Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaminka

POMOCY umylam silnik i teraz pojawia mi sie wykrzyknik

Polecane posty

Gość a mnie się zapala
taka lampka w kształcie helikopterka po lewej stronie kierownicy. o co chodzi? a poza tym chciałam założyć nowy temat o tej lapmce i wyskoczyło mi powiadomienie, ze nie mogę, bo w ciągu godziny założyłam już dziesięć!!a nie założyłam żadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz czy to czasami nie sa problemy z silnikiem? bo moga byc i to powazne. na pewno w http://jurgal.com.pl/ pomoga CI z takim problemem, bo oni znaja sie na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o silnik to mogę polecić serwis silników Deutz www.bthfast.pl, może coś poradzą na Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to problem z turbosprężarką? Ja korzystałam z usług serwisu www.turbosprezarkiserwis.pl w Warszawie, są solidni i profesjonalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przejedź się do nich www.automotoszlif.pl . Specjalistą nie jestem, ale oni za to tak. Może powiedzą tobie dlaczego tak się dzieje i zaradza jakoś. Ogólnie zajmują się szlifiernia silników aut osobowych m.in. naprawą głowic samochodowych i regeneracją kadłubów silników. Mi wielokrotnie pomogli, może i w tym przypadku jakoś zaradzą problemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się do jakiegoś auto centrum, nich Ci sprawdzą co jest grane, może coś zalałaś. Jeśli masz możliwość skorzystaj z ich usług www.autocentrumjacex.pl są bardzo sumienni i uczciwi, nie naciągają klientów a stawki mają stałe. Polecam, sam tam jeżdżę w razie jakiś awarii, zawsze wyratują mnie z opresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam również kiedyś pomogli panowie z www.automotoszlif.pl . Bardzo rzetelna usługa w dobrej cenie, kto wie, może i zaradzili by tobie coś na to, ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyłaś… silnik?? Ale jak? Po co? Czym?? Nic dziwnego, że się coś zepsuło. Nawet nie potrafię zgadnąć, co mogło pójść nie tak, bo wariantów jest naprawdę setki. Zgłosić się do dobrego mechanika, tu znajdziesz dobry warsztat www.autocentrumjacex.pl powodzenia w naprawach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×