Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Vilemooo27
Cześć Kochane, Dziewczyny jestem w szoku ogromniastym - musiałam od razu do Was napisać. Zrobiłam test i jest druga kreska - fakt, ze bledziutka, ale wyraźnie widoczna. dziewczyny cała sie trzęsę. Jejku mam nadzieję, ze to jest prawda. Jutro powtórzę test. Radosna27 - chodziłam do dr Ziółkowskiego, a klinika na Kopernika nie wiem jak się nazywa. Nie mogę stwierdzić czy jest dobra bo na szczęście tam nie dotarłam. Teraz byłam u dr Piaska - bardzo miły lekarz i najważniejsze, że pozytywnie mnie nastawił. Jesli okarze sie, ze jestem w ciąży to u mnie było najważniejsze - usłyszeć dobre słowo. Poczytałam trochę na forum o lekarzach i polecają bardzo dr Rokite jak potwierdzi się, ze jestem w ciąży to do niego pójdę :) i oczywiście zdam relacje. Buziaki Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemooooo, ale zajebiaszczo!!!! kongratulejszyn!!! ja mma nadzije ze bede miala sposobnos zatestowac za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vile gratulacje, za dlugo to staraczka nie bylas hehe:D żoli a Ty to napewno masz blizniaki, tylko jeszcze o tym nie wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by mąż był dumny z siebie ze za jednym strzalem dwójka :classic_cool: juz go widzę! no to koralcia Tobie tez wróżę dwójeczkę, parkę zeby fajnie razem w brzuszku miały, co by sie nie nudziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Na razie nie dziękuję :P A tak przy okazji mieć bliźniaki to moje marzenie :) Koralinka masz racje nie byłam za długo, ale jak widać wszystko siedzi w psychice. Ja jak sie dowiedziałam o polipach i o tym, ze lekarz chce mnie leczyć na bezpłodność, której de facto nie ma to się podłamałam i straciłam chęć na jakiekolwiek starania. Strasznie żal miłam o to, ze nie leczy moich polipów tylko sie zabrał za drożność jajowodów, eehhh Ale nic mam nadzieję, ze to jest to :) i Wam też życzę szybkiego zafasolkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My z mężem staramy się od roku o dziecko - bez skutku. Ale bedzimy probowac so skutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Dziewczynki mam jeszcze pytanko. Od kiedy dziecko łączy się pępowiną z matką? - mam nadzieję, że to nie głupie pytanie. Teraz oczywiście będę sie martwić bo w sobotę byłam na weselu przyjaciółki i piłam wino, a także w tygodniu złapała mnie na niego straszna chcia - po prostu czerwone wino za mną chodziło. Mam nadzieję, ze nie zaszkodziłam dziecku jeśli jestem w ciąży?! Ehh, człowiek zawsze ma jakieś zmartwienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemooo27 - gratulacje. No tak ledwie się dopisała i od razu na dół spada. I bradzo dobrze :D Z tą pępowiną to mnie zastrzeliłaś normalnie i nie wiem co odpisać ;) Wydaje mi się, że puki jest to tylko zarodek to nie ma pępowiny, trzeba by gdzieś poszperać... Ale jednego jestem pewna, na pewno nie zaszkodziłaś maleństwu winkiem :D Kaja - Witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemo - kiedys któras dziołszka tu juz pisała, że o ile dobrze pamietam to kilka tygodni... poza tym nie sądzę zeby winko w niewilekich ilosciach zaszkodzilo w jakikolwoek sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Hehe, a ja taka straszna panikara jestem, ale powiem Wam, ze jakoś pozytywnie jestem nakręcona od samego rana :) Mam nadzieję, ze test nie kłamał i jutro pokaże piękna drugą kreskę. Jeszcze do Radosnej - przeczytałąm wcześniejsze posty i widzę, że chodzisz do dr Wydrzyńskiego o nim też dobrze pisali na forum. Jak możesz proszę podziel się opinią o nim. Ja nie pochodzę z Kielc, a zawitałam tu za Mężem :) Totez nie znam tu lekarzy. Chodziłąm do Ziółkowskiego bo mia dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka ja bym sie cieszyła, a pareczka to wogole cudo, chłopiec dla męża, dziewusia dla mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Jeszcze 7 godzin i wwwwwwwwwaaaaaaaakaccccccccjeeeee :D:D:D Kati mi lekarz powiedzial ze mam celowac pomiedzy 11 a 19, wyliczyl