ze juz tak nie zrobie... i co? i to samo znow;) nie no nie ma co narzekac, mloda jestem, dam rade:) no wlasnie jak sie uda to pojde na L4 i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnim razem myslalam ze ci sie udalo... pamietam ze zrobilas test ale myslalam ze sie pomylil jak cie zobaczylam w dolnej tabeli hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie ten miesiac naprawde czesto starankowy ze tak nazwe, ale 1 miesiac mierze tempke i jakos nie chce skoczyc..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy testuje?chyba nie bede....do @ jeszcze troszku zostało.... no mialam przeboje troszke, ale ide w pn do lekarza to sie zapytam o co tu chodziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam sobie, smieszne to jest, patrze jak szpak w dziuple i szukam nie wiem czego:D ale ogolnie nie wariuje z zakazami bo może ciąża, zaraz nic sie nie stanie, wlasnie sącze sobie piwo z sokiem..:P wkoncu week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×