Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inusia330

Okres w dniu ślubu

Polecane posty

Za tydzień idę na ślub, na który będę świadkową. Problem w tym, że 2 dni wcześniej dostanę okres ;/ Teraz już za późno na przesuwanie, bo nie ma czasu, mogłam pomyśleć o tym wcześniej ;/ chociaż jestem z tego powodu załamana, bo boję się, iż przecieknę, że będzie widać. Zakupiłam sobie tampony (nigdy nie używałam) i bardzo się boję, że one mi przeciekną, albo wypadnie. Albo co gorzej zapomnę o nim ;/ No koszmar normalnie... Czy z tamponami mogę czuć się bezpiecznie? Nie wyobrażam sobie stać w kościele przy pannie młodej z wielką czerwoną plamą na pupie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
nie ma szans za bardzo żeby tampon wypadł, a zapomniec o nim moze tylko kompletnie niemysląca osoba. załóż sobie do tego jeszcze podpaskę jak się martwisz. jak masz spódnicę a nie spodnie to i tak nie bedzie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma złotą kieckę do ziemi... Nie no, o tym zapomnieć się nie da, ale właśnie boje się, że przecieknie... Co ile się zmienia takie tampony, co 3 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wyżej o tamponie może zapomnieć tylko jakaś łajza totalna... dobrze założony tampon nie uwiera ani też nie ma możliwości żeby wypadł. /skoro bardzo się boisz to załóż jeszcze podpaskę i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie jest za póżno
jeśli jak najszybciej (dziś, jutro) weźmiesz pigułki antykoncepcyjne. Pytanie - czy byś chciała? czy antykoncoejca jest ci potrzebna? no i gdybyś wzięła teraz pigułki to nie będą cię od razu zabezpieczały przed ciążą. Ale okres przesuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaki masz okres czy obfity czy nie... sama poczujesz, że czas na zmianę. Nie histeryzuj przynajmniej wiesz, że będziesz miała okres, gorzej jakby cię złapało w kościele z nienacka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w sumie tak :p Cieszę się też, że to nie pierwszy dzień, bo świadkowa to byłaby ze mnie żadna. Na tabletkach przeciwbólowych... Co do tabletek to chciałabym, ale ich nie mam niestety, musiałbym pierw iść do lekarza a na to już za późno... Nie pomyślałam o tym wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie zycia nie wyobrazaM
bez tamponów. Ale wiesz co poczatki sa trudne jesli o nie chodzi, pamiętaj żeby kierować tampon jakby w stronę brzucha. Nie zapomnisz o tym nie ma szans, przeciez srednio co 4 h bedziesz szla zrobic siku. A co do czasu jaki ma sie w sobie tam,pon to roznie zalezy jak obfity masz okres u mnie 1 dzien to max 4 h, a zreszta jak tampon jest nasaczony to czujesz jakby Ci sie wyslizgiwal wiec zawsze zdazysz zaleciec do kibelka. Tampony sa niezawodne w takich sytuacjach. Aha nie wkladaj podpaski i tampona jak ktos tam radzil wyzej... to bezsens i chyba nie chcesz sie nabawiac jakejs infelkcji. Zawsze możesz użyć wkładki chociaż też się nie powinno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczki
po prostu nie pzestawaj brac tabletek przez 1 mies. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam problemy z tymi "potopami" :P nie martw się będzie ok :) odpowiednie zabezpieczenie tylko i bez kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiecie czytac przeciez nie ka
zdy bierze tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszki11
a skad pewnosc, ze bedziesz miala okres? nie bierzesz tabletek. masz az tak regularne miesiaczki? zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oplaca sie brac tabletek aby tylko raz okresu nie miec. bo niewiadomo jak sie bedzie po nich czula:-) a z tamponem nie bedzie zadnego problemu/ wybierz na ten dzien te na pierwsze dni. Ob maja oznaczenie. i bedziesz miala swiety spokoj. przed wyjsciem do koscilla sobie zaaplikujesz i nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo regularny, co do dnia i niemalże godziny ;) Czasem jestem zadowolona z tego powodu, bo wiem, kiedy się go spodziewać, a czasem zła, że jest taki regularny, bo jakbym dostałą wcześniej, to by było lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) Zakupiłam Ob Pro Comfort, i OB Super plus, chyba zacznę od tych pierwszych. Boję się, że to cudo źle zaaplikuję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie jest za póżno
no nie wiem czy nie będize żadnego problemu z tamponami skoro ngdy ich nie używała... ja próbowałam wielokrotnie i do dzisiaj tego cholerstwa nei umiem założyć a dziewicą nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie jest za póżno
jak się uparłaś na te tampony to kup sobie od razu żel nawilzający intymny np. durex (zwykły bezzapachowy) albo jakiś w aptece i zakładaj z żelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie używałam i mam stracha, że nie będę mogła założyć. Oczywiście będę się strała, ale nie wiem jak pójdzie, na szczęście mam to szczęście :D (szczęście w nieszczęściu) że będę mogła się jeszcze w domu nauczyć używania tamponów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się podpaski, że będzie widać. Do tej kiecki kupiłam majteczki bezszwowe, żeby nic nie było widać, bo taka kiecka a tu jeszcze taka podpaska ;/ koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie zycia nie wyobrazaM
A ja nie widziałam zadnej roznicy jak bylam dziewica i jak nie jestem jesli chodzi o komfort przy wkladaniu. Dobrze ze na slubie bedziesz miala 3 dzien okresu bo sobie pocwiczysz przez 2 dni. Nie zniechecaj sie jak nie wyjdzie tylko sprobuj za godzine. ja tez mialam trudnosci z poczatku, aha poczekaj az troche bedziesz miala krwi w srodku hehe bedzie epszy poslizg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie jest za póżno
a ja nie umiem tego cholerstwa założyć, chociaż zawsze sobie obiecuję że od następnego razu dam radę. jest tylko jedno obce ciało jakie toleruję w pochwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiecie, podpaska podpaską, mogę je używać i czuję się w nich dobrze, ale źle sobie to wyobrażam z podpaską na ślubie w obcisłej kiecce, w luźnych majteczkach :P Autorko wyżej właśnie tak :D Cieszę się, że przez te 2 dni będę mogła się nauczyć, no i tampony zajmuą o wiele mniej miejsca w torebce :) A mam ją naprawdę małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×