Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

_-czy taka biżuteria będzie pasowac do białej sukni?__

Polecane posty

Gość ihaha

Dzis dostalam biżuterię ślubną: http://www.bizuteria.intelishop.pl/KOMPLETY-SLUBNE-k21/Komplet-Slubny-Perly-Slodkowodne-kod-62-p221.html Na zdjęciu sa bielitkie, a w rzeczywistości niestety nie. Są to perły naturalne i maja trochę kremowy odcien. Ogolnie jest bardzo ładna, ale czy będzie to pasowac do białej sukni? Czy moze będzie się bardzo różnić...Jak myślicie? Pewnie będę musiała kupić nową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wszystko musi miec idealny bialy odcien? nie dajmy sie zwariowac. ja bede miala np welon nieco jasnieszy od calej sukni i sie nie przejmuje. naprawde. beda pasowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
zastanawiam sie, cyz nie będzie to wyglądac szaro... wiecie śniezna biel sukni i perły Jakby kremowe. Zobacze jeszcze jak już bede mieć suknię... Mam wrażenie jakby bardziej pasowały do sukni ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meribelka
ale masz problem kobieto. jestes jedna z tych nawiedzonych panien mlodych? z fisiem na swoim mpunkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
tak, jestem! Pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka25
no to wielka szkoda. bo slub ma wieksz znaczenie niz tlyko WYGLAD NA 1 MIEJSCU. mm nadzieje ze nie umrzesz jesli sie okaze ze one sa nieco ciemniejsze niz sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś pewna że suknia będzie w śnieżnej bieli? szczerze w salonach nawet nie bardzo widać, jak się jakaś pokaże, aż świeci po oczach na niebiesko wręcz, większość to biel łamana z ecru, wg mnie delikatniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
wiesz, no chyba nie umrę, ale zemdleję na pewno, obym tylko migreny nie dostała:) Tak, będzie śniezna biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble blee
haha jeśli panna młoda widzi problem w ciemniejszym odcieniu pereł, to co dopiero będzie przy doborze butów, welonu, bielizny:D a na ślubie przecież trzeba się pokazać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
nie poszło Ci, bo buty, welon i bieliznę juz mam! Idalnie dobrane kolorystycznie, w odcieniu najbielszej bieli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble blee
no cóż chybiłam, niemniej jednak problem odcienia biżuterii pozostaje. może herbatkę z melisy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
wzięłam juz persen, takze myślę, zę dziś nie będe miala problemu z zaśnięciem, bo ostatnio nie sypiam, najpierw dlatego, ze obrączki wyszły zbyt złote, a teraz ta biżuteria... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jamysle
ze mowi calkiem powazni. i plakac sie chce jak sie czyta takie ze glupie perelki sa problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ona nie
robi z teg problemu, po prostu pyta czy bedzie pasowac! Autorko, zobaczysz przy sukni, ale moim zdaniem bedzie ok. Nie beda sie zlewac. Dobrze,ze nie sa bialutkie, przeciez sa naturalne :) PS. Ja mialam snieznobiala suknie i do niej koraliki przezroczysto- niebieskawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailsa24
slyszalam przesad ze na slub nie powinno sie zakladac bizuterii z perel, ale to tylko takie bzdety, a perelki kremowe na pewno beda wygladac dobrze, przeciez zloto tez sie odroznia a nosi sie ;) a jaki kolor kwiatow bedziesz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty będą takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×