Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

czesc bibi ja jestem, zagladam caly czas, ale dzis na kafe w naszym topiku tylko wiatr hula ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:-) Ja wlasnie wrocilam do domku - dzis troszke wczesniej i od razu wpadlam na kafe zobaczyc co u was:) Sralis M. mam nadzieje ze rozmowa z szefem poszla gladko:) Piszecie ze jestescie zmarzlakami - ja tez i to jeszcze jakim! Mi ciagle jest zimno - moze dlatego ze jestem chuda jak patyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... dzis w pracy zaczal mnie popbolewac brzuch:( Do @ jeszcze kilka dni ale miesiac temu przyszla duzo wczesniej i juz sie dzis zalamalam ze bedzie 'powtorka z rozrywki'. Teraz juz wszystko ucichlo ale zobaczymy co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
HEJJJJJ:) Uzupełniam tabelkę: Posluchajcie nie wiem czy nie bedziecie na mnie zle za to ze podsuwam taki pomysl ale w sumie to tej trzeciej czesci tabeli nie ma co wklejac - tylko miejsce zajmuje a w sumie jesli ktoras z nieobecnych od dawna dziewczyn sie pojawi to sie poprostu dopisze - co wy na to??? Czesc Iga, chyba zostalysmy same;) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdansk.............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....22....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Iga dopoki nie przylezie ta okropna @ to wiesz... nadzieja jest:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Piszecie ze wam zimno, a ja mam odwrotnie. Sluchajcie ja moge non stop w ktorkim rekawie lazic i ciagle mi goroco jest:P Jakie macie plany na dzis? Ja zakupilam sobie w weekend ksiazke Zapomniany ogrod . Wczoraj zaczęłam czytać i wydaje się ok a więc dziś robie sobie wieczor w łóżeczku z dobrą lekturką:-D Iga jak twoja mama? Jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki :) Ja sie dalej kuruje. Choróbsko wzięło mnie na całego. Leże połamana z gorączką i czekam na poprawe. Dawno nie byłam tak chora. Sralis_trzymam kciuki za powodzenie rozmowy z szefową. To nigdy nie jest łatwe. U mnie jak wróciłam po zwolnieniu po szpitalu i wszyscy byli przekonani, ze jestem w ciązy to prezes sie pytał czy juz wszystko dobrze, czy mąż mnie na rękach nosi i powiedział, zebym pamietała, ze zdrowie jest najwazniejsze. Nie wiem czy to samo by powtórzył gdyby rzeczyscie za pare tyg brzuszek sie pojawił, ale na tamten moment byl przekonany, ze jestem w ciaży. Dziewczynki co mozna fajnego sprawcic chrzesniakowi na pierwsze urodzinki? Wymysliłam album ze zdjeciami z pierwszego roku zycia i ksiązeczke kupilam, oprócz tego mam ciuszki (kaftaniki i dresik). Nie wiem czy to wystarczająco jak na matke chrzesną. Rodzice maluszka są dosyć zamożni i nie wiem czy to wystarczajacy prezent?? Wiem, ze im na kasie nie zalezy bo sami moga wszystko kupic dla swojego dziecka. Ale to moj jedyny chrzesniak i nie wiem czy taki prezent jest wystarczajacy. Iga_dopóki @ nie ma to nie masz co sie dołowac. 😘 dla wszystkich 😍 for Żoli & Koralinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
A jutro wybierqam się z moim mężem na basen:-) Trza się troche poruszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc radosna:-D wiesz ja mysle ze to wystarczy na prezent. super pamiatka a do tego jeszcze jakies ciuszki. problem jest jesli zamozni rodzice maja 'wymagania' ale w sumie to przeciez kazdy kupuje takie prezenty na jakie go stac prawda? ja mysle ze to super pomysl z tym albumem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia z moja mama jest ciut lepiej, wiesz, leki dzialaja... zobaczymy co bedzie dalej. teraz juz nie jestem do niej 'przywiazana' tak jak to bylo jeszcze tydzien, dwa temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA ;) to dobrze ze brzuch boli. U mnie bolący brzuch przez tydzien jak na @ oznaczał ciążę ;))))) Także dopoki @ nie ma nadzieja jest, a ja kciuki trzymam. mozemy ta ostatnia czesc tabelkoi rzeczywiscie pominac. Już dawno sie te dziewczyny nie pojawiaja i dane całkowicie nieaktualne są/ Chociaz i z brzuchatek np ważki juz wieki nie bylo u nas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ułożyłam wg kolejności @ STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk.............0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....22....