to na podstawie moich cyklow -27 dni do 31. Oni odejmuja dwa tygodnie wstecz, czyli 27-14= wyszedl 13 dzien i jeszcze 2 dnie przed bo plemniki moga zyc nawet do 3 dni. Vilemoo- gratuluje! super wiadomosc. Co do tej pepowiny, to ja czytalam ze zarodek zaczyna sie laczyc kolo 5 tygodnia i do 5 nie pobiera jeszcze pokarmu od matki, wiec mozesz byc spokojna. Natura juz tak to urzadzila, ze chroni nasze malenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej hej wchodze rano na kafe i co widze: cały czas nas przybywa - witam nowe staraczki ;) no i co najwazniejsze kolejne osoby spadaja do dolnej tabelki ;))) superancko ;) Piatek... ledwo zyje bo wczoraj znajomi wpadli no i przy winku posiedzielismy chyba do 1 a dzis o 7 pobudka ;/ Na razie pije kawe i zamierzam caly dzien sie obijac - w koncu jak piatek to piatek ;) jak u was z pogodą? u mnie poki co sloneczko, ale powoli sie zachmurza i cisnienie cyba spada bo zaczyna mnie glowa bolec ;/ Wogóle to dzis znowu zapowiadali zimny weekend... no comment, a ja mialam nadzieje ze gdzies wyskoczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pochmurny dzień... ale co tam jest piątek i nic nie zmieni dobrego nastawienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sloneczko za chmurka...ale w duszy tylko sloneczko :D :D :D Jak ja lubie piatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
Witam dziewczynki!!!Wiem,że wpisuje ssię kolejną miesiaczke, ale niestety ja mam strasznie nieregularne miesiączki więc dlatego wpisałam moja ostatnią.Kurcze Vilemooo27 Gratuluje!!!!! Super wiadomość na początek dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
a u mnie pogoda cudna dziś!!Oby taki weekend był, bo też chetnie wyskoczyłabym z M gdzieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki! Nie moge za bardzo pisać,ale czytam Was na bieżąco. Vilemooo_Gratulacje!!! Super, że sa 2 kreseczki! Co do lekarzy to nie długo chodze do dr Wydrzyńskiego. Namiar dostałam od koleżanki, której prowadził ciąże a ona była bardzo zadowolona. On jest z-cą ordynatora na Kościuszki i z tego co wiem to raczej dobrym specjalistą. Ja jestem z wizyt u niego zadowolona. Nie straszy, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia i jest bardzo delikatny. Jedyna wada, że ma dużo pacjentek i 5 tyg wczesniej trzeba sie na wizyte zapisac. Dr Rokita też jest mi znany. Jak miałam ciąże pozamaciczną to trafiłam na jego dyżur. Operował mnie ponad 2 godz i uratował jajnik i jajowód. Potem się super mną zajmował mimo, że nie byłam jego pacjętką. A wtedy dr Wydrzyński był na wyjeździe, więc Rokita się mną cały pobyt w szpitalu opiekował. U mnie jutro termin @. Ciekawe co będzie. Mąż namawiał mnie do zrobienia dziś testu, ale nie chciałam sie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
nic trzeba si brać za sprzątanko, bo ostatnio mój Kochany przez tydzień sam w domku rządził, ja straszną miałam angine i zostałam przetransportowana do mamy, bo tak mnie okropnie zwinęło, że nawet do toalety nie mogłam dojść, więc wiecie Kochane jaki sajgonik mam w domku jak sam M w nim urzędował, oj,oj,oj do wieczorka mi zejdzie ogarnąć ten bajzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Radosna dzieki za info. W takim razie testuj jutro rano - ja tez robię poprawkę :) Mam jeszcze pytanko, a jak objawiała się ciąża pozamaciczna? Czy objawy są jak przy normalnej? Jeśli to dla Ciebie zbyt bolesne zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
witaj Radosna!!pewnie dzień Cię nie zbawi,zrób jutro wytrzymasz jeszcze ten jeden dzień, ale na pewno będzie ok i fasoleczka tam rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ale kusicie z tymi testami sama bym sobie zrobila taki jeden malućki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
oleczka, a znasz przyczyne tak nieregularnych @? bo generalnie jak są duże rozbieżności w dlugości cyklu to cos jest nie tak. Pomijam tu sytuacje gdzie dlugosc jest inna z powodu na przyklad wyjazdu, stresu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×