Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość zloty niezalogowany
będziemy razem się odchudzać :o :P ;) wazę 100 kg :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Jestem oglądam :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo mi nie pokazuje, że Cię mam w znajomych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
kawy nie pije ale bez cukru a fuj!!!! nawet już jesteś szczupła :P ;) tak może być :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
nie ma teraz czasu :o :o i głowy :o :o później założę pamiętnik :o :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi nie wchodziła, ale już się przyzwyczaiłam do takiej kawy:P chciałabym tak chociaż do 70kgs chudnąć:) pokazuje mi, że 73kg to by było już norma, więc jeszcze 16kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
jest good nic nie zmieniaj bo wpadniesz w anoreksje :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany PEBI czy ty nie widzisz
ze zloty sie z ciebie nabija w zywe oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak tak spojrze na zdjęcie te w niebieskiej bluzce, gdy ważyłam 94kg, a to w brązowej przy wadze 89kg, to niby dużej różnicy w kilogramach nie ma, a szczplejsze mam nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty jestes poje.bany
zostaw ta dziewczyne w spokoju pewnie to ty Jania wzo r do nasladowania-lazi po topicach i nabija sie z grbasek....prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech się nabija, wiesz gdzie ja to mam:Pz nudów można sobie popisać, widać że na żartach się nie znasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany pebi czy ty nie widzisz
to zalezy z ktorej strony na to popatrzec ale jesli tylko to wiesz i zlewasz to OK:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja nie traktuje tego na poważnie, tym bardziej, że nawet nie wiem czy to on bo pisze na pomaranczowo:P a zdjęć się nie wstydze, bo wrzucałam przecież i tu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
niemiła zrobiła się atmosfera :o :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
własnie widzę :o :o wredne grubasy pewnie głodują i złośliwe z tego powodu !!! a TY Kochana Pebi 👄 mnie lubisz? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem:P a moze ty sie nabijasz ze mnie😭 dobra ja zaraz mykam sie szykowac, bo czas na spacerek i zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze jestem kochana, pewnie sie we mnie zakochales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
kocham bardzo miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pebi, chyba się skusze na tą 10-dniową, skoro mówisz, że taka skutecczna. Przydałoby się takie 5 kilo w dół, generalnie wolałabym tak zdrowiej, ale czasem potrzebny taki motywator, no i byłoby prawie 10 a to już zmiana widoczna gołym okiem ;) zaprosiłam Cię na vitali - czarnula - też chciałam dodać swoje fotki, ale niestety coś przy ostatnim formacie źle chyba zgrałam i nie chcą mi się otworzyć z płytki :( mam nadzieje, że na innym kompie się uda. Po weekendzie może uda mi się coś wstawić. Poza tym u mnie nie ma się specjalnie czym chwalić na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocie oczy dostalam od Ciebie z 50 zaproszeń:P zaraz je odbiore:) dzisiaj zrobiłam jeszcze sporo pracy, obiadek na jutro dla rodzinki, bo jutro mam kilka spraw do załatwienia i bym nie zrobiła:P ćwiczenia już za mną zaraz mykam się wykąpać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wygasła mi stronka, to pewnie dlatego bo ciągle ją odświeżałam ;) ja dzięki Tobie zaczęłam 6weidera, mam nadzieje, że wytrwam do końca, od soboty 10 dniowa - na razie mam zapasy jogurtów owocowych w lodówce, więc żeby nie kusiło musze je zjeść :) A jakie ćwiczenia sobie robisz? ja troche steper, jak mi się chce ;) nie mam póki co możliwości ale chętnie na basenik bym poszła, to jedyna aktywność którą uwielbiam ;) ale póki co musi wystarczyć steper i 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodów .... A juz od dzisiaj 10 % rabatu przy zakupie marokanskich donic ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Pebi, własnie obejrzałam twoje zdjęcia na Vitalli, aż ciężko uwierzyć że to Ty na wszystkich, chyba Twoi znajomi sprzed diety mają problem żeby Cię rozpoznać, waga swoją drogą, ale zmieniłaś się na buzi, przynajmniej takie wrażenie odnosze. Dla większej motywacji, jak zaczęłam tu pisać to wkleiłam linka z dieta.pl efekty przed i po. Są tam zdjęcia osób które schudły nawet bardzo dużo, nie pamiętam nicka, ale dziewczyna o imieniu Magda schudła z wagi ponad 110 kg i wygląda naprawde super. Zaraz zresztą poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey no ja wczoraj poszłam już spać:) codziennie słyszę, jak schudłam i że znikam w oczach i to na prawdę mile:)ale chciałabym jeszcze chociaż te 20kg schudnac:)a widziałam już te zdjęcia i podziwiam te osoby:) Dziś mija 2miesiące topiku, a za mną 10kg;) Niestety waga stanęła w miejscu i nie chce ruszyć:( Za kilka dni się zmierze, może coś w centymetrach idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, takie przestoje wagi są najgorsze :( mnie to zazwyczaj zniechęca do odchudzania. Mi w sobote minie pierwszy miesiąc, będę się ważyć, mam nadzieje zobaczyć 8 z przodu, byłoby fajnie ;) U mnie dzisiaj wkońcu pierwszy dzień słoneczny, zapowiada się ładna pogoda, właśnie mam wolne i zaraz zmykam na działeczke, troche się poopalać :) Miłego dnia życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×