Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdf

pan mlody musznik czy krawat?

Polecane posty

Gość nie jestem styllistką
agnieszka888 - nie podoba mi się ta stylizacja :( Panna Młoda jeszcze jak-Cię-mogę (aczkolwiek wisior upiorny!!!), ale dobranie nieelegancko jaśniutkiego i chłodnoszarego garniturka do ciepłej sukni to kula w płot :( Suknia sprawia wrażenie zżółkłej, nieświeżej :( Krawat - porażka, a już buty Młodego (jak słusznie zauważył M_K_F) mogłyby się nawet przyśnić w nocnym koszmarze... A zarzuty oskarżycielki wprawiły mnie w wyśmienity humor - ot, jakieś cechy wspólne z radami "portali", cud żywy nad podziwy!!! A cytaty słowo w słowo - no nie widzę, choćbym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
agnieszka888 - nie podoba mi się ta stylizacja :( Panna Młoda jeszcze jak-Cię-mogę (aczkolwiek wisior upiorny!!!), ale dobranie nieelegancko jaśniutkiego i chłodnoszarego garniturka do ciepłej sukni to kula w płot :( Suknia sprawia wrażenie zżółkłej, nieświeżej :( Krawat - porażka, a już buty Młodego (jak słusznie zauważył M_K_F) mogłyby się nawet przyśnić w nocnym koszmarze... A zarzuty oskarżycielki wprawiły mnie w wyśmienity humor - ot, jakieś cechy wspólne tego wątku z radami "portali", cud żywy nad podziwy!!! :D :D A cytaty słowo w słowo - no nie widzę, choćbym chciała i nie wiem jak mocno oczy wysilała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka888
ale mnie nie chodziło w sumie o pełną stylizację. A panem młodym to w ogóle się już nie sugerowałam. Chodziło raczej o sukienkę. Wisior i mnie się nie podoba wolę delikatniejszą biżuterię. Sugerowałam się suknią i woalką. Wolę szukać inspiracji na prawdziwych pannach młodych z podobną posturą do mojej niż na modelkach, bo na modelkach to wiadomo światło photoshop no i modelki w rozmiarze s a nie xxxl. Także poszukuje na prawdziwych pannach mlodych wzorcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamar
niestylistko mam jeszcze jedno pytanie i z góry dziękuję za pewnie jak zwyla trafną odpowiedz:) która bransoletka najbardziej pasuje do tych kolczykow? http://dublonservice.pl/p,pl,13622,13622+kolczyki.html bransolety: http://dublonservice.pl/p,pl,13610,13610+bransoleta.html http://dublonservice.pl/p,pl,13619b,13619b+bransoleta.html http://dublonservice.pl/p,pl,14361b,14361b+bransoleta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka123
Mierzyłam piękna, jedwabną suknię w stylu empire- ma ona kilka bardzo, bardzo cienkich warstw- i właściwie byłam na nią zdecydowana, dopóki nie przyszła mi do głowy pewna myśl, mianowicie: suknia jest naprawdę zwiewna, lejąca i zastanowiło mnie czy podczas zdjęć nie będzie prześwitywała? Wiadomo- fotograf ma profesjonalną lampę błyskową....suknia świetna, ale obawiam się, że cała bielizna wyjdzie na zdjęciach i żadna obróbka nie pomoże. Spotkał się może ktoś z czymś takim? Chciałam zrobić na próbę zdjęcie w salonie, ale panie nie pozwoliły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
Agnieszka888 - akurat stronę temu pokazałam suknie fotografowane na puszystych podelkach, jeden jedyny model był prezentowany na szczupłej dziewczynie... Poniżej wklejam wątek z kilkoma ciekawymi propozycjami, modelka Cymbeline serio jest sporą kobietką - i nie sfotoszopowali jej za bardzo... Przyjrzyj się, może coś Cię zainspiruje: http://babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=3124 kratka - kilkuwarstwowa sukienka nie powinna prześwitywać - mogłabyś ewentualnie przejść się jeszcze raz do salonu z kimś, kto przyjrzałby się Tobie podświetlonej bbbb silnym światłem (latarka do torebki, wsadzamy pod spódnicę sukni, zapalamy i heja - prześwieca czy nie? ;) ) i stwierdził, czy jest jakiekolwiek niebezpieczeństwo przezroczystości... Ewentualny ratunek - półhalka uszyta bez żadnych kół czy usztywnień, wyłącznie cieniutka 100% bawełna (np. "babciowy", poczciwy batyst); rozwiązania sprzed lat bywają najrozsądniejsze ;) A przy okazji unikniemy "klejenia się" sukni do nóg - ważne, by była dobrze zabezpieczona przed elektryzowaniem!!! hamar - jak dla mnie druga bransoletka, bez wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roletkaa
