Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaminka

POMOCY umylam silnik i teraz pojawia mi sie wykrzyknik

Polecane posty

czy jak auto wyschnie dobrze, ten wykrzyknik zniknie? czy moge jechac z wykrzyknikiem? to pewnie jakies male spiecie gdzies tylko niech ktos mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoda felicja z 95 heheheheeheh wiem wiem, teraz powiecie, ze juz do niej wsiadac zreszta to chyba nie robi róznicy jakie auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wykrzyknik
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgbdf
a po cholere myslas silnik? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaminka.
no ton na żoltym tle w menedżerze urządzeń w panelu sterowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tej desce to sie chyba deska nazywa tak? taki wykrzyknik podswietlony na czerwono pewnie po myciu, nie wiem co jakies zwarcie, czy co czy moge z tym jechac? bo mi sie nie chce autokarem do pracy nie wybuchnie nic? anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z tym wykrzyknikiem? na tyle głupich debilnych pytan odpowiadacie, a tu jedno z zycia wziete i nic wiedziałam, ze nikt nie bedzie wiedział ten wykrzyknik to granica waszej wiedzy za nim jest juz tylko niewiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PO Jerzego Buzka
a samochód zapala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zabezpieczylam taki pan mi mył, sam sobie myje silnik od lat samochod nie chciał zapalic, ale po kilku razach normalnie odpala tylko ten wykrzyknik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myłam bo mi mama ciagle brzeczala, ze nie umyty mialam 7 lat brudny a teraz jak noofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PO Jerzego Buzka
na mojego czuja to kontrolka hamulca ręcznego :P zwolnij hamulec, to zgaśnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +18
ja mam wykrzyknik jak zaciągnę ręczny, więc ty lepiej swój sprawdź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie kontrolka hamulca ma literke P a ten wykrzyknik- pytalam sasiada oznacza- jakis inny problem ja mysle, ze cos sie zalało i moze małe spiecie ejst ale nie wiem, czy moge jechac a tak mi sie nie chce autokarem bo mi sie niedobrze robi a szczegolnie, jak siedze na kole hm- moze jutro zgasnie jeden malutki wykrzyknik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
of al własnie- chyba trzeba wylaczyc ok, to nie jade- buuuuuuu moze wyschnie dzis padal deszcz a jak pana znajde- to mu powiem..... tylko nie wiem co ...................... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to w dupie i robie swoje
z tego co pamiętam to ten wykrzyknik jest od hamulców. Świeci się jak jest ręczny zaciągnięty albo coś ze zwykłymi hamulcami jest zryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PO Jerzego Buzka
racja to mogą być klocki hamulcowe, czas wymienić a jechać możesz, po drodze podjedź do mechanika L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nastepnym razem myje za 7 lat i juz pewnie inne autko :D a powaznie mowiac to hamulec ma literke p a wykrzyknik raczej z czym innym zwiazany skoro nikt mi nie powiedzial, ze mozna z tym jechac to bede musiala znow wstac rano na autokar i sie wlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to ten na srodku
http://img107.imageshack.us/i/zegary001ri8.jpg/ to faktycznie od hamulcow jesli to nie reczny to woda lub inny płyn dostał sie pod czyjnik na zbiorniczku wyrownawczym płyny ham i to moze dawac efekt swiecenia lampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to ten na srodku
ale mogły tez zamoknac inne elektryczne obwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak!!!! to on to ten choc u mnie jest gdzie indziej acha, no nareszcie wlasnie gdzies dostałą sie woda i lampka sie swieci czyli generalnie to nic groźnego nie wybuchne i nie spale sie :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to ten na srodku
i nie myj silnika on ma działac a nie wygladac :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie to nie ma ksztaltu silnika :) to tylko wykrzyknik a silnik to juz ledwo dyszy i tak, ze jedzie podziwiam przez 4 lata nie wymieniłam oleju tylko dolewałam bo myslałam, ze to to samo potem czesto zapominałam, zeby uzupelnic olej, czy plyn do chłodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnien machanik mi tak zalecil wstyd, zebym jeździła z takim silnikiem- jeżdziłam z brudaskiem 7 lat a elektryk odradzał mama wciaz mi dogadywała, ze brudny i teraz...pieta palec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratos
Witam. Mam też ten problem (choć silnika nie myłem:)). Jedyna różnica to ta, że zapala się na zakrętach. Na pewno nie związane jest to z ilością płyny hamulcowego, chłodniczego ani oleju. Czy poradziłaś sobie z usterką? Może napisz co to było bo mnie wkurza ta lampeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×