Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

A ja własnie wypełniłam DUZEGO LOTKA :) hehe Dziewczyny ja sie w sumie dobrze czuje tylko za dużo mysle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi zauwazylam ze bola tydzien przed przewidywanym okresem, czyli jak mialam dostac 21 wrzesnia to jakos od 14 wrzesnia zaczely bolec. Nie przejelam sie tym bo zawsze bola mnie na okres, ale bolaly jakos inaczej, wiec teraz przeczytalam ze beda bolec do 6 tygodnia - podobno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż bardzo sie ucieszył z pomysłu, że nie będę chodzic na aerobik i że bedziemy jezdzic razem na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - dłużej niź do 6 tygodnia raczej ... Około 8tc znacznie się powiększają i bolą tak do 10 niestety. Mnie też zawsze bolały jak je macałam za często, a żeby było ciekawiej w cyklu, w którym zaszłam bolały mnie mniej niż zwykle ... Dziwne czasem są te nasze organizmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bratka - no to ja juz nie wiem jak z tymi piersiówkami, ja tu sie doktoryzuje na temat objawów i pieersiówki były moim pewniakiem a tu niespodzianka - bolały ja mniej... :D ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli - no bo nie ma żadnych pewniaków niestety :P Pewniakiem są tylko dwie kreski na teście :D Prawda jest taka, że objawy na ciążę i na @ są prawie identyczne, bo wywołuje je ten sam hormon - progesteron, więc nie ma co się za bardzo nakręcać, a wiekszość kobiet objawy typowo ciążowe i tak ma dopiero po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka, ty masz juz założoną karte ciąży? kiedy lekarz to zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już dawno ;) Zazwyczaj lekarz zakłada kartę w 12 tc i u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE od 01.01.2009 roku : zmiany dotyczą warunkowego wypłacania tzw. "becikowego". Jego wypłacenie będzie uzależnione od przedstawienia przez osobę ubiegającą się o te pieniądze zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego objęcie odpowiednią opieką lekarską. Aby otrzymać becikowe należy przedstawić też zaświadczenie lekarskie potwierdzające objęcie opieką lekarską od 10 tyg. ciąży do końca jej trwania lub kartę ciąży. a co z tym dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
znajoma pracuje w urzedzie gminy to mowila ze tego nie sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a poza tym jesli ktos jeszcze przed założeniem karty ciąży był u lekarza ciąże potwierdzic, to lekarz takie zaswiadczenie, ze kobieta jest pod opieka lekarza w dowolnym momencie moze wystawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz założył kartę w 12tc, ale wpisała tam też, że byłam u niego w 9tc. Poza tym powiedział, że i tak każdy lekarz by wypisał potrzebne zaświadczenie. Nie ma co się tym przejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho.. ide dzis na przeglad do dentysciaka, prosze trzymac kciuki, zeby nie bylo nawet 1 dziurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denstysta - sadysta bleeeee... moj mężus tez dzisij idzie do pani dnetystki :P cos jest podejrzane bo on tam lubi chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) koralinka ja też byłam dzisiaj u dentysty.niby to miał być ubytek a jednak okazało się,że próchnica zaatakowała i miałam borowanie ze znieczuleniem,które chyba przestało działać bo szczęka z prawej strony boli jak nigdy :( okropieństwo!!! a tak się cieszyłam,że mam zdrowe ząbki... Sralis ja też niecierpliwie czekam na wynik bety :D bratka a do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynia - Clinica Medica - dr. Szerle Bardzo miły, odpowiada na wszystkie pytania, nawet te najgłubsze, bez zbędnych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli ja tez lubie chodzic:p, ale dzisiaj ide z M..wiec nie bedzie to dlugi przegląd :P:P;) Sralis dawaj dawaj dziewczyno!!!!!3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×