Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaniepokojona niewiedząca

przyjaciółce nie układa się w małżeństwie, chce naprawić je dzieckiem

Polecane posty

Gość zaniepokojona niewiedząca

Dzisiaj rozmawiałyśmy cały wieczór. Jej małżeństwo według niej od lat się sypie- są małżeństwem od 7 lat, mają czteroletnią córeczkę. Nie widzę w tym jej winy, według mnie jej mąż przesadza z chęcią bycia panem domu, głową rodziny, strasznie dała się mu stłamsić i jakoś poddać. Ona chce więc spróbować ratować związek dzieckiem- bo on ma dobry kontakt z córką, uwielbia gdy mała się go o coś pyta, liczy się z jego zdaniem, dla niej tata jest źródłem wiedzy i mądrości i jej imponuje. Liczy,że drugie dziecko również go uskrzydli, zresztą on chciał syna, a nie ma. Powiedziałam,że dla mnie to bardzo zły pomysł, bo dziecko nie jest środkiem do naprawy małżeństwa, że powinni spróbować terapii. Na co stwierdziła,że nie potrzebują żadnej terapii a ja nic o życiu nie wiem. Przed chwilą zadzwoniła i mówiła,że może ją trochę poniosło, i pytała,czy możemy jutro porozmawiać. Oczywiście się zgodziłam, ale kompletnie nie mam pojęcia jak z nią rozmawiać... Myślałam nad rozmową z jej mężem, ale nie chce,żeby podejrzewała mnie o złe intencje, a znając ją od razu byłabym kochanką albo jakąś sekutnicą rozbijającą małżeństwa. Zatem ten wariant odpada. Nie wiem, co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×