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1 Ciamcia_usunęłam cię z góry bo juz jakiś tydzien po terminie jestes. Więc sie zaktualizuj - najlepiej w dolnej tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Radosna czeeesc:-) Jej bidulko kuruj sie!!! Niestety ta pora roku ma to do siebie ze czesto nad dopadaja wirusy. A co do prezentu to moim zdaniem wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUś - super ze z mama lepiej. Oby na dłużej. Wiesz, tak teraz pomyslalam ze ta choroba twojej mamy mogla ci na tyle skutecznie zaprzątnąć umysł że udalo ci sie rzeczywiscie w tym miesiacu zajsc w ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna pilnuje porzadku:-) kochana dziewczynka:-)))))))) Madzia dobry pomysl:) Masz racje, dopisza sie jesli beda chcialy. Tysia ja czekam dalszy rozwoj sytuacji hehe i zobaczymy co bedzie. zawsze ten bol brzucha kojarzyl mi sie z @ ale skoro mowisz ze tez tak mialas to wiesz...nie zalamuje sie, dalej wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Dziewczynki nie usuwajmy żadnych brzuchatek, niech bedzie znak ile to już dziewczynek na tym topiku zaszło (bez względu czy są dzis z nami czy nie) Iga_na szczescie rodzice moje chrzesniaczka sa normalni. Sami nie obnosza sie z kasa i jak tylko moga to pomagaja tez i nam. Jak ide w odwiedziny do małego to zazwyczaj cos kupuje - głównie ksiązeczki, bo mały je uwielbia, zabawki, ciuszki jak jade gdzies na zakupy to mu kupuje. Jestesm chrzesna, bo od samego urodzenia czesto małego odwiedzam i poswiecam mu duzo czasu. I poporostu nie mogło byc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz tysia ja mysle ze wlasnie przez to wszystko co sie ostatnio dzialo moglo sie nie udac bo nie mielismy czasu na 'przytulanko w 'te' dni, ja ciagle chodzilam spieta, zmeczona z glowa w chmurach:( no ale czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
No wlasnie Iga, moze przez to ze nie mialas czasu myslec o ciazy to wlasnie dlatego ci sie udalo!!!! Trzymam kciukasy moooocnoooooo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna musisz o siebie dbac, kurcze zimno jest za oknem, mnostwo ludzi choruje, musisz w ciepelku lezec, pic duzo herbatki z cytrynka i duzo wypoczywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie budze sie z katarem - pozniej w ciagu dnia mi przechodzi ale rano jest masakra. obawiam sie ze to moze zatoki bo w sumie czesto boli mnie glowa i najczesciej nad prawym lukiem brwiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Igus moja mama leczyla sie na zatoki, miala robione punkcje (nic przyjemnego:( ) poza tym czesto bolala ja glowa nad oczami. Musisz isc na przeswietlenie moze bo z tym nie ma zartow. Moja mame kiedys zabralo pogotowie z pracy, ta wydzielina ktora zalegala w zatokach spowodowala taki bol ze zadne leki nie pomagaly. Dostala antybiotyki, zrobili punkcje i troche zeszlo ale gdyby nie to musieliby operowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem madziu, powinnam udac sie do lekarza ale ja mam tak ze musze 'zdychac'na maxa zebym sie wybrala hehe. ciagle sobie obiecuje ze pojde a unikam tego jak ognia... nie lubie i juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Nie martw sie kochana ja tez tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Babeczki kochane, juz nie moge sie doczekac sniegu:) Chociaz dzis rano moje autko bylo cale oszronione i musialam skrobac szyby, a na domiar zlego zgubilam rekawiczki i po tym 'zabiegu' myslalam ze mi rece odpadna hehe. Ale snieg bym juz chciala bo wybieramy sie na nartki - no chyba ze wiecie co, to wtedy nie jade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Wlasnie czytam info o grypie na Ukrainie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moje zdanie jest takie ze w tym naglasnianiu w mediach jest jakis cel... slyszalam ze z powodu powiklan po grypie ('zwyklej' grypie) umiera tyle samo ludzi a nikt nie dudni o tym w kazdych wiadomosciach. ponadto wiem jakie sa warunki na ukrainie - klimat duzo gorszy niz u nas a oni dopiero zaczynaja sezon grzewczy... wiec jak tu nie chorowac??? ale to moje zdanie, nie wiem co wy o tym sadzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Lubie się ruszać hihi Jakbym miała adhd, nie mogę usiedzieć z tyłkiem w jednym miejscu. Pewnie masz rację. U nas nastraszą ludzi to ci pójdą do aptek i zrobią porządne zakupy i biznes sie kręci. O to chyba też chodzi w tym całym zamieszaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×