Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21

GRAWER

Polecane posty

Pomozcie czy taki grawer na obraczkach bedzie poprawny ,,UBI TU..MONIKA,, TO OBRACZKA DLA MEZA ,,...IBI EGO ŁUKASZ,, TO OBRACZKA DLA ZONY CZY TO JEST POPRAWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia , a co oznacza te ubi tu bo ja szczerze mowiac troche ciemna jestem w tych sprawach my bedziemy miec tylko imie i date slubu buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawne
ale po co Wam koniecznie lacina, skoro jej nie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloo Justa to znaczy,,GDZIE TY , TAM I JA,, POPRAWNIE TO BYLA FORMULKAAA PANNY MŁODEJ Mam pytanko, czy jeżeli wytne z sentencji \"Ubi tu Caius, ibi ego Caia. - Gdzie ty, Gajuszu, tam i ja, Gaja (formuła panny młodej)\" imiona Caius i Caia, czy to co zostanie tzn. \"Ubi tu, ibi ego\" jest sensowne i również powinno być rozdzielone przecinkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sama nie wiem juz czy na moje zenskiej obraczce ma byc Ubi tu...Łukasz czy na moje ma byc Ibi ego..Łukasz czy na odwrot pomozcieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto napisal ze nie znamyy poprostu pytam o prawidlowa formee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama napisalas
pytajac o poprawnosc... ale skoro sie upierasz.. Ubi tu Lukasz, ibi ego Twoje imie... PS. nie lepiej wymyslec cos oryginalnego, a nie meczyc ten cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jednak zdecydowalismy sie na grawer FOTKA .PL TAK SIE POZNALISMY: DZIEKI CIAOO BEZ NERWOWW:p LATO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież grawer jest tylko dla Was. nawet pokazując komuś obrączkę na ogół macie ją na palcu. dlatego uważam, że powinno się napisać w środku coś "swojego". my np. mamy tytuł naszej piosenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma chciała kupić swojemu chłopakowi taką srebrną obrączkę (przed zaręczynami), chciała koniecznie coś wygrawerować, podpowiedziałam jej takie coś: \"Bez Ciebie nie ma mnie\". Bardzo jej sie spodobało, a ja puchłam z dumy he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy na swoich obrączkach wygrawerowane: ...ja Ciebie też :) Obojgu nam się to bardzo spodobało więc jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie na..
no ja tez bym chciala cos takiego krótkiego no ale mój mąż nie nawidzi sformuowania "ja Ciebie tez" :P i tez mysle co tu wygrawerowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś jest w stanie polecić sprawdzone usługi grawerskie? Bardzo pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem z http://power-graw.pl/ przy grawerowaniu napisów na obrączkach. Wygląda to fantastycznie i nie kosztowało nie wiadomo jakich pieniędzy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super usługi grawerskie mają na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też grawerowaliśmy obrączki z okazji naszego ślubu. :) http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ wykonali to w niewiarygodnie profesjonalny i dokładny sposób. Dzięki nim pojawiły się na nich napisy z datą naszego ślubu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×