Gość nie jestem styllistką
roletkaaa - niestety, nie podobają mi się te komplety :( z marszu widać, że to rękodzieło zmontowane najtańszym kosztem według oklepanych wzorów z "Białej magii" :(( Pasują do codziennej sukieneczki, ale do ślubnej sukni są kiepskim pomysłem... O ile pamiętam, radziłam Ci srebrną biżu z cytrynami z kuźni srebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roletkaa
no tak, tamte byly ladne ale nie ma do nich pasującej bransoletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roletkaa
a nie, wlasnie przeglądam ta kuznie srebra.. jest tam sporo bransoletek z cytrynem :) tylko co by tu dobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roletkaa
kurcze chociaz widze ze wszystkie te kolczyki z cytrynem maja dlugosc 3, maksymalnie 4 cm, a jako ze nie bede miala naszyjnika chcialam takie dlugie bardzij kolczyki. I co tu począć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
roletkaa - 4 cm kolczyka na pewno wystarczy, to nie są jakieś tycie maleństwa a i na szerokość trochę mierzą, poza tym masz dość strojną suknię, do tego bransoletka... na pewno nie będziesz wyglądała "biednie" ;) Nos do góry - a przynajmniej unikniesz oklepanych do nieprzytomności Swarovskich... sama polecam je dopiero wtedy, gdy serio nie ma już żadnej innej alternatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverlonelyagain
Kilka tygodni temu znalazłem stronę BlackTie.pl - można tam zamówić unikalną muszkę na specjalne zamówienie z dowolnego materiału i w dowolnym kolorze. Jako, że zbliżał się nasz ślub pokazałam ją ukochanemu i postanowiliśmy zaszaleć i sprawić, że nie tylko ja zabłysnę na naszym ślubie. Wszyscy byli pod wrażeniem! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka123
Hmmmm, szczerze mówiąc- jestem przeciwniczką muszek. Zdecydowanie wolę krawaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
@ neverlonelyagain czy wielkim problemem byłoby dla Was tzw "piarowców" marki jednak chociaż postarać się o inne sformułowania w Waszych (Twoich) postach? "i wszyscy byli pod wrażeniem" w kilku postach? zbieg okoliczności? I don't think so a tak na marginesie: nie nazywajcie wywiązanych muszek ekskluzywnymi dodajcie skład materiałowy (chodzi oczywiście o opis typu "jedwab", "wełna" itp a nie o "najwyższej jakości włoskie tkaniny") wrzućcie do oferty muszki "do wiązania" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
Hehehe, Pan Młody w muszce.... czyli bzzzzzzzzzzzzz!!! Jeszcze miotła dla Młodej, i mogą odlecieć oboje :-p I ot, mamy kwintesencję prowincjonalizmu - buractwo, nuworyszostwo i idiotyczny trend, że Młody musowo ma się zestroić jak szczur na otwarcie kanału, przebrać zamiast ubrać i "od gości odróżniać", bo ŚLUB. A gdzie wyczucie sytuacji?? Znajomość zasad savoire-vivre'u??? Dbanie o unikanie obciachu??? W efekcie zamiast elegancji mamy bzzzzzzzzzzzzzz... Smacznego ;) A autoreklama rzeczywiście wybitnie prymitywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiulowa
Niestylistko znalazłam właśnie tę suknię o jakiej mówiłam wcześniej. Nie wiem czy pamiętasz, ale szukałam sukni z tiulowym dołem, odcinaną pod biustem. I dziś moim oczom ukazała się właśnie ta suknia. Co sądzisz? To nie jest żaden gotowy model. Dziewczyna na zdjęciach szyła ją według własnego projektu, także i ja bym musiała oddać to w ręce jakiej krawcowej. Mnie się bardzo podoba fason sukni. I o takim właśnie myślałam. Tylko u mnie przydałoby się zrobić inny dekolt i ramiączka, bo czuję, że taka suknia spadłaby mi z biustu. Ale nie wiem sama jeszcze... http://imageshack.us/photo/my-images/132/img9610pt.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/64/img9372y.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
tiulowa - jakby to powiedzieć... kompletnie nie przekonuje mnie ta suknia :( dziewczyna wygląda, jakby za wszelką cenę chciała zatuszować ciążowy brzuszek - a w rzeczywistości tylko eksponuje go, przy okazji bardzo zniekształcając i skracając swoją sylwetkę :( Kopka siana, z której wystają ramiona i ręce... Czy szukasz fasonu ciążowego??? Kształt dekoltu IMHO koszmarny :( Ordynarny, wulgarny, można odnieść wrażenie że zaraz odsłoni Panie Młodej calutkie popiersie ;) A w efekcie oprócz spódnicy obcinającej wzrost mamy jeszcze dekolt skracający korpus :( Dziwne są też te naszywki (zdobienia?), mnie osobiście przypominają kleksy pianki montażowej... Plus dla Ciebie, że wolałabyś zmienić dekolt.. Jedyne, co mi się podoba w tej sukience, to sposób układania się tiulu - nie jest to nadmuchana bufa-pufa, tkanina spływa miękko i naturalnie, sukienka nie ma też chyba halki. Pan Młody wygląda całkiem-całkiem, ale niestety wsadził sobie przypinkę do kieszonki zamiast dopiąć ją do klapy marynarki, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiulowa
O nie:(. A mi się tak spodobała ta suknia. Ja bym chciała zamaskować cały dół u siebie więc taki fason by był idealny. Z kwiatków można zrezygnować. A tak wszyscy na tamtym forum co znalazłam zdjęcia wychwalali, że pięknie, że szałowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
Nie wierz pochwałom z forów!! I nie wierz "paniom z salonów"... Ten drugi zwrot powtarzałam tu już setki razy... Tyle razy widziałam na innych "forumach" dziewczyny które (uczciwszy uszy) wyglądały jak koczkodany, tymczasem przyjaciółeczki z "forumów" piały z zachwytu!!! Smutne to :( Wiem, że chcesz zatuszować biodra, ale wyszukujesz fasony, które zamieniają sylwetkę w walec bez kobiecych proporcji. Nie próbuj szukać "kryjących" fasonów, bo zamiast ukryć biodra i uda będziesz wyglądała jak zwalisty stóg słomy albo... ciążówka w siódmym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka123
Suknia, suknia, suknia tematu tego mam już dosyć :( Ale do rzeczy: ostatnią mierzoną przeze mnie była: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/luna-novias-kolekcja-2011/suknia-slubna-luna-novias-109-galia.html (kolor śmietankowy) I chyba najbardziej mi się podobała. Panie w salonie strasznie zachwalały, ale nie są to wiarygodne zapewnienia, ponieważ jak powszechnie wiadomo: chcą sprzedać towar... Więc niestylistko mam pytanie: czy do niskiej, drobnej kobietki (155cm, 43kg) pasuje fason syrenki? Buty zamierzam kupić wysokie, obcas ok 10cm. Ślub mamy w zimie, więc w jakąś etolę/futerko muszę się zaopatrzyć. Co tym wszystkim myślisz? Jakie dodatki? Przypomnę, że jak już ustaliłyśmy wcześniej kolor granatowy bardzo mi odpowiada :) Swoją drogą myślisz, że z butami mogłabym zaszaleć i kupić właśnie granatowe? Typowe, ślubne buty nie są w moim guście. Fryzura: koki odpadają, wolałabym coś w stylu http://img11.imageshack.us/img11/1090/foto4ik.jpg albo na bok: http://img156.imageshack.us/img156/7200/fryzuragw8.jpg http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,126001915,126001915,Fryzura_slubna_czyli_gdzie_kupic_wlosy_w_Krakowie.html (2 pierwsze zdjęcia) Zastanawiam się również nad welonem (prosty, bez zdobień), chociaż może lepiej byłoby wpiąć kwiat? Nie chciałabym przesadzić, bo suknia sama w sobie jest bogata... Mam długie włosy identycznego koloru: http://www.stylomierz.pl/style/rudad-fryzury-78707 :) Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedz/ podpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka123
Suknia, suknia, suknia tematu tego mam już dość :( Ale do rzeczy: ostatnią mierzoną przeze mnie była: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/luna-novias-kolekcja-2011/suknia-slubna-luna-novias-109-galia.html (kolor śmietankowy) I chyba najbardziej mi się podobała. Panie w salonie strasznie zachwalały, ale nie są to wiarygodne zapewnienia, ponieważ jak powszechnie wiadomo: chcą sprzedać towar... Więc niestylistko mam pytanie: czy do niskiej, drobnej kobietki (155cm, 43kg) pasuje fason syrenki? Buty zamierzam kupić wysokie, obcas ok 10cm. Ślub mamy w zimie, więc w jakąś etolę/futerko muszę się zaopatrzyć. Co tym wszystkim myślisz? Jakie dodatki? Przypomnę, że jak już ustaliłyśmy wcześniej kolor granatowy bardzo mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
witam mam pytanie odnosnie tej sukni t model w salonie, nie jestem zbyt szczupła, ale raczej proporcjonalna, suknia jest w smietankowej bieli, zapinana na zamek, z prostym dekoldem i skrzydełkami/bolerkiem , oczywiscie prsze nie patrzec na włosy wtedy wiało i padało:) i wygladam jak zmokła kura, ze wzgledu na brzuch i brak niemal talii dobrze mi jest w fasonie A , czy tu wygladam dobrze, czy szykac jeszcze czegos innego?http://images35.fotosik.pl/1310/e6fcb34c7c6f36cdmed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
czy do takiej sukni pasuja długie rekawiczki czy tylko bransoletka? krótkie odpadaja wygladaja jakbym biała zabandazowana reke, fryzure bede miec upieta do góry wydłuzy to sylwetke i szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka123
Właśnie doczytałam niestylisto Twoją wypowiedź kilka stron wcześniej, że syrenka może skrócić sylwetkę czego chcę uniknąć, aczkolwiek w salonowym lustrze nie widziałam tego efektu....bądź tu mądry i pisz wiersze, ehs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
kratka - NIE KAŻDA rybka obcina wzrost, Twoja suknia ma akurat pionowe zdobienia, więc może bardzo ładnie wysmuklić Twoją sylwetkę i tym samym dodać Ci wzrostu :) Fryzur nie widzę, ale zdecydowanie nie proponuję ani półupięć, ani fryzur "z ogonkami" czy innymi latajkami... Po pierwsze - chaos, po drugie - wzrostu najbardziej oddaje odłonięta NASADA szyi, i uniesiony optycznie kark!!!! Przemyśl zatem jeszcze wizję fryzury, byś w dniu ślubu nie ujęła sobie wzrostu posklejanymi pasmami włosu oblepiającymi spocony z emocji dekolt... Granatowe buty - oj, nie może ewentualnie granatowa kokardka + pasek wokół kostki na śmietankowym buciku (który dzięki temu wykorzystasz jeszcze nie raz!!!); całkiem granatowe butry będą IMHO w zestawieniu z finezyjną sukienką zbyt rażące, zbyt rzucające się w oczy. panna młoda - sukienka ok, pomysł upiętej i uniesionej fryzury - świetny. Koszmarne "gipsiki" zwane rękawiczkami - PRECZ, bolerko do zmiany, bo poszerza Ci ramiona do pudzianowych rozmiarów... O reszcie pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
dziekuje za odpowiedz zmieniła mi sie i tak koncepcja z suknia slubna na taka http://www.lisaferrera.eu/suknia/7417 jest ladniejsza, szykowniejsza , poprzez tren dostojniejsza, musze pomyslec o ramionach czy lepiej bolerko 3/4 i bransoletka? czy do tego bolerko gładkie czy koronkowe, czy welon tez? skoro mamy 4 letniego smyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×