Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pablovv

Jaki Rower Kupić?

Polecane posty

Ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad rowerem crossowym. Nadaje się do jazdy zarówno w mieście, jak i po wyboistym terenie. Ja wybrałam rower marki Kross z oferty www.sklep.rowmot.eu i jestem bardzo z niego zadowolona. Myślę, że zmieścisz się w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie szybko przemieszczać się po mieście to do waszego roweru polecam wam zakupić napęd elektryczny. Będzie to sporym ułatwieniem dla was. Napędy elektryczne możecie zakupić od firmy https://elektrycznenapedy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobom, które potrzebują roweru tylko do szybszego przemieszczania się polecam zajrzeć na stronę https://elektrycznenapedy.pl/ Tam zakupicie elektryczne napędy do rowerów, dzięki którym przemieszczanie się po mieście będzie znacznie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobom, które potrzebują roweru tylko do szybszego przemieszczania się polecam zajrzeć na stronę elektrycznenapedy.pl  Tam zakupicie elektryczne napędy do rowerów, dzięki którym przemieszczanie się po mieście będzie znacznie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addr

Możesz się zainteresować rowerem crossowym z rowertour.com/ . To jest jeden z tych internetowych sklepów rowerowych, gdzie masz doradztwo od pasjonatów. Sporo rowerów od niemieckich producentów. Sporo rozmiarów do wyboru, wszystkie możliwe akcesoria też mają, więc ewentualnych problemów z serwisem brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbogatszych na rynku katalogów miejskich rowerów skrower.pl/miejskie-c-3.html, pod każdy wzrost dopasujesz, uznane polskie marki. Moja żona regularnie dojeżdża takim do pracy. Ma około 3 km, więc rower w sam raz. Nie ma może za dużo biegów, ale wystarczy. Koła takie, że po krawężnikach bez problemu przeskakuje. A sam sklep polecam, bo dobrze doradzają. Zadałem pytanie to kilka modeli wskazali w sporym przekroju cenowym, żeby klient mógł sobie na spokojnie dopasować. Na telefon odpowiadają równi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na testach Scotta i jeździłem ich Gravelem Speedster, trasy szuter i las. Jedno wielkie nie porozumienie. Telepie i trzęsie tym jak ...anym. Jechać się nie da. Zero amortyzacji. Każdy kamień czuć, wąska kierownica i pozycja. Nie rozumiem fenomenu graveli. Normalnie jeżdżę full em scott spark i super komfort. Nie jeżdżę po asfalcie. W" dupie" mam kamienie korzenie i inne przeszkody.

Zastanowiłbym się jeszcze nad elektrykiem https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-bike/e-bike-mtb,2,15374 Dobre opinie zbierają rowery elektryczne mtb od Fischer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×