Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny fajny

Randka Gdansk 24/6-2009

Polecane posty

Gość Marzena 1986
I co wie juz ktos jak on wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
Składam wyrazy szacunku i sympatii dla byłej żony superextraburaka. Bardzo dobrze zrobiłaś że kopnęłaś tą fujare w dupe. Lepiej późno niż wcale. Tak to przeżył że do dzisiaj płacze rzewnie ale to fakt że nie ma po co trzymać w domu wpatrzonego w siebie superekstrawspaniałegoboskiegoimpotentabezikry. Łącze się w bólu z rodzicami superprzystojnegowiedzącegocotowowspecjalistyodkorników. Jestem pewien że materiał genetyczny jest wspaniały. Niestety nie wyszło. Powstała jakaś taka buraczana zupka. Troszke mdła. Wiem że się staraliście. Mam nadzieje że ekstrafajnyprzypałzubytkamiwkorzemózgowej ma rodzeństwo i ono lepiej spełnia Wasze oczekiwania. Składam szczere, głębokie wyrazy smutku i żalu oraz łącze się w bólu ze współpracownikami superprzygłupa. Współpraca z zapatrzonym w siebie debilem i ignorantem jest zawsze ciężka. Wszystko jedno czy taki człowiek jest przełożonym, podwładnym, wspólnikiem czy kontrahentem, praca z nim jest wyjątkowo nieprzyjemna, mało wydajna i mało satysfakcjonująca. Gratuluje brum inteligięntnych rozmów z fantastycznieupośledzonymtaboretem. Nawet po tych dyskusjach widać potężną różnicę IQ. Oczywiście na korzyść brum. Dziwie się zatem że też wysłałaś mu swoją oferte. Ale mam nadzieje że będziesz się dobrze bawić :) 🌻 Serdeczne pozdrowienia i gratulacje dla pustaczka o nicku Moooniikaaaa24 pałetającego się po forum. To jest facet dla ciebie!!!!! Wasze zdolności umysłowe są mniej więcej na tym samym poziomie. Jesteście tak samo przekonani o własnej wspaniałości. Trzymaj się go kobieto trzymaj!!!! Mam nadzieje że zaprosicie mnie na ślub i weselicho :) Pozostałe KOOOORVY odpowiadające na ogłoszenie extraradosnegosuperprzygłupa informuję że będą rozpatrzone tylko poważne oferty ze zdjęciem, dokładnym określeniem świadczonych usług i cennikiem. Nie liczcie na kulturę i inteligentne rozmowy. Nie na tym polega wasza praca. Macie w odpowiednim momencie udostępnić otwory, w odpowiednim momencie udać megaorgazm, wziąć pieniądze i dowidzenia. Pozdrowienia dla mojego superekstrabombowegobogategoprzylizanegofajnegoburaczka :) No co tam u ciebie kwiatuszku?? No pewnie że nie warto nic planować. Wszystko się może zdarzyć :) Najpewniej zdarzy się to że pójdziesz ze swoją Renią do pokoiku i zrobisz sobie z nią króciutkie, intymne spotkanko :) Miłej zabawy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
Jestem zazdrosnym pedaukiem bez jajec. Ok jestem obojniakiem bez mozgu i wala mnie menele z dworca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
przepraszam nie obojniakiem tylko stulejarzem, pryszczatym stulejarzem stulejarz brzmi dumnie :) To prawda. Kręcą mnie menele. Bardzo lubie Cześka z peronu drugiego :) Czasem przychodzi też Rysiek z Klanu i bawimy się we trójke. A z zazdrości o superextrafajnegokolesia obsrałem się już dokładnie trzydzieści dwa razy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooniikaaaa24
:-D O mnie kolego pryszcz to mozesz sobie pomarzyc:-D Ewentualnie resztki sflaczalego fiuta wymientolic Hahahaha debil masakra:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooniikaaaa24
Modek da sie cos zrobic z takim prostakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator forume
Forum pada na pysk:-O O co chodzi?Tematyka jest erotyczna?Jest. Facet chce sie umowic i co w tym zlego? Ile tu tematow o ruuuchaniu lizaniu analach i innych? Pierdu do jakiej roboty bys sie wzial a nie ludzi tu i tam obrazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator forume
A brum to rudzielec fauszywy ktorej chlop rogi doczepia i inny jej nie chce tknac. Zabawia sie w forumowa zakonnice i placze chlejac wino jaka to ona pokrzywdzona przez zycie jest. Towarzystwo jak cholera:-D Przystojny daj se siana z tymi przyglupami taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
następny inteligent powiem ci coś niebywale odkrywczego, napewno będziesz zszokowany tą magiczną wiedzą, o tym co się tu znajduje nie decydujesz ani ty ani ja ani przystojnysuperpacan, o tym co tu pozostanie decyduje moderator po lewej stronie od twoich pierdów jest taki maleńki link, jak ci się coś nie podoba to w niego kliknij i zgłoś do usunięcia zamiast tworzyć obserwacyjne teorie zrób coś dla forum jak takiś zacny, żeby się całkiem na pysk nie wyróciło ach ach pyszczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator forume
Jasne kmiotku,zreszta nie gadam ze scierwmi typu smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator forume
Nkt tu ie placze wyliniala ruda peezdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soul......................
Brum jesteś kobietą czy facetem? Kobietą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
forum pada na pysk :o człowiek się stara, wysmaruje kilka linijek, napoci się, przeczyta raz jeszcze, błędów poszuka, co znajdzie to poprawi, włoży kawał serca a tu przyjdzie taki, przeczyta ostatnią strone, albo i to nie i rzuci linijke że ze mną nie gada bo nie znajdzie w małym łepku sensownej odpowiedzi 😭 🖐️ brum :) 🖐️ Soul, masz ładne piersi tak wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brum:-) Nie przejmuj sie dziewczyno Widze ze wychodzi z niektorych typowa znana w calej europie polskosc polana chamstwem:-D Pierdu gadaj ile chcesz mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soul......................
Haha, nie dziękuję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
nie jestem pewien czy nasz przystojniaczek to najlepszy wyciągacz z dołów brum hejhej rumaczku, jeszcze dwa dni do spotkanka, jak twoja Renia?? :) założyłeś już prezerwatywe?? gadaj ile chcesz gadaj ile chcesz, powiedz odrazu że masz przeciążone układy w swoim małym łebku i nie stać cię na nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba rodzaj sportu - wylewanei pomyj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
trenuje do olimpiady :) marze o tym żeby przejść na stadionie w gronie sportowców w dziarskim ubranku :) a potem usiąść przed kompem i pojeździć na superextrakolesiu :) trzeba wierzyć że się uda, najważniejsze to ciężka praca i systematyczność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolisz, że nie będę Ci wspierała w wysiłkach. Nie gustuję w tej dyscylinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 2008
Mam nadzieje ze nie za pozno,takiego odprezenia mi potrzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny goli jąderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×