Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

alez skad, lubilem ciekawe okazy, jak widzisz wciaz lubie jeśli ci nie umknął jeden z moich wcześniejszych postów..... to przynajmniej w jednym się zgadzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skazana jak dobrze, że jesteś czy mogłabyś niechcący pokokietować i zając czymś ZSa?? bo chyba głodny wrażeń i gryzie wszystko co ma pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przynajmniej w jednym się zgadzamy wiesz jak absurdalnie to brzmi, prawda? lubię absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, mowilas sporo o swoim egocentryzmie a ty naiwny wierzyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty naiwny wierzyłeś znow zapomnialas, wierzenia, bajki, legendy zgadywanki - to twoja domena, ja po prostu wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty naiwny wierzyłeś znow zapomnialas, wierzenia, bajki, legendy zgadywanki - to twoja domena, ja po prostu wiem juz to przerabialiśmy coś tam wiesz wiesz, też że latam za tobą:) to juz wiesz czemu:) i mojego egocentryzmu w to nie mieszaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że się zgadzamy mniejsza o powód:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę rozmawiać na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo to rozmawiaj kto ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz i znowu się zgadzamy przełknij tą gorzką prawdę ZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy mogłabyś niechcący pokokietować i zając czymś ZSa??" ZS też jest z pokolenia X, więc nie daję sobie kredytu na takie możliwości. Mam tylko ze cztery nicki i jedna twarz, której ZS sie przestraszył. :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialas napisac - o masz, znow go papuguje dla twojego lepszego samopoczucia nie będę cię przekonywać, że pisaliśmy post w tym samym czasie widać potrzebujesz podnieść swoją samoocenę - twoja zawsze rozumiejąca i współczująca ike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike zaczęła mi wierzyć. od łapania się na twoja kokieterię jest ZS w tym go nigdy nie pobiję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie mowilem? " Oczywiscie, mój cel był właśnie taki, ze Ty tak powiesz, a ja wtedy odpowiem: och, znowu masz racje! i Ike będzie zadowolona. :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wnioskiem mnie zaskoczylas " Wariant dla niektórych: starałam się! wariant dla pozostałych: cóż, czasem odkładam aktorstwo do szuflady. :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu masz racje! i Ike będzie zadowolona zważywszy na potrzebę ZSa co do podniesienia własnej samooceny i moją współczującą naturę tak jestem zadowolona i dziękuję ci lusia za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×