Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

tak zs u nas nawet samochód na drodze to wciąż wydarzenie dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
omg ale się uśmiałam :) Ale to był oszust oglądałam go w czarno białym neptunie i jak się obraz zwężał to trzeba było walnąć pięścią w góry i się nastawiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nawet samochód na drodze to wciąż wydarzenie dnia masz na mysli sytuacje, gdy wciaz ma 4 kola, wycieraczki i znaczek firmowy ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam i pamiętam, że nie mogłam zasnąć w nocy na wieść o wypadku prowadzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pamieta zespol herreys cz
y jakos tak?trzech braci blondynow.wystepowali w sopocie chyba 86 albo 85 roku...fajnie spiewali.ma to ktos moze?chetnie bym posluchala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczek firmowy malucha ??? bywają takie podróby do składaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piehdolona w cycki tvp trzyma te nagrania i nie chcą udostępnić, skoorviele dobrze gadasz, chetnie bym sobie to zobaczyl, podobnie jak pare odcinkow jarmarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff kiedyś to może i się sikało:P Nory nienawidziłam z całego serca:P ale mi przeszło :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A Koło Fortuny i Magda odsłoń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze gadasz, chetnie bym sobie to zobaczyl, podobnie jak pare odcinkow jarmarku" - można kupić, ale tylko niektóre, w ogóle to walą taką ściemę że aż przykro. Było nagrane chyba 180 odcinków. A studio lato pamiętasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto miał legitymacje klubu
wiewiórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziu pocałuj pana
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie malo_stanowczy ja po nogach nie sikam, ale milo posluchac Modern Talking...kiedys wszystkie dyscteki byly ich pelne... Masz jeszcze jakiegos ASA w rékawie...moze nie MT? Ja tam wychowalam sie na Liscie Przebojów Trójki:) To byly czasy, wszystkie radia rozbébnione na maksa w soboté wieczorem...i nasze polskie hity i ten mily, cieply glos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms, ogladales namietnie program sonda?" ja pamietam , pamietam tez jak zginęli obaj w wypadku samochodowym :( Pamietam tez cykl programów naukowych z rana ( fizyka , chemia ) ze o pi i sigmie nie wpomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda pocaluj pana hehe to byl
dopiero hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamieta ktos Marka Bilinskiego i jego wielki przeboj "Ucieczka z tropikow"? Teledysk powala na kolana:) : http://www.youtube.com/watch?v=yObk06-EeUg Sonda to byl jeden z moich ulubionych programow.Lubilam tez "Pi i Sigme":) Byl jeszcze program dot.fizyki,ktory prowadzil pewien facet z dwojka swoich synow,ale nie pamietam,jak sie nazywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i robiło się księżycowe kamienie.......... a teraz księżycowy kamień mozna kupić just like that

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Modern Talking - Brother Louie o nie to nie do mnie ja ich nie słuchałam za to bajm ,dżem, owszem na płytach winylowych i gramofonie szokkkkkk Mam jeszcze te płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh:)::):)) Nawet ich wtedy na zywo widzialam w Sopocie... Harreys....fajny zespolik, ale szybko sie skonczyl... Pamietam jak w programie Jarmark byla kiedys jedna kobieta i miala na imié Pryska...i Pan Wojtek (chyba Pijanowski niesmowicie przystojny jak na tamte czasy)pyta A jak przyjaciele do Pani mówiá? a kobieta:Prysiu, Prysienko...ale sie usmialam...i przebój Swinki trzy....fajne byly te ich programy... Wracam do Herreys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
a pamieta ktos Marka Bilinskiego i jego wielki przeboj "Ucieczka z tropikow"? Teledysk powala na kolana Pewnie, że pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperio to że chamstwa wśród dzieci jest o wiele więcej to fakt ale sa i te normalne widzisz ja pamiętam jak w szkole nie można było biegać, malować się , wyzywać, przeklinać wszędzie chodzili nauczyciele pilnować porządku a teraz w szatni albo na szkolnym korytarzu dzieci beztrosko drą się na całe gardło dupa dupa dupa i na nikim nie robi to wrażenia zwróć cudzemu dziecku uwagę to zaśmieje ci się w twarz panie szatniarki kojarzą mojego syna bo jako jeden z niewielu mówi im dzień dobry ale to jest NASZA wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×