Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

"to pozniej, wczesniej byl na przyklad jezyk logo zolwik" - wkoorviał mnie ten żółwik! Nie chcę o mniem gadać! :) A świnki trzy to było tak: My jesteśmy świnki trzy świnki trzy świnki trzy sport muzyka oraz gry świnki trzy to my a największa z nich to ty! (i tu pokazywali na siebie dowolnie) Tylko ja tu rację mam.. a dalej nie pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic wspominajcie sobie :D ja idę popracować bo mi dyscyplinarka wisi nad głową :P A do tego nie chcę linijka 10 łap dostać :P jak kiedyś pewnego razu w IV c ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dzieki za przypomnienie ja
tej koncowki nie pamietalam ech starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam po łapie raz nienawidziłam tej kobiety do końca nawet w liceum , jak ją spotykałam nie mówiłam jej dzień dobry i pamiętam, że na znak protestu przestałam się uczyć ruskiego ( bo to rusycystka była) i tylko z niego miałam 4rę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Money for nothing Dire Straits, i boska gitara Marka Knopflera... majstersztyk, klasyka...dzieks...daj jeszcze cos,Panie stanowczy.. Marek Bilinski, niezle, dzieki niemu polubilam JM Jarra... Chcialam zostac w mlodosci...nauczycielká, ale to jeden z bardziej niewdziécznych zawodów...zrezygnowalam..potem zapragnélam czegos mniej wznioslego, praca w handlu, cos mi zostalo z tych dzieciécych marzen...bo pracujé z klientem...(aleto zabrzmialo) Chleb z maslem i cukrem...pychotka.. i ogórki z beczki i kapustka i oranzadka w proszku....i wsadzanie palucha do torebki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs skąd wiedziałam, że coś w tym stylu napiszesz ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy na religii Pana Katecheté, który byl...koszmarny, to byla chyba 5 klasa podstawówki, walil za byle co linijká po lapach...debil jakis..studiowal Teologie na KUL...Jego ulubione zdanie:Prawdá jest? Och jak go nienawidzilismy... Potem byl ksiádz równy gosc...Ksiádz Heniek..mówi raz X-sinska widzialem Ciebie z papierosem, ladnie to tak?(to akurat nie do mnie)a X-sinska A co ksiádz nie jaral jak byl mlody?..Jaralem jaralem z kolegami po katach i zaczál opowiadac...swietny byl ten ksiádz...bardziej jak kolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na palcach, nie na stopie no tak męski kompleks niższości przynajmniej tak możecie pokazać, kto jest górą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Sandra-In the Heat of the Night (1985) wkleiłam mężowi niech się cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Taaaaaaaaaaa basen i cyce no boys boys co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina i te jej wypadajace z
misek piersi.oblesna byla i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak, w oczach nastolatkow byla wyyyyjatkowo oblesna" - zdecydowanie, popieram w całej rozciągłości;) Patrzeć na nia nie można było w ogóle:) A dopiero dziś zauważyłem, że z twarzy to ona taka bardzo przeciętna jest :) Podobna zupełnie do nikogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
ja tam kochałam limahla do szaleństwa.Słuchałam przebojów dwójki i koniecznie listę przebojów trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Hmmm pamiętam ale, żaden się nie przyznał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×