Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

****w ktorej sukni wyglądam najlepiej??? ********

Polecane posty

Gość odpowiedź na pytanie
zgadzam się z tak szczerze :-D to była pierwsza moja myśl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko droga, przestań wreszcie w każdym temacie który zakładasz wstawiać te cholerne gwiazdki. Jeśli kogoś topic zainteresuje to i tak tu wejdzie i Ci doradzi, a te gwiazdki nie tylko "przyciągają wzrok" ale tez niesamowicie wkurzają. W pewnym sensie mogę nawet rzec, że psują estetykę forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, pół posta mi wcięło z nerwów :D Jesli o sukenkę chodzi to w 1 Ci najładniej - ostatnia zaś jest tragiczna. 3 łądnie talię i biust podkreśla, jak już ktoś wcześniej wspomniał, ale mimo wszystko na Twoim miejscu wybrałabym 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka1985
Najładniej w trzeciej, ale poszukałabym czegoś w innym fasonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórze sie ale sory
mi też zadna suknie sie nie podoba nienawidze tafty a w tych sukniach kazda wygląda jak ubita smietana, i nie wyglądasz w nich za dobrze no niewiem moze to wina zdjec (nie są zbyt ostre) ale mysle ze powinnas jeszcze troche pochodzic i poszukac, poprzymierzac moze nei az takie szerokie u dołu, z organtyny suknie fajnie wyglądają bo takie lekkie sie wydają i tak nei poszerzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
jak na mój gust to tylko w 3 Cię widzę.Sukienka nie naćkana i Ty jakoś dobrze w niej wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórze sie ale sory
aha i jesli chcesz którąs z tych kiecekto ja bym wybrala na twoim miejscu 1, w zadnym wypadku 2 bo cie niesamowicie poszerza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórze sie ale sory
aha i jesli chcesz którąs z tych kiecekto ja bym wybrala na twoim miejscu 1, w zadnym wypadku 2 bo cie niesamowicie poszerza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaa....
z tych wszystkich tylko 3 ale sukienki są nie w moim guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera luiza
Ze wszystkich tych to tylko 3 ale tak naprawde to zadna nie jest perfekt do Twojej figurki, przytlaczaja Cie, pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelsy
ja uwazam ze ta pierwsza jest najlepsza,ale i tak widzialabym cie w innej sukni,nie w gorsecie i spodnicy,ale w sukni,na czwartej fotce masz za soba sukienke na manekinie ja bym sprobowala cos w tym fasonie,ale wszystko wyglada inaczej na fotach a inaczej w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaniliowaaa
Też od razu pomyślałam ze 3 najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak111
żadna, wybierz prosty fason podkreslajacy twoja szczupla figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamacity
mnie sie najbardziej podobasz w tej pierwszej :) moze dlatego ze ta suknia moim zdaniem jest najladniejsza, no oczywiscie poza ta z manekina z 4 zdjecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
to moze przymierz ta suknie na ostatnim zdjeciu co jest na manekinie po lewej stronie - moze akurat ten fason pasowalby na ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to
sobie mysle, ze najładniej by ci było w tej na czwartym zdjęciu co wisi w tle, prosta, skromna. A tak odpowiadając na temat to raczej 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganka269
zdecydowanie 3, pieknie dopasowala sie do Twojej figury, ukazuje swietna sylwetke i bardzo ladnie komponuje sie z jasnymi wlosami, ta suknia jest wprost dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłomi
przemyśl jeszcze wszystki, na ostatnim zdjęciu za Tobą na wieszaku wisi całkiem ładna... może taka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem najlepiej i już
W trzeciej wyglądasz najszczuplej, tak sądzę. Bardzo mi się w niej podobasz. Nie wiem dlaczego ludzie piszą, że w drugiej - wgd mnie w niej właśnie najgrubiej i najgorzej, ale możliwe, że to ja się nie znam. Pozdrawiam i życzę Ci udanego wyboru sukni, jak i wszystkego najlepszego na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem najlepiej i już
O, a ta na czwartym zdjęciu, na manekinie - przymierz jeszcze tą, Kafeteriowicze mają rację. Wydaje mi się, że będzie Ci w niej bardzo ładnie, bo te wszystkie falbany Cię poszerzają, a w takiej prostej każdemu jest ładnie. Tobie też będzie, zobaczysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 wisząca na manekinie jest najładniejsza:) z tych, które pokazałaś to żadna mi się nie podoba, bo nie lubię takich podpinanych dołów. dobrze dziewczyny radzą, idź i przymierz jeszcze coś, bo te sukienki są średniawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hn hh
no chyba faktycznia 3 , ale szczerze to żadna mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie gabrysia
2 jest okropna a najlepiej ci w 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie są w stylu
wieś tańczy i śpiewa, czyli idealne dla polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarambaaaa
no niestety jedna gorsza od drugiej :( zgadzam się z \"tak szczerze\" najładniejsza na 4 zdjęciu na manekinie po lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×