Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szeptunka

wylewanie jajka

Polecane posty

Gość szeptunka

kto wylewal jajko nad dzieckiem zeby przegonic strachy? czy skuteczne? u mnie sie sprawdzilo przy pierwszym dziecku jak bylo przestraszone. i pomoglo. a dzis znow wylalam jajko nad drugim z kolei bo go wstretna ciotka wystraszyla i sie dziecko zrywalo z placzem ze snu. mam nadzieje ze pomoze. i teraz sie smiejcie, ale ja w to wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No comment. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indigooo
hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu strona nie działa
moja znajoma wosk przelewa ja spluwam uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No comment. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek8
Nie wierzcie w zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeptunka
why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa:D a po czym poznać czy strachy były czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nie ma księżyca, to co? można na światło z żarówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i robi się to "obok" dziecka czy koniecznie "nad nim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeptunka
nad glowka dziecka. robie zawsze przed snem i stawiam w oknie. wiem ze dla niektorych jest to smieszne ale coz sie nie robi dla dzieci jezeli pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No comment. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mi dziecko czesto wstaje
a to musze na noc? bo mnie mąż wyśmieje i dobrze by było jakby go nie było np przedpołudniowa drzemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeptunka
no nie musisz. ale szklanke na noc musisz na swiatlo ksoezyca wtstawic czyli na okno. a maz nie musi wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mi dziecko czesto wstaje
przelałam nad moją to jajko jak spała koło południa, obudziła się na koniec przelewania, później jeszcze spała i teraz też śpi ładnie po raz drugi, szklankę zostawiłam na światło słońca nie księżyca no ale co tam:P Białko nie opadło ładnie na dno tylko tak się postrzępiło w szklance. Ciekawe jak nocka minie Może jest ktoś kto się zna na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psseudonim
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksja11
moja mama wylewala jajko nad corka dwa razy i pomagalo, ja w to malo wierze ale roznica byla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mi dziecko czesto wstaje
córka mniej wstawała, dokładnie co dwie godziny a nie co godzinę dzisiaj:D Ciekawe czy zbieg okoliczności czy to przez to jajko, dzisiaj podczas drzemki powtórzę rytuał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeptunka
no to sie ciesze ze pomoglo. :) i oby juz nigdy nasze dzieciaczkie sie nie przestraszaly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mi dziecko czesto wstaje
właśnie robiłam to ponownie, bo jednak budziła się dalej w nocy dzisiaj nie obudziła się w trakcie i jeszcze śpi już jakieś 1,5 godziny kurcze z jednej strony w to nie wierze ale z drugiej...... jednak trochę więcej spała w nocy i teraz też śpi spokojniej znasz jeszcze jakieś takie metody odczyniania uroków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mi dziecko czesto wstaje
dzisiaj nie porobiły mi się żadne strzępy w tej szklance, ciekawe jaka noc będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mi dziecko czesto wstaje
No i dzisiaj też nie przespała jednak nocy, najpierw sę budziła co pół godz, później spała, budziła, spała.............. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect mummy
ja lalam wosk na krzyzyk zrobiony z wykalaczek i pierwszym razem wyszedl motocyklista na motorze, drugim razem pies mojej mamy a 3 razem dozorczyni (gapila sie w wozek jak wyrzucalam smieci), rytual powtarzany przez 3 dni od tamtej pory maly ladnie spi w nocy i robi dluzsze drzemki w dzien, a przed tym kiedy tylko schylalam sie zeby odlozyc go do lozeczka od razu sie wzdrygal i byl wielki krzyk... a jak macie jakas podejrzana osobe ktorej zle z oczu patrzy przechodzac kolo niej mowcie tylko dyskretnie "sól w oczy kamień w zęby" podziała, mieszkałam na wsi i nasza sasiadka byla kobieta znajaca sie na tych wszystkich "czarach" a jeszcze jeden bajer mozna kiedy dziecko spi przez 3 dni pod rzad brudna bielizna np skarpetkami przeciagnac przez dziecko nimi od glowy do stop 3 razy i po kazdym przeciagnieciu spluwac przez lewe ramie mowiac na psa urok tez dziala tylko pamietajcie dla synka bielizna matki dla dziewczynki ojca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczyłam poprawy
ja wylewam nawet nad mężem gdy przyjdzie zakropiony i spi , i jest lepszy jak wstanie. koledzy mają na niego wpływ i sklepowa bo ciągnie jak do studni.moze kiedys go wylecze z tych uroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewanie jajka pomaga...
... tylko zastanówcie się dlaczego to pomaga... Nie wierzę że jajko wyciąga strachy więc...żeby takie doświadczenia nie skończyły się później wizytą u egzorcysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory fifi
spluwanie uroków jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślaląm, ze będę miala
dziś zły dzień i nic mnie nie rozbawi :D:D:D Wyleje dziś jajko nad mężem :D:D:D:D:D Mam nadzieję, że mi nie pocieknie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×