Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

ubranka na początek 56 czy 62???

Polecane posty

Gość 62
moj syn nie miescil sie w 56 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
jakiej wielkości masz dziecko, co lekarz mówi na pdst usg? możesz kupić jeden rozmiar 56, gdyby było mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie 56
to jaki Twój synuś był duży? Mój ważył 3900 i miał 53 długości i 56 sporo za duże było. :) Chociaż rozmiar rozmiarowi nierówny, więc najlepiej na oko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie dlatego się zastanawiam... sporo dzieciaczków już na dzień dobry mierzy 58cm... co wtedy? 56 za małe... a jeśli urodzi się maluszek to 62 za duże... no i mam rebusa... jak to u was było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie 56
ja miałam i takie i takie rozmiary. Sama zobaczysz, że z wielu rzeczy w ogóle się nie korzysta, bo albo nie będą pasowały maluszkowi, albo Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezuu
po co zdjecia brzucha w ciazy? te ostatnie zdjecia są tak oblesne, ze odechcialo mi się jesc. sorry za moją opinie, ale dla mnie to jest obrzydliwe. wiem, ze taka jest kobieca fizjonomia w ciazy i bla bla bla ale bleh. tyle w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka takich kilka takich mój synek mieścił się normalnie w te na 56 cm, pomimo tego ze był dłuższy. ale noworodek jest taki troszkę skulony na początku. w tych na 62 topił się zupełnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ze 3 komplety na 56 a reszta wszystko na 62 podobno moj synek jest wiekszy ale jesli sie okaze ze urodzi sie malutki to wole dokupic tych na 56 niz jakby mialo sie okazac ze w ogole ich nie zaloze i sie tylko zmarnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze/.
olejeolejejee ile twoje teram dzieko ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
ja mam ubranka nawet na 48 ale te dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×