Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kontrrewolucja

Kolonizacja świata przez muzułmanów i praktyczne tego skutki...

Polecane posty

Gość Kontrrewolucja

Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem. Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraju jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne politycznie i multikulturowe społeczeństwa zgadzają się na "rozsądne" muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokoj mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność: USA -- muzułmanów 1.0% Australia -- muzułmanów 1.5% Kanada -- muzułmanów 1.9% Chiny -- muzułmanów 1%-2% Włochy -- muzułmanów 1.5% Norwegia -- muzułmanów 1.8% W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw wiezieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej. Dania -- muzułmanów 2% Niemcy -- muzułmanów 3.7% Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7% Hiszpania -- muzułmanów 4% Tajlandia -- muzułmanów 4.6% Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami. Francja -- muzułmanów 8% Filipiny -- muzułmanów 5% Szwecja -- muzułmanów 5% Szwajcaria -- muzułmanów 4.3% Holandia -- muzułmanów 5.5% Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8% Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądow Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów. Gujana -- muzułmanów 10% Indie -- muzułmanów 13.4% Izrael -- muzułmanów 16% Kenia -- muzułmanów 10% Rosja -- muzułmanów 10-15% Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkol,szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe. Etiopia -- muzułmanów 32.8% Powyżej 40% można się spodziwać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także prowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo. Bośnia -- muzułmanów 40% Czad -- muzułmanów 53.1% Liban -- muzułmanów 59.7% Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju. Albania -- muzułmanów 70% Malezja -- muzułmanów 60.4% Katar -- muzułmanów 77.5% Sudan -- muzułmanów 70% Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego. Bangladesz -- muzułmanów 83% Egipt -- muzułmanów 90% Gaza -- muzułmanów 98.7% Indonezja -- muzułmanów 86.1% Iran -- muzułmanów 98% Irak -- muzułmanów 97% Jordania -- muzułmanów 92% Maroko -- muzułmanów 98.7% Pakistan -- muzułmanów 97% Palestyna -- muzułmanów 99% Syria -- muzułmanów 90% Tadżykistan -- muzułmanów 90% Turcja -- muzułmanów 99.8% Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96% W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki. Afganistan -- muzułmanów 100% Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100% Somalia -- muzułmanów 100% Jemen -- muzułmanów 99.9% Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów. "Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu;moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym. Leon Uris, The Haj" Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek mógłby wskazywać. Dr.Peter Hammond, Frontpage Magazine Tłumaczenie: Adam Szczepanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha już wiem kim jesteś
za ambitne jak pol godziny przed snem :P poza tym to wklejka bez kontekstu bez wziecia pod uwage choćby uwarunkowań kulturowych itd itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaa
mocny artykul..mieszkam w wielkiej brytanii i widze, jak muzulmanie wywieraja ogromny wplyw na kulture tego kraju...ostatnio zakazali w jakims miescie, zeby dzwony bily w kosciele katolickim bo to ich denerwuje..i samorzad im ustapil..szczyt wszystkiego! niebawe nie bedziemy mogli sie przezeganc bo kogos to zdenerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha już wiem kim jesteś
ostatnio zakazali w jakims miescie, zeby dzwony bily w kosciele katolickim bo to ich denerwuje nie no nie wierze wrzuc link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlotek kowadlo
skutkiem tego bedzie totalne zacofanie ... Swiat muzulmanski byl kiedys potega, kwitla medycyna, architektura, istnial postep .... a potem do wladzy dorwali sie ichni klechy i araby stanely w miejscu, gdyby nie ropa ktora przeciez nie jest ich wytworem umyslu czy inteligencji toby wygladali tak samo jak afrykanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfff
doprawdy mam wrazenie ze jest tych brudasow stanowczo za duzo na swiecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlotek kowadlo
piszac 'wytworem umyslu; nie mialam na mysli, ze mieli czy mogli to wyczrowac jakby sie ktos czepial ;) ale wiecie o co chodzi nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla europy
jest juz za pozno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalej sie zabezpieczajcie
Nie rodzcie dzieci a wyginiemy jak mamuty. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artykuł bardzo dobry
Szczególnie czytając kafeterię i coraz więcej tematów pokroju "biorę ślub z Tunezyjczykiem" albo "Na wakacjach miałam romans z Egipcjaninem"... a potem lament, jaka to ja nieszczęśliwa jestem bo mnie mąż bije, gwałci, poniża, trzyma w domu i traktuje jak inkubator rozpłodowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontrrewolucja
Wznoś się do niebios...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nawet nie chce o tym myslec:o robale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś robakiem
Na razie to raczej muzułmani sa mordowani - w Czeczenii przez Ruskich (całkiem im zrównali miasta z ziemią) w Izraelu przez Żydów (holokaust Palestyńczyków trwa), w Iraku przez Amerykanów ( milion ofiar cywilnych i kraj rozbity na 3 części, choroby, przesępczość...) w Afganistanie przez USA i ich przydupasów ( w niedawnym nalocie zabili 100 cywiłów, wiele kobiet i dzieci, jakie odszkodowania wypłacą? ŻADNE!!! bo muzułmanit to dla nich podczłowiek) itd itp więc autor tego dennego topiku jest Moskiem i robi swoją propagandę, tak przy okazji, Tatarów znamy od setek lat i Rzeczpospolita, ta dawan, nigdy z nimi nie miała kłopotu, byli lojalni, wystawiali dla nas wojska, pomagali nam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontrrewolucja
sama jesteś robakiem---> Moja droga, nie mam na celu ubliżać muzułmanom, ani deprecjonować ich krzywd, wyrządzonych przez naszą kulturę. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem okupacji Iraku, Afganistanu, Czeczeni, Palestyny, czy jakikolwiek innych interwencji zbrojnych lub politycznych w sprawy niezawisłych państw islamskich. Te rzezie które wymieniłaś, są właśnie skutkiem podbicia jednej nacji, przez drugą. Taki sam los zgotują nam, jeśli w europie nic nie zrobimy, a ich populacja wzrośnie do stanu krytycznego- który już prawie osiągnęli we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ostatnio zakazali w jakims miescie, zeby dzwony bily w kosciele katolickim bo to ich denerwuje" akurat to rozumiem w 100%, mnie to też denerwuje. tylko co w Polsce można zrobić, żeby im tego zakazać ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontrrewolucja
up :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsa
anyżówka * - rozumiem, że wolisz muezina 5 razy dziennie drącego mordę w minarecie (ostatnio coraz częściej przez głośniki, choć to wymysł zgniłego Zachodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontrrewolucja
Zachęcam do obejrzenia tego krótkiego filmu na YouTube: http://tnij.org/dlb4 Świetnie wizualizuje, czym jest obecna kolonizacja świata przez muzułmanów i jak szybko ona postępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzułmanie to podludzie, więcej praw już bym dał zwierzętom niż